Piotr Jeleniewski oraz Krzysztof Soszyński połączyli siły! Efektem tej współpracy jest podcast, w którym podejmowane będą tematy o sprawach bieżących a także historii naszego sportu oraz przygód jakie w swojej karierze trenerskiej miał Piotr a w karierze zawodniczej Krzysztof.

Trener Jeleniewski jest jednym z największych specjalistów w kraju, jeśli chodzi o system nauczania sportów walki, którymi zajmuje się od ponad 30 lat. Był trenerem w takich klubach jak choćby Ankos Zapasy Warszawa czy S4 Fight Club. Prowadził też topowych zawodników: Jana Błachowicza, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka czy Damiana Janikowskiego.

Krzysztof Soszyński obecnie jest szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód. to prawdziwy weteran MMA. Zawodową karierę zaczął w 2003 roku. Popularność zdobył jednak pięć lat później, gdy wystąpił w ósmej edycji reality show The Ultimate Fighter. Choć nie wygrał programu, to zrobił tak duże wrażenie, że UFC zdecydowało się podpisać z nim kontrakt. W największej na świecie organizacji MMA stoczył 8 pojedynków, trzykrotnie zdobywając bonusy za występy wieczoru.

Poprzednie odcinki podcastu

14 KOMENTARZE

 1. zawodnik mma na sterydach nie wierze. Kurde juz mam 19 podcastow do nadrobienia i z kazdym kolejnym zastanawiam sie czy warto?

 2. zawodnik mma na sterydach nie wierze. Kurde juz mam 19 podcastow do nadrobienia i z kazdym kolejnym zastanawiam sie czy warto?

  Większość przesłuchałem najlepszy był dla mnie 12 jak Krzysiek oceniał "Tylko Jeden". Wszyła tam śmieszna różnica w mentalności między Amerykanami a Polakami xD Pierwsze 3 też były bardzo spoko.

 3. zawodnik mma na sterydach nie wierze. Kurde juz mam 19 podcastow do nadrobienia i z kazdym kolejnym zastanawiam sie czy warto?

  Najlepszy podcast w historii polskiego MMA, serio. Odpal i sam zobaczysz. Krzychu rozkurwia system.

 4. Nie wymagam tego od Krzyska, bo nie ogarnia polskiego podworka z wiadomych względów, ale niech Piotrek wymieni 3 nazwiska mlodych zawodników, ktorzy wg niego zastąpią Khalidova, Materle lub Pudziana

 5. A no to jak Pan Krzychu pyta to nie lubie 😉

  To chyba nie będziesz miał gościa "w narożniku" :mamed:

  Zresztą posłuchaj sam najlepiej.

 6. To chyba nie będziesz miał gościa "w narożniku" :mamed:

  Zresztą posłuchaj sam najlepiej.

  Posłuchałem 😀 dobra dobra, moje upodobania nie mają tu nic do rzeczy, Panowie na pewno będą :watchingyou:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.