Z największą przyjemnością chcielibyśmy pochwalić się dotychczasowymi statystykami MMARocks w trwającym jeszcze 2023 roku. Nieprzerwanie utrzymujemy pozycję lidera wśród polskich portali, działających w branży sportów walki.

Siłą naszego portalu są odsłony

Na tle bezpośredniej konkurencji, MMARocks w 2023 ma największe wyświetlenia w kategorii „monthly visits” według niezależnego narzędzia analitycznego similarweb.com liczącego ruch na stronach internetowych (niezależnie od tego, ile podstron przeglądanych było w ramach jednej wizyty).

Monthly visits (styczeń-sierpień 2023):

Jeśli jednak wziąć pod uwagę wszystkie podstrony podczas jednej wizyty (każde otwarcie strony lub przejście na inną podstronę jest rejestrowane jako jedno „page view”.), wówczas MMARocks jeszcze bardziej zwiększa przewagę:

Page Views (czerwiec-sierpień 2023)

Fani, którzy zainteresowani są informacjami ze świata MMA, wybierają nasz portal. Ściągamy do siebie (w zależności od ww. kryteriów pomiaru) od 40% do ponad 50% całego ruchu dotyczącego zapytań związanych z MMA – uwzględniając TOP 13 największych portali w Polsce.

PORTAL MMAROCKS.pl

Jesteśmy stroną, na której fani chętnie przechodzą do kolejnych artykułów. Dodatkowo, mamy jeden z najmniejszych współczynników odrzuceń – u nas nie ma treści przypadkowych, a sympatycy MMA odnajdują to, czego szukali w związku z zainteresowaniem sportami walki.

(dane za ostatni kwartał 2023)

FORUM

Nasz portal posiada również największe forum tematyczne o MMA, które choć jest częścią MMARocks, ma własne, odrębne od strony głównej statystyki. W 2023 roku, forum Cohones zanotowało 6 milionów 950 tysięcy odsłon. W tym czasie nasi użytkownicy napisali ponad 9 tysięcy komentarzy, dając przy tym aż 32 tysięcy reakcji!

GALA ROZDANIA NAGRÓD „Heraklesy Polskiego MMA”

Jako portal, jesteśmy jedną z najsilniejszych marek w branży sportów walki w Polsce – istniejemy od 2007 roku i z wszystkimi naszymi kanałami promocyjnymi, posiadamy ogromną bazę fanów. Organizujemy też najbardziej prestiżowe i jedyne fizyczne nagrody w polskim MMAHeraklesy – transmitowane w telewizji w grupie kanałów Polsat Sport.

Dlaczego jesteśmy mocni?

  • Największa baza użytkowników.
  • Największe wyświetlenia w branży.
  • Najwięcej czasu spędzonego na stronie, odwiedzanych podstron, najniższy współczynnik odrzuceń.
  • W raporcie sotrender.com umieszczono nas jako jedna z 15 najbardziej angażujących stron sportowych, obok Onetu, WP czy Polsatu.
  • Organizujemy galę rozdania najważniejszych nagród w polskim MMA.
  • Mamy największe tematyczne forum internetowe w kraju.
  • Posiadamy rozbudowane media społecznościowe (YouTube, Facebook, Instagram, Grupa na FB).

DZIĘKUJEMY!

Nie osiągnęlibyśmy niczego bez Was – fanów sportów walki. Dziękujemy Wam za wsparcie oraz że to nas wybraliście jako podstawowe źródło wiedzy o MMA. W 2024 roku, postaramy się jeszcze bardziej podnieść poprzeczkę i nie ustępować w dążeniu do utrzymania MMARocks jako portalu numer #1 w Polsce.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.