Podcast: Piotr Jeleniewski i Krzysztof Soszyński

Piotr Jeleniewski oraz Krzysztof Soszyński połączyli siły! Efektem tej współpracy jest podcast, w którym podejmowane będą tematy o sprawach bieżących a także historii naszego sportu oraz przygód jakie w swojej karierze trenerskiej miał Piotr a w karierze zawodniczej Krzysztof.

W pierwszym odcinku Krzysztof opowie o:
– pożegnalnej walce, którą miał stoczyć w KSW
– co się z nim działo po tym jak przestał walczyć w UFC
– jakie ma problemy zdrowotne z powodu licznych wojen w klatce

Te i wiele, wiele innych tematów, podjęte zostanie w 30-minutowej rozmowie! Mnóstwo ciekawostek ze świata MMA, kulisy walk w UFC – podcast, który każdy dyscypliny fan musi przesłuchać.

Trener Jeleniewski jest jednym z największych specjalistów w kraju, jeśli chodzi o system nauczania sportów walki, którymi zajmuje się od ponad 30 lat. Był trenerem w takich klubach jak choćby Ankos Zapasy Warszawa czy S4 Fight Club. Prowadził też topowych zawodników: Jana Błachowicza, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka czy Damiana Janikowskiego.

Krzysztof Soszyński obecnie jest szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód. to prawdziwy weteran MMA. Zawodową karierę zaczął w 2003 roku. Popularność zdobył jednak pięć lat później, gdy wystąpił w ósmej edycji reality show The Ultimate Fighter. Choć nie wygrał programu, to zrobił tak duże wrażenie, że UFC zdecydowało się podpisać z nim kontrakt. W największej na świecie organizacji MMA stoczył 8 pojedynków, trzykrotnie zdobywając bonusy za występy wieczoru.

22 KOMENTARZE

 1. Jak ktoś nie chce czekać to wrzuciłem całość w Newsach tydzień temu.

  Podcast od dwóch starych pryków:wink:

 2. Ale ogień w szopie! biorę się za słuchanie.

  Mam nadzieję, że Krzysiek opowie nam parę ciekawych historii z czasów kariery przed-po-UFC, TUFa . Mega ciekawa, sympatyczna osoba.

 3. Przesłuchałem, obaj ciekawie opowiadają, rozmowa na luzie. Na pewno chętnie wysłucham następnych podkastów. Poproszę wiecej ciekawostek z codziennego życia, tamtejszej egzotycznej dla nas kultury.

  I to co mnie nurtuje: co tam łoją na co dzień lokalsi? Jakąś wódę czy inne sake? :beer:

 4. Było coś o reptilianach albo Antarktydzie?

  :fjedzia:   niestety nie wspomnieli chopaki ani słowem o płaskiej ziemi

 5. Bardzo fajne, coś świeżego wśród setek takich samych wywiadów. Krzysztof ma na pewno wiele ciekawych historii w zanadrzu.

 6. Chłopaki poszli w to po Pol, Smokowski , Borek i Szaranowicz w misja football czyli polecieli w anegdoty , fajne podoba mi się

 7. To jest coś niemożliwego, dekada minęła a Krzysztof ma bilans w UFC o jakim wciąż prawie każdy Polak może tylko pomarzyć

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.