Piotr Jeleniewski oraz Krzysztof Soszyński połączyli siły! Efektem tej współpracy jest podcast, w którym podejmowane będą tematy o sprawach bieżących a także historii naszego sportu oraz przygód jakie w swojej karierze trenerskiej miał Piotr a w karierze zawodniczej Krzysztof.

W dzisiejszym odcinku gościem specjalnym będzie Paweł Jeleniewski, prawdopodobnie nowy trener w UFC Gym.

 • Krzysztof Soszyński opowiada o tym jak zmieniłby program TYLKO JEDEN i jak sam zachowywałby się w domu KSW.
 • Piotr Jeleniewski opowiada o manipulacji społeczeństwem, o pewności siebie i „charakterności” osób trenujących sztuki i sporty walki. Piotr tłumaczy Krzysztofowi kto jest legendą MMA w Polsce i jacy trenerzy są trzonem tej dyscypliny u nas w kraju.

Te i wiele, wiele innych tematów, podjęte zostanie w 30-minutowej rozmowie! Mnóstwo ciekawostek ze świata MMA, kulisy walk w UFC – podcast, który każdy dyscypliny fan musi przesłuchać.

Trener Jeleniewski jest jednym z największych specjalistów w kraju, jeśli chodzi o system nauczania sportów walki, którymi zajmuje się od ponad 30 lat. Był trenerem w takich klubach jak choćby Ankos Zapasy Warszawa czy S4 Fight Club. Prowadził też topowych zawodników: Jana Błachowicza, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka czy Damiana Janikowskiego.

Krzysztof Soszyński obecnie jest szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód. to prawdziwy weteran MMA. Zawodową karierę zaczął w 2003 roku. Popularność zdobył jednak pięć lat później, gdy wystąpił w ósmej edycji reality show The Ultimate Fighter. Choć nie wygrał programu, to zrobił tak duże wrażenie, że UFC zdecydowało się podpisać z nim kontrakt. W największej na świecie organizacji MMA stoczył 8 pojedynków, trzykrotnie zdobywając bonusy za występy wieczoru.

Poprzednie odcinki podcastu

26 KOMENTARZE

 1. Ale Polish Experyment jest mocarz, umie w showbiznesy, wie ze jakie Polskie TUF to dno, najlepszy jeleniewski, który sprawia wrażenie naprawdę kulturalnego pacjenta, który nigdy nie pasował do polskiego mma poziomem cyt.  "oni się w tym programie zachowują jak ja" hehhe

 2. Jak zwykle kozak.

  Zgadzam z tym Tylko jeden, to jest takie bez wyrazu i miałkie. Nie rozumiem co chciał Kawulski tym zyskać, pokazywanie dobrych, grzecznych chłopakow. Tam się nic nie dzieje, to ssie pałkę.  Ani tym nie przyciągna do tv, ani do KSW.

 3. Krzysztof w punkt zrecenzował polsatowski hit, aż mnie zaskoczył świeżością opinii. Facet ma duży potencjał mógłby się przydać w polskich mediach branżowych.

  Oczami wyobraźni widzę go jak recenzuje polskie galę.

 4. Krzysztof w punkt zrecenzował polsatowski hit, aż mnie zaskoczył świeżością opinii. Facet ma duży potencjał mógłby się przydać w polskich mediach branżowych.

  Oczami wyobraźni widzę go jak recenzuje polskie galę.

  Dzień dobry.

  Nie ma po co tutaj przylatywać. Nie dość, że gorsza pogoda, tona podatków to jeszcze w branży mniejsze pieniądze i musisz się zadawać z ludźmi z którymi nje chciałbyś nawet być w jednym pomieszczeniu. Jak coś powiesz nie tak to będą ci rodzinę dojeżdżać, szukać cię po galach. Z kimś za mocno się przytulisz podczas składania życzeń noworocznych i pyk do aresztu za handel narkotykami.

  Oby nigdy nie musiał pracować w polskiej branży MMA. Tego mu życzę.

  Pozdrawiam.

 5. Dzień dobry.

  Nie ma po co tutaj przylatywać. Nie dość, że gorsza pogoda, tona podatków to jeszcze w branży mniejsze pieniądze i musisz się zadawać z ludźmi z którymi nje chciałbyś nawet być w jednym pomieszczeniu. Jak coś powiesz nie tak to będą ci rodzinę dojeżdżać, szukać cię po galach. Z kimś za mocno się przytulisz podczas składania życzeń noworocznych i pyk do aresztu za handel narkotykami.

  Oby nigdy nie musiał pracować w polskiej branży MMA. Tego mu życzę.

  Pozdrawiam.

  To jest coś niemożliwego.

 6. Od 5:47…:juanlaugh::antonio: Krzychu jeśli to czytasz, to wiedz, że jesteś kawał przechuja :DC::conorsalute:

 7. Gdybyś oglądał wcześniejsze podcasty z Krzysztofem to byś wiedział 😎

  Nie złapałem żartu od razu.

 8. Zajebisty jest ten podcast! Nie slucham tu niczego innego bo takie typowe o MMA to slabe delikatnie mowiac ale tych panow slucha sie wysmienicie… Krzychu to psychol w dobrym tego slowa znaczeniu oczywiscie! Ciekawe co by Blanka zrobila/powiedziala jakby Krzychu jej kija pokazal:robertmakeup:

 9. Zajebisty jest ten podcast! Nie slucham tu niczego innego bo takie typowe o MMA to slabe delikatnie mowiac ale tych panow slucha sie wysmienicie… Krzychu to psychol w dobrym tego slowa znaczeniu oczywiscie! Ciekawe co by Blanka zrobila/powiedziala jakby Krzychu jej kija pokazal:robertmakeup:

  Chciałaby jeszcze żeby jej pokazał orzeszki, taki ma fetysz:lol:

 10. Zajebisty jest ten podcast! Nie slucham tu niczego innego bo takie typowe o MMA to slabe delikatnie mowiac ale tych panow slucha sie wysmienicie… Krzychu to psychol w dobrym tego slowa znaczeniu oczywiscie! Ciekawe co by Blanka zrobila/powiedziala jakby Krzychu jej kija pokazal:robertmakeup:

  Napisałaby drugą część 365 dni :goldi:

 11. Lekka beka z tego gniota od KSW.

   I tak ich delikatnie potraktowali.

  Panowie świetna robota. Oby częściej przy dobrej wodce::snoopd::

 12. Zajebisty jest ten podcast! Nie slucham tu niczego innego bo takie typowe o MMA to slabe delikatnie mowiac ale tych panow slucha sie wysmienicie… Krzychu to psychol w dobrym tego slowa znaczeniu oczywiscie! Ciekawe co by Blanka zrobila/powiedziala jakby Krzychu jej kija pokazal:robertmakeup:

  Pani Blanka nie wygląda na taką co traci rezon na widok fiuta.

 13. Bardzo dobre.

  Pani Blanka nie wygląda na taką co traci rezon na widok fiuta.

  Krzysztof zarzekał się, że na czym postraszyć;)

 14. Pani Blanka nie wygląda na taką co traci rezon na widok fiuta.

  Przecież nagrywala filmik co i jak robi że sprzętem:razz:jelen:

 15. Przecież nagrywala filmik co i jak robi że sprzętem:razz:jelen:

  Nie miałem przyjemności oglądać.

 16. Nie miałem przyjemności oglądać.

  Nic wielkiego nie straciłeś. Ciągnie jak każda w miarę doświadczona, a dorabia do tego cała ideologię:brainoverload:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.