Piotr Jeleniewski oraz Krzysztof Soszyński połączyli siły! Efektem tej współpracy jest podcast, w którym podejmowane będą tematy o sprawach bieżących a także historii naszego sportu oraz przygód jakie w swojej karierze trenerskiej miał Piotr a w karierze zawodniczej Krzysztof.

W dzisiejszym odcinku gościem specjalnym będzie Paweł Kotaba, prawdopodobnie nowy trener w UFC Gym.

 • Krzysztof Soszyński opowiada historie o zawodnikach, których poznał: Danie Hendersonie, Wanderleiu Silvie, Michaelu Bispingu, Jayu Silvie. Krzysztof opowiada też o tym jak wygląda rynek MMA zagranicą, ilu miał sponsorów i jakie kwoty otrzymywał od nich.
 • Piotr Jeleniewski opowiada o tym dlaczego w Polsce nie ma pieniędzy w MMA. Ilu trenerów się utrzymuje z nauczania oraz ilu zawodników stać by MMA było ich pracą. Piotr z Pawłem wspominają walki swoich podopiecznych, krytyczne momenty oraz te w których musieli motywować swoich zawodników.

Te i wiele, wiele innych tematów, podjęte zostanie w 30-minutowej rozmowie! Mnóstwo ciekawostek ze świata MMA, kulisy walk w UFC – podcast, który każdy dyscypliny fan musi przesłuchać.

Trener Jeleniewski jest jednym z największych specjalistów w kraju, jeśli chodzi o system nauczania sportów walki, którymi zajmuje się od ponad 30 lat. Był trenerem w takich klubach jak choćby Ankos Zapasy Warszawa czy S4 Fight Club. Prowadził też topowych zawodników: Jana Błachowicza, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka czy Damiana Janikowskiego.

Krzysztof Soszyński obecnie jest szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód. to prawdziwy weteran MMA. Zawodową karierę zaczął w 2003 roku. Popularność zdobył jednak pięć lat później, gdy wystąpił w ósmej edycji reality show The Ultimate Fighter. Choć nie wygrał programu, to zrobił tak duże wrażenie, że UFC zdecydowało się podpisać z nim kontrakt. W największej na świecie organizacji MMA stoczył 8 pojedynków, trzykrotnie zdobywając bonusy za występy wieczoru.

Poprzednie odcinki podcastu

10 KOMENTARZE

 1. W dzisiejszym odcinku gościem specjalnym będzie Paweł Jeleniewski, prawdopodobnie nowy trener w UFC Gym.

  Paweł Kotaba a nie Jeleniewski jestem gościem

 2. Wybacz, już zmieniam 🙂

  W poprzednim odcinku też był, gdzieś tak od połowy.

  Piękne te ko było, klasyka, ale Majkel to jest kot niesamowity.

  Świetnie się ich słucha.

 3. Kurde ciekawe te tematy poruszają, ale nigdy nie chce mi się tego słuchać.

  Przecież Krzysiu podlany wódeczką serwuje samo złoto! Polecam zapuścić sobie przed snem.:dobry:

 4. W poprzednim odcinku też był, gdzieś tak od połowy.

  No był, ale tak go przedstawili że sam myślałem, że to brat PJa.

  Odcinek sztos jak zawsze.

 5. Trenowałem kiedyś kickboxing u Pawła Kotaby. W szatni zawsze dobre historie opowiadał, tutaj widać, że mocno się hamuje :roberteyeblinking:

 6. Trenowałem kiedyś kickboxing u Pawła Kotaby. W szatni zawsze dobre historie opowiadał, tutaj widać, że mocno się hamuje :roberteyeblinking:

  Wyjaw kilka :roberteyeblinking:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.