www.rankingmma.pl

Ranking jest dziełem panelu redaktorów mmarocks.pl. Jest on uaktualniany na bieżąco, w miarę jak sklasyfikowani zawodnicy toczą kolejne walki. W zestawieniach brani są pod uwagę fighterzy aktywni w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, jeśli nie spełniają tego kryterium, a mają zaplanowaną walkę, pozostają w rankingu. Aby znaleźć się w zestawieniu zawodnik powinien posiadać polskie obywatelstwo lub stale mieszkać w Polsce, trenować obecnie lub w przeszłości w naszym kraju.

 Stan na 09/01/2019

Ciężka (120 kg/265 Ib)

1. Marcin Tybura (17-4-0)

Ostatnia walka: Stefan Struve, UFC FN 134 (wygrana), 7/22/2018
Następna walka: n/d

2. Adam Wieczorek (10-2-0)

Ostatnia walka: Marco Rogerio de Lima, UFC 230 (przegrana), 11/3/2018
Następna walka: n/d

3. Michał Andryszak (20-7-0, 1NC)

Ostatnia walka: Philip De Fries, KSW 43 (przegrana), 4/14/2018
Następna walka: n/d

4. Daniel Omielańczuk (20-9-1, 1NC)

Ostatnia walka: Amir Aliakbari, ACB 89 (przegrana), 9/8/2018
Następna walka: Zelimkhan Umiev, ACA 92, 2/15/2019

5. Karol Bedorf (15-4-0)

Ostatnia walka: Phil De Fries, KSW 45 (przegrana), 10/6/2018
Następna walka: n/d

6. Szymon Bajor (17-8-0)

Ostatnia walka: Alexander Emelianenko, Bitwa o Wołgę (przegrana), 3/4/2018
Następna walka: n/d

7. Damian Grabowski (21-5-0)

Ostatnia walka: Jose Rodrigo Guelke, FEN 22 (wygrana), 10/20/2018
Następna walka: n/d

8. Mariusz Pudzianowski (12-6-0, 1NC)

Ostatnia walka: Karol Bedorf, KSW 44 (przegrana), 6/9/2018
Następna walka: Szymon Kołecki, KSW 47, 3/23/2019

9. Jędrzej Maćkowiak (6-2-0, 1NC)

Ostatnia walka: Johnny Walker, Krwawy Sport 1 (przegrana), 3/11/2018
Następna walka: n/d

10. Grzegorz Ciepliński (8-6-0)

Ostatnia walka: Marcin Sianos, FEN 21 (wygrana), 5/25/2018
Następna walka: n/d

11. Adam Maciejewski (13-7-1)

Ostatnia walka: Rob Morrow, Bellator 198 (przegrana), 4/28/2018
Następna walka: n/d

12. Wojciech Buliński (14-2-0)

Ostatnia walka: Maciej Kozyra, MH 7 (wygrana), 12/8/2018
Następna walka: n/d

13. Łukasz Brzeski (6-1-0), 2

Ostatnia walka: Michał Orkowski, Babilon MMA 6 (wygrana), 12/15/2018
Następna walka: n/d

14. Michał Orkowski (4-3-0)

Ostatnia walka: Łukasz Brzeski, Babilon MMA 6 (przegrana), 12/15/2018
Następna walka: n/d

15. Kevin Szaflarski (5-1-0), nowy

Ostatnia walka: Adnan Alic, PLMMA 77 (wygrana), 10/12/2018
Następna walka: n/d

Półciężka (93 kg/205 Ib)

1. Jan Błachowicz (23-7-0)

Ostatnia walka: Nikita Krylov, UFC FN 136 (wygrana), 9/15/2018
Następna walka: Thiago Santos, UFC on ESPN+ 3, 2/23/2019

2. Tomasz Narkun (16-2-0)

Ostatnia walka: Mamed Khalidov, KSW 46 (wygrana), 12/1/2018
Następna walka: n/d

3. Karol Celiński (16-6-1)

Ostatnia walka: Luke Barnatt, ACB 88 (wygrana), 6/16/2018
Następna walka: Dovletdzhan Yagshimuradov, ACA 92, 2/15/2019

4. Marcin Prachnio (13-4-0)

Ostatnia walka: Magomed Ankalaev, UFC FN 136 (przegrana), 9/15/2018
Następna walka: n/d

5. Rafał Kijańczuk (7-0-0), 6

Ostatnia walka: Giga Kukhalashvili, M-1 Challenge 100 (wygrana), 12/15/2018
Następna walka: n/d

6. Marcin Łazarz (11-6-0)

Ostatnia walka: Ivan Shtyrkov, RCC 2 (przegrana), 2/24/2018
Następna walka: n/d

7. Mateusz Ostrowski (8-7-1)

Ostatnia walka: Karlos Vemola, XFN 12 (przegrana), 10/6/2018
Następna walka: n/d

8. Adam Kowalski (10-5-1), 1

Ostatnia walka: Wojciech Orłowski, Granda PRO 7 (wygrana), 10/27/2018
Następna walka: n/d

9. Michał Pasternak (13-4-0), 1

Ostatnia walka: Roman Dolidze, WWFC 13 (przegrana), 12/15/2018
Następna walka: n/d

10. Martin Zawada (28-15-1)

Ostatnia walka: Michał Materla, KSW 44 (przegrana), 6/9/2018
Następna walka: n/d

11. Łukasz Jurkowski (16-11-0), 1

Ostatnia walka: Martin Zawada, KSW 42 (przegrana), 3/3/2018
Następna walka: n/d

12. Marcin Zontek (17-11-0, 2NC), 1

Ostatnia walka: Toni Valtonen, FEN 21 (wygrana), 5/25/2018
Następna walka: Marcin Sianos, FEN 23, 1/12/2019

13. Paweł Brandys (8-5-2), 1

Ostatnia walka: Mateusz Symoczko, Runda 8 (wygrana), 11/3/2018
Następna walka: n/d

14. Alan Jachimowski (4-1-0), 1

Ostatnia walka: Ramzan Genteev, BYE 4 (przegrana), 4/29/2018
Następna walka: n/d

15. Mateusz Symoczko (4-1-0), nowy

Ostatnia walka: Paweł Brandys, Runda 8 (przegrana), 11/3/2018
Następna walka: n/d

Średnia (84 kg/185 Ib)

1. Mamed Chalidow (34-5-2)

Ostatnia walka: Tomasz Narkun, KSW 46 (przegrana), 12/1/2018
Następna walka: n/d

2. Oskar Piechota (11-1-1)

Ostatnia walka: Gerald Meerschaert, TUF 27 Finale (przegrana), 7/6/2018
Następna walka: n/d

3. Krzysztof Jotko (19-4-0)

Ostatnia walka: Brad Tavares, UFC on FOX 29 (przegrana), 4/14/2018
Następna walka: n/d

4. Michał Materla (26-6-0)

Ostatnia walka: Damian Janikowski, KSW 45 (wygrana), 10/6/2018
Następna walka: n/d

5. Piotr Strus (13-4-2, 1NC)

Ostatnia walka: Albert Duraev, ACB 89 (przegrana), 9/8/2018
Następna walka: Ibragim Chuzhigaev, ACA 92, 2/15/2019

6. Rafal Haratyk (11-3-2), 1

Ostatnia walka: Maciej Różański, Babilon MMA 6 (wygrana), 12/15/2018
Następna walka: n/d

7. Andrzej Grzebyk (14-3-0), 1

Ostatnia walka: Vasily Novikov, XFN 14 (wygrana), 11/18/2018
Następna walka: n/d

8. Damian Janikowski (3-1-0)

Ostatnia walka: Michał Materla, KSW 45 (przegrana), 10/6/2018
Następna walka: n/d

9. Łukasz Bieńkowski (5-3-0)

Ostatnia walka: Evgeniy Bondar, RCC (przegrana), 2/25/2018
Następna walka: n/d

10. Grzegorz Siwy (12-4-0)

Ostatnia walka: Makhmud Muradov, XFN 15 (przegrana), 12/27/2018
Następna walka: n/d

11. Marcin Naruszczka (19-9-1)

Ostatnia walka: Rafał Haratyk, Babilon MMA 5 (przegrana), 8/18/2018
Następna walka: n/d

12. Michał Bobrowski (8-0-0)

Ostatnia walka: Szymon Kołecki, Babilon MMA 5 (wygrana), 8/18/2018
Następna walka: n/d

13. Maciej Różański (10-3-0)

Ostatnia walka: Rafał Haratyk, Babilon MMA 6 (przegrana), 12/15/2018
Następna walka: n/d

14. Bartosz Leśko (8-1-1), 1

Ostatnia walka: Tomasz Kondraciuk, FEN 22 (wygrana), 10/20/2018
Następna walka: n/d

15. Filip Tomczak (7-1-0), nowy

Ostatnia walka: Jozef Wittner, FNG 84 (wygrana), 3/2/2018
Następna walka: n/d

Półśrednia (77 kg/170 Ib)

1. Aslambek Saidow (22-5-0)

Ostatnia walka: Roan Carneiro, ACB 81 (wygrana), 2/23/2018
Następna walka: Ciro Rodrigues, ACA 92, 2/15/2019

2. Peter Sobotta (17-6-1)

Ostatnia walka: Leon Edwards, UFC FN 127 (przegrana), 3/17/2018
Następna walka: n/d

3. Borys Mańkowski (19-7-1)

Ostatnia walka: Roberto Soldić, KSW 41 (przegrana), 12/23/2017
Następna walka: Dricus Du Plessis, KSW 47, 3/23/2019

4. Bartosz Fabiński (14-3-0)

Ostatnia walka: Michel Prazeres, UFC FN 140 (przegrana), 11/17/2018
Następna walka: n/d

5. Daniel Skibiński (13-5-0)

Ostatnia walka: Paweł Pawlak, Babilon MMA 6 (wygrana), 12/15/2018
Następna walka: n/d

6. Salim Touahri (10-3-0)

Ostatnia walka: Keita Nakamura, UFC FN 142 (przegrana), 12/1/2018
Następna walka: n/d

7. David Zawada (16-4-0)

Ostatnia walka: Jingliang Li, UFC FN 141 (przegrana), 11/24/2018
Następna walka: n/d

8. Krystian Kaszubowski (7-0-0), 4

Ostatnia walka: Michał Michalski, KSW 46 (wygrana), 12/1/2018
Następna walka: n/d

9. Paweł Pawlak (14-4-0), 1

Ostatnia walka: Daniel Skibiński, Babilon MMA 6 (przegrana), 12/15/2018
Następna walka: n/d

10. Michał Michalski (6-4-0), 1

Ostatnia walka: Krystian Kaszubowski, KSW 46 (przegrana), 12/1/2018
Następna walka: n/d

11. Marcin Bandel (18-6-1), 1

Ostatnia walka: David Bielkheden, SC 18 (przegrana), 12/1/2018
Następna walka: n/d

12. Tomasz Jakubiec (9-2-0), nowy

Ostatnia walka: John Palaiologos, AFN 4 (wygrana), 11/24/2018
Następna walka: n/d

13. Michał Wiencek (9-6-0), 2

Ostatnia walka: David Kozma, Oktagon 7 (przegrana), 7/28/2018
Następna walka: n/d

14. Kamil Gniadek (13-5-1, 1NC), 1

Ostatnia walka: Jacek Jędraszczyk, FEN 22 (wygrana), 10/20/2018
Następna walka: n/d

15. Piotr Niedzielski (11-4-0)

Ostatnia walka: Mateusz Strzelczyk, GSW 9 (wygrana), 10/27/2018
Następna walka: n/d

Lekka (70 kg/155 Ib)

1. Mateusz Gamrot (15-0-0, 1NC)

Ostatnia walka: Kleber Koike Erbst, KSW 46 (wygrana), 12/1/2018
Następna walka: n/d

2. Marcin Held (25-7-0)

Ostatnia walka: Musa Khamanaev, ACB 90 (wygrana), 11/10/2018
Następna walka: Abdul-Aziz Abdulvakhabov, ACA 92, 2/15/2019

3. Marian Ziółkowski (20-7-1, 1NC), 5

Ostatnia walka: Grzegorz Szulakowski, KSW 46 (wygrana), 12/1/2018
Następna walka: n/d

4. Grzegorz Szulakowski (9-3-0), 1

Ostatnia walka: Marian Ziółkowski, KSW 46 (przegrana), 12/1/2018
Następna walka: n/d

5. Piotr Hallmann (19-6-0), 1

Ostatnia walka: Damien Lapilus, Boxing Night 14 (wygrana), 5/25/2018
Następna walka: n/d

6. Artur Sowinski (19-10-0, 2NC), nowy

Ostatnia walka: Kamil Szymuszowski, KSW 46 (wygrana), 12/1/2018
Następna walka: n/d

7. Kamil Szymuszowski (16-6-0), 2

Ostatnia walka: Artur Sowiński, KSW 46 (przegrana), 12/1/2018
Następna walka: n/d

8. Mateusz Rębecki (8-1-0), 2

Ostatnia walka: Łukasz Kopera, FEN 22 (wygrana), 10/20/2018
Następna walka: Daguir Imavov, FEN 23, 1/12/2019

9. Gracjan Szadziński (8-2-0), 2

Ostatnia walka: Paul Redmond, KSW 44 (wygrana), 6/9/2018
Następna walka: n/d

10. Adrian Zieliński (17-8-0), 1

Ostatnia walka: Joshua Aveles, ACB 84 (przegrana), 4/7/2018
Następna walka: n/d

11. Łukasz Chlewicki (14-8-1), 1

Ostatnia walka: Norman Parke, KSW 43 (przegrana), 4/14/2018
Następna walka: n/d

12. Maciej Kazieczko (4-1-0), 1

Ostatnia walka: Maciej Kaliciński, KSW 43 (wygrana), 4/14/2018
Następna walka: n/d

13. Łukasz Kopera (8-3-0), 1

Ostatnia walka: Mateusz Rębecki, FEN 22 (przegrana), 10/20/2018
Następna walka: n/d

14. Hubert Szymajda (8-2-0), 1

Ostatnia walka: Robert Maciejowski, TFL 15 (wygrana), 10/20/2018
Następna walka: n/d

15. Kacper Formela (9-2-0, 0NC), 1

Ostatnia walka: Sebastian Rajewski, RWC 1 (wygrana), 12/21/2018
Następna walka: n/d

Piórkowa (66 kg/145 Ib)

1. Mateusz Gamrot (15-0-0, 1NC), nowy

Ostatnia walka: Kleber Koike Erbst, KSW 46 (wygrana), 12/1/2018
Następna walka: n/d

2. Marcin Wrzosek (13-5-0), 1

Ostatnia walka: Salahdine Parnasse, KSW 46 (przegrana), 12/1/2018
Następna walka: n/d

3. Roman Szymański (11-4-0)

Ostatnia walka: Daniel Torres, KSW 46 (wygrana), 12/1/2018
Następna walka: n/d

4. Filip Wolanski (11-3-0)

Ostatnia walka: Daniel Torres, KSW 44 (przegrana), 6/9/2018
Następna walka: n/d

5. Jakub Kowalewicz (9-4-0)

Ostatnia walka: Elias Boudegzdame, Brave CF 10 (przegrana), 3/2/2018
Następna walka: n/d

6. Leszek Krakowski (13-1-0)

Ostatnia walka: Alfie Davis, KSW 45 (wygrana), 10/6/2018
Następna walka: n/d

7. Kamil Łebkowski (18-8-0)

Ostatnia walka: Łukasz Demczur, FEN 22 (wygrana), 10/20/2018
Następna walka: n/d

8. Bartłomiej Kopera (9-4-0)

Ostatnia walka: Filip Wolański, KSW 42 (przegrana), 3/3/2018
Następna walka: TBA, KSW 47, 3/23/2019

9. Krzysztof Klaczek (11-5-0), 1

Ostatnia walka: Edilson Teixeira, FEN 22 (wygrana), 10/20/2018
Następna walka: n/d

10. Łukasz Rajewski (8-4-0, 1NC), 1

Ostatnia walka: Mads Burnell, Cage Warriors 99 (przegrana), 11/17/2018
Następna walka: Daniel Rutkowski, Babilon MMA 7, 1/25/2019

11. Daniel Rutkowski (6-2-0), 1

Ostatnia walka: Aleksander Georgas, Babilon MMA 4 (wygrana), 6/8/2018
Następna walka: Łukasz Rajewski, Babilon MMA 7, 1/25/2019

12. Aleksander Georgas (9-6-0), 1

Ostatnia walka: Daniel Rutkowski, Babilon MMA 4 (przegrana), 6/8/2018
Następna walka: n/d

13. Krzysztof Gutowski (6-0-0), 1

Ostatnia walka: Aymeric Uneau, AFN 3 (wygrana), 9/22/2018
Następna walka: n/d

14. Maciej Szczepaniak (4-0-0), 1

Ostatnia walka: Patryk Duński, CG 20 (wygrana), 4/28/2018
Następna walka: n/d

15. Marcin Czyżowski (1-0-0)

Ostatnia walka: Dominik Gierowski, Runda 8 (wygrana), 11/3/2018
Następna walka: n/d

Kogucia (61 kg/135 Ib)

1. Damian Stasiak (10-6-0)

Ostatnia walka: Pingyuan Liu, UFC FN 134 (przegrana), 7/22/2018
Następna walka: n/d

2. Jakub Wikłacz (8-2-1)

Ostatnia walka: Simone D’Anna, CG 20 (wygrana), 4/28/2018
Następna walka: n/d

3. Sebastian Przybysz (4-2-0)

Ostatnia walka: Antun Racic, KSW 46 (przegrana), 12/1/2018
Następna walka: n/d

4. Dawid Gralka (6-2-0)

Ostatnia walka: Sebastian Przybysz, KSW 44 (przegrana), 6/9/2018
Następna walka: n/d

5. Kamil Selwa (10-8-0)

Ostatnia walka: Ludovit Klein, XFN (przegrana), 6/28/2018
Następna walka: n/d

6. Patryk Surdyn (4-0-0), 1

Ostatnia walka: Yurii Bosyi, AFN 4 (wygrana), 11/24/2018
Następna walka: n/d

7. Sylwester Miller (6-2-0), 1

Ostatnia walka: Igor Wojtas, Granda PRO 7 (wygrana), 10/27/2018
Następna walka: n/d

8. Igor Wojtas (7-5-0), 1

Ostatnia walka: Patryk Surdyn, AFN 3 (przegrana), 9/22/2018
Następna walka: n/d

9. Rafał Statkiewicz (2-1-0), 1

Ostatnia walka: Dawid Pasternak, FEN 22 (wygrana), 10/20/2018
Następna walka: n/d

10. Dawid Pasternak (8-4-0), nowy

Ostatnia walka: Rafał Statkiewicz, FEN 22 (przegrana), 10/20/2018
Następna walka: n/d

P4P

1. Jan Blachowicz (23-7-0)

Ostatnia walka: Nikita Krylov, UFC FN 136 (wygrana), 9/15/2018
Następna walka: Thiago Santos, UFC on ESPN+ 3, 2/23/2019

2. Tomasz Narkun (16-2-0)

Ostatnia walka: Mamed Khalidov, KSW 46 (wygrana), 12/1/2018
Następna walka: n/d

3. Mateusz Gamrot (15-0-0, 1NC), 1

Ostatnia walka: Kleber Koike Erbst, KSW 46 (wygrana), 12/1/2018
Następna walka: n/d

4. Mamed Chalidow (34-6-2), 1

Ostatnia walka: Tomasz Narkun, KSW 46 (przegrana), 12/1/2018
Następna walka: n/d

5. Marcin Tybura (16-4-0)

Ostatnia walka: Stefan Struve, UFC FN 134 (wygrana), 7/22/2018
Następna walka: n/d

6. Oskar Piechota (11-0-1)

Ostatnia walka: Gerald Meerschaert, TUF 27 Finale (przegrana), 7/6/2018
Następna walka: n/d

7. Krzysztof Jotko (19-4-0)

Ostatnia walka: Brad Tavares, UFC on FOX 29 (przegrana), 4/14/2018
Następna walka: n/d

8. Aslambek Saidov (22-5-0)

Ostatnia walka: Roan Carneiro, ACB 81 (wygrana), 2/23/2018
Następna walka: n/d

9. Adam Wieczorek (10-2-0)

Ostatnia walka: Marcos Rogerio de Lima, UFC 230 (przegrana), 11/3/2018
Następna walka: n/d

10. Peter Sobotta (17-6-1)

Ostatnia walka: Leon Edwards, UFC FN 127 (przegrana), 3/17/2018
Następna walka: n/d

P4P kobiet

1. Joanna Jędrzejczyk (15-3-0)

Ostatnia walka: Valentina Shevchenko, UFC 231 (przegrana), 12/8/2018
Następna walka: n/d

2. Karolina Kowalkiewicz (12-3-0)

Ostatnia walka: Jessica Andrade, UFC 228 (przegrana), 9/8/2018
Następna walka: n/d

3. Sylwia Juśkiewicz (9-5-0), 1

Ostatnia walka: Alyssa Krahn, TKO 43 (wygrana), 5/4/2018
Następna walka: n/d

4. Marta Waliczek (3-1-0), 1

Ostatnia walka: Karina Vasilenko, Battle on Volga 4 (wygrana), 5/11/2018
Następna walka: n/d

5. Karolina Wójcik (4-0-0), 2

Ostatnia walka: Chiara Penco, EFC Worldwide 76 (wygrana), 12/8/2018
Następna walka: n/d

6. Judyta Rymarzak (3-2-0)

Ostatnia walka: Kristína Lindtnerová, TFL 15 (wygrana), 10/20/2018
Następna walka: n/d

7. Katarzyna Sadura (3-3-0), 2

Ostatnia walka: Maiju Suotama, LFN 8 (przegrana), 12/16/2017
Następna walka: Stephanie Egger, WFC 6, 2/9/2019

8. Izabela Badurek (7-5-0), 2

Ostatnia walka: Judyta Rymarzak, TFL 14 (przegrana), 6/16/2018
Następna walka: n/d

9. Aleksandra Rola (2-0-0), nowy

Ostatnia walka: Anastasia Kulinich, Granda PRO 7 (wygrana), 10/27/2018
Następna walka: n/d

10. Justyna Haba (1-0-0), nowy

Ostatnia walka: Shinju Nozawa-Auclair, RIZIN 14 (wygrana), 12/31/2018
Następna walka: n/d