Piotr Jeleniewski oraz Krzysztof Soszyński połączyli siły! Efektem tej współpracy jest podcast, w którym podejmowane będą tematy o sprawach bieżących a także historii naszego sportu oraz przygód jakie w swojej karierze trenerskiej miał Piotr a w karierze zawodniczej Krzysztof.

 • Krzysztof Soszyński opowiada o tym jak należy prowadzić walki, czemu nie należy siadać w przerwach między rundami, jak oceniał walkę Jon Jones vs Dominick Reyes, historie z Danem Hendersonem i boju z Brianem Stannem.
 • Piotr Jeleniewski opowiada o sędziowaniu i ocenie rund jako punktowy, walce Łukasza Jurkowskiego z Rameau Thierry Sokoudjou na KSW 39, w której Polak oddał całe swoje serce a do której wychodził w nie najlepszej kondycji fizycznej.

Te i wiele, wiele innych tematów, podjęte zostanie w 30-minutowej rozmowie! Mnóstwo ciekawostek ze świata MMA, kulisy walk w UFC – podcast, który każdy dyscypliny fan musi przesłuchać.

Trener Jeleniewski jest jednym z największych specjalistów w kraju, jeśli chodzi o system nauczania sportów walki, którymi zajmuje się od ponad 30 lat. Był trenerem w takich klubach jak choćby Ankos Zapasy Warszawa czy S4 Fight Club. Prowadził też topowych zawodników: Jana Błachowicza, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka czy Damiana Janikowskiego.

Krzysztof Soszyński obecnie jest szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód. to prawdziwy weteran MMA. Zawodową karierę zaczął w 2003 roku. Popularność zdobył jednak pięć lat później, gdy wystąpił w ósmej edycji reality show The Ultimate Fighter. Choć nie wygrał programu, to zrobił tak duże wrażenie, że UFC zdecydowało się podpisać z nim kontrakt. W największej na świecie organizacji MMA stoczył 8 pojedynków, trzykrotnie zdobywając bonusy za występy wieczoru.

Poprzednie odcinki podcastu

8 KOMENTARZE

 1. Kręgosłup moralny na włosku a tu praktycznie zero wpisów :travolta:

  Wszedłem tu zobaczyć dlaczego nie ma 100 komentarzy szydery.

 2. Kręgosłup moralny na włosku a tu praktycznie zero wpisów :travolta:

  Wszedłem tu zobaczyć dlaczego nie ma 100 komentarzy szydery.

  Wystarczy, że napiszesz w której minucie jest o Jurasie i się wszystko zmieni.

 3. Kręgosłup moralny na włosku a tu praktycznie zero wpisów :travolta:

  Wszedłem tu zobaczyć dlaczego nie ma 100 komentarzy szydery.

  od samego początku

 4. Wrzucajcie jeszcze te podcasty na Spotify i będzie miodzio

  Albo chociaż tak jak kiedyś SSS na soundcloud.

  @Cloud

  Chyba, że zależy Wam na wyświetleniach na YT to spoko rozumiem

 5. :roberteyeblinking: mogliby chopaki kończyc każdy odcinek małym sparingiem, żeby wreszcie polała się krew na wizji i nie było zasłodko::duszenie:: 

  :conorsalute: ale itak ogladam :cmgkeepgoing:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.