Piotr Jeleniewski oraz Krzysztof Soszyński połączyli siły! Efektem tej współpracy jest podcast, w którym podejmowane będą tematy o sprawach bieżących a także historii naszego sportu oraz przygód jakie w swojej karierze trenerskiej miał Piotr a w karierze zawodniczej Krzysztof.

W dzisiejszym odcinku będą odpowiedzi na zadane pytania, które zbieraliśmy przez ostatni tydzień.

Trener Jeleniewski jest jednym z największych specjalistów w kraju, jeśli chodzi o system nauczania sportów walki, którymi zajmuje się od ponad 30 lat. Był trenerem w takich klubach jak choćby Ankos Zapasy Warszawa czy S4 Fight Club. Prowadził też topowych zawodników: Jana Błachowicza, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka czy Damiana Janikowskiego.

Krzysztof Soszyński obecnie jest szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód. to prawdziwy weteran MMA. Zawodową karierę zaczął w 2003 roku. Popularność zdobył jednak pięć lat później, gdy wystąpił w ósmej edycji reality show The Ultimate Fighter. Choć nie wygrał programu, to zrobił tak duże wrażenie, że UFC zdecydowało się podpisać z nim kontrakt. W największej na świecie organizacji MMA stoczył 8 pojedynków, trzykrotnie zdobywając bonusy za występy wieczoru.

Poprzednie odcinki podcastu

12 KOMENTARZE

 1. :corn:

  Hej Cohones! Myślę, że powinna być jakaś niemożliwa emotka z Krzysztofem. Jakieś propozycje?

  Ze kutasa by pokazał 😀

  Albo jeje i kiwanie głową 😉

  A podcast jest zajebisty

 2. Każdy odcinek sztosik, leci mi tak szybko jak nagrywającym, szkoda, że odc z Janem nie wypalil, ale wierze, w przyszlosci podcast odwiedzi nie jeden gosc 😉

 3. Znowu bez moich pytań :jon:

  Kiedy następny odcinek?

  No nie dziwne bo pytań było mnóstwo a Krzysiek i Piotr odpowiadają na 8-10 na odcinek 😀 ale ja w sumie wolę, że się rozgadują a nie traktują pytań po łebkach 😀

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.