Piotr Jeleniewski oraz Krzysztof Soszyński połączyli siły! Efektem tej współpracy jest podcast, w którym podejmowane będą tematy o sprawach bieżących a także historii naszego sportu oraz przygód jakie w swojej karierze trenerskiej miał Piotr a w karierze zawodniczej Krzysztof.

W dzisiejszym odcinku panowie będą opowiadać o ulubionych zawodnikach, treningu, chęci wystąpienia w Tylko Jeden w roli trenerów, czy Mamed poradziłby sobie w UFC oraz na inne tematy, które fani podsunęli w pierwszej sesji Q&A.

Trener Jeleniewski jest jednym z największych specjalistów w kraju, jeśli chodzi o system nauczania sportów walki, którymi zajmuje się od ponad 30 lat. Był trenerem w takich klubach jak choćby Ankos Zapasy Warszawa czy S4 Fight Club. Prowadził też topowych zawodników: Jana Błachowicza, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka czy Damiana Janikowskiego.

Krzysztof Soszyński obecnie jest szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód. to prawdziwy weteran MMA. Zawodową karierę zaczął w 2003 roku. Popularność zdobył jednak pięć lat później, gdy wystąpił w ósmej edycji reality show The Ultimate Fighter. Choć nie wygrał programu, to zrobił tak duże wrażenie, że UFC zdecydowało się podpisać z nim kontrakt. W największej na świecie organizacji MMA stoczył 8 pojedynków, trzykrotnie zdobywając bonusy za występy wieczoru.

Poprzednie odcinki podcastu

10 KOMENTARZE

  1. Odnośnie poruszanego tematu:

    Tyle o sobie wiemy, na ile zostaliśmy sprawdzeni w życiu przez trudne sytuacje. Niby banalne ale prawdziwe.

  2. To chyba jakiś żart z tym Różalem jako trenerem od stójki. Byłem na jednym obozie KSW, gdzie był trenerem i miałem z nim okazję trenować jeszcze kilka razy więc chyba mogę skomentować. Różal na pewno jest zawodnikiem twardym i charyzmatycznym ale czy to wymarzony trener stójki? Większość akcji  opierała się na zasłonie podwójną gardą, przyjęciu paru ciosów i wtedy oddaniu. W małym rękawicach taka taktyka nie wg mnie najlepszym pomysł. Ktoś kto uczy Cię typowej napierdalanki to chyba jednak nie jest najlepsze co można wyciągnąć z kick boxingu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.