Piotr Jeleniewski oraz Krzysztof Soszyński połączyli siły! Efektem tej współpracy jest podcast, w którym podejmowane będą tematy o sprawach bieżących a także historii naszego sportu oraz przygód jakie w swojej karierze trenerskiej miał Piotr a w karierze zawodniczej Krzysztof.

W dzisiejszym odcinku będą odpowiedzi na zadane pytania, które zbieraliśmy przez ostatni tydzień.

Trener Jeleniewski jest jednym z największych specjalistów w kraju, jeśli chodzi o system nauczania sportów walki, którymi zajmuje się od ponad 30 lat. Był trenerem w takich klubach jak choćby Ankos Zapasy Warszawa czy S4 Fight Club. Prowadził też topowych zawodników: Jana Błachowicza, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka czy Damiana Janikowskiego.

Krzysztof Soszyński obecnie jest szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód. to prawdziwy weteran MMA. Zawodową karierę zaczął w 2003 roku. Popularność zdobył jednak pięć lat później, gdy wystąpił w ósmej edycji reality show The Ultimate Fighter. Choć nie wygrał programu, to zrobił tak duże wrażenie, że UFC zdecydowało się podpisać z nim kontrakt. W największej na świecie organizacji MMA stoczył 8 pojedynków, trzykrotnie zdobywając bonusy za występy wieczoru.

Poprzednie odcinki podcastu

22 KOMENTARZE

 1. To cos szokujacego? Gdyby mial 30, a ona 18, to mogloby dziwić

  A czemu taki przedział mógłby dziwić?

 2. A czemu taki przedział mógłby dziwić?

  30 letni, dorosly mezczyzna z 18-letnia siksa? W stałym zwiazku? Rozne dziwne rzeczy sie dzieja na swiecie, wiec moze i to by wypalilo. Mogliby razem polowac na pokemony, czy coś.

 3. To cos szokujacego? Gdyby mial 30, a ona 18, to mogloby dziwić

  Zawsze w takich sytuacjach przypomina mi się ta scena z "Big Fish" Burtona.

 4. 30 letni, dorosly mezczyzna z 18-letnia siksa? W stałym zwiazku? Rozne dziwne rzeczy sie dzieja na swiecie, wiec moze i to by wypalilo. Mogliby razem polowac na pokemony, czy coś.

  Haha rozsmieszyly mnie te pokemony Mordo:) w sumie masz racje.

 5. A czemu taki przedział mógłby dziwić?

  Taki przedział mógłby dziwić, bo różnica mentalna między 42 letnim facetem a 30 letnią kobieta jest mniejsza niż między trzydziestolatkiem a osiemnastolatką.

 6. Krzychu ma 42 lata a jego dziewczyna 30.

  tez uwazam, ze nic nadzwyczajnego. Kobiety/dziewczyny lecą na starszych jeśli Ci w miarę dobrze wyglądają bo a) są już dojrzalsi b) czegoś już się dorobili c) są pewniejsi siebie.

  Ja mam 31 lat i  powodzenie u plci przeciwnej jak nigdy xD do tego sporo młodsze ode mnie 23-24 lat, moja obecna ma 24. To samo pewnie takie 30stki które są juz w pewnej desperacji to taki gośc ok 40 daje im jakieś poczucie stabilizacji.

 7. Krzychu ma 42 lata a jego dziewczyna 30.

  Mam znajomego, który ma 41 lat i dziewczynę, która ma 25 lat, ale panie daj pan spokój… Tragedia babsko. Ani to jakoś specjalnie piękne, ani mądre. Wiek to nie wszystko.

 8. Mam znajomego, który ma 41 lat i dziewczynę, która ma 25 lat, ale panie daj pan spokój… Tragedia babsko. Ani to jakoś specjalnie piękne, ani mądre. Wiek to nie wszystko.

  Ale z chu*a wiatrak robi:star wars:

 9. Mam znajomego, który ma 41 lat i dziewczynę, która ma 25 lat, ale panie daj pan spokój… Tragedia babsko. Ani to jakoś specjalnie piękne, ani mądre. Wiek to nie wszystko.

  wiek tez ma jednak ogromne znaczenie, jakbym mial wybierac to wolalbym taka 3 lata mlodszą, moja jest w miarę ogarnięta ale czasami czuję różnicę. Jak się spotykałem z takimi w moim wieku to bylo najlepiej. No ale cóż, taki los 🙂

  za to narzeczony słynnej Pani sędzi ma 44 lata xD to jest ananas, ona ma chyba 23

 10. wiek tez ma jednak ogromne znaczenie, jakbym mial wybierac to wolalbym taka 3 lata mlodszą, moja jest w miarę ogarnięta ale czasami czuję różnicę. Jak się spotykałem z takimi w moim wieku to bylo najlepiej. No ale cóż, taki los 🙂

  za to narzeczony słynnej Pani sędzi ma 44 lata xD to jest ananas, ona ma chyba 23

  widać że na ostro lubi po tym wzroku

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.