Piotr Jeleniewski oraz Krzysztof Soszyński połączyli siły! Efektem tej współpracy jest podcast, w którym podejmowane będą tematy o sprawach bieżących a także historii naszego sportu oraz przygód jakie w swojej karierze trenerskiej miał Piotr a w karierze zawodniczej Krzysztof.

 • Krzysztof Soszyński opowiada o własnych doświadczeniach w braniu niedozwolonych środków i że duża część czołówki UFC jest na nielegalnym wspomaganiu.
 • Piotr Jeleniewski opowiada o ogromnym sukcesie Jana Błachowicza.

Te i wiele, wiele innych tematów, podjęte zostanie w 30-minutowej rozmowie! Mnóstwo ciekawostek ze świata MMA, kulisy walk w UFC – podcast, który każdy dyscypliny fan musi przesłuchać.

Trener Jeleniewski jest jednym z największych specjalistów w kraju, jeśli chodzi o system nauczania sportów walki, którymi zajmuje się od ponad 30 lat. Był trenerem w takich klubach jak choćby Ankos Zapasy Warszawa czy S4 Fight Club. Prowadził też topowych zawodników: Jana Błachowicza, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka czy Damiana Janikowskiego.

Krzysztof Soszyński obecnie jest szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód. to prawdziwy weteran MMA. Zawodową karierę zaczął w 2003 roku. Popularność zdobył jednak pięć lat później, gdy wystąpił w ósmej edycji reality show The Ultimate Fighter. Choć nie wygrał programu, to zrobił tak duże wrażenie, że UFC zdecydowało się podpisać z nim kontrakt. W największej na świecie organizacji MMA stoczył 8 pojedynków, trzykrotnie zdobywając bonusy za występy wieczoru.

Poprzednie odcinki podcastu

27 KOMENTARZE

 1. Przesłuchałem do biegania, 30 min zleciało jak 10.

  Fajnie jest posłuchać konkretnych gości, którzy w tym siedzą od lat i mówią jak jest.

  Panowie, proszę kontynuujcie.

  A Live podczas UFC to "byłoby coś niemożliwego", let's do it!

 2. Krzysztof „coś niemożliwego” Soszyński

  :korwinlaugh:

  Już zaczyna się pilnować.

  Bardzo fajny cykl, tematów nie zabraknie.

 3. Nie planujemy na razie.

  Dlaczego dzielicie odcinki na 30 min, zamiast wrzucić ciągiem 1h?

  Np ostatnie 2 odcinki to było to samo posiedzenie podzielone na dwie części, gdzie trzeba bylo czekać na drugą, aż pojawi się do odsluchania

 4. Dlaczego dzielicie odcinki na 30 min, zamiast wrzucić ciągiem 1h?

  Np ostatnie 2 odcinki to było to samo posiedzenie podzielone na dwie części, gdzie trzeba bylo czekać na drugą, aż pojawi się do odsluchania

  Bo materiał nagrywany jest aparatem. Aparat cyfrowy może nagrywać wideo o długości do 30 minut i w takiej formie Panowie to udostępniają. Trener Piotr ma nawet ustawiony minutnik żeby nie zapomnieć ponownie włączyć nagrywania.

 5. yt można zalutować w tle na telefonie.

  Jaaaak ? Do odkurzania i ogólnie zajęć bardziej domowych mi się zajebiście przyda

 6. Jaaaak ? Do odkurzania i ogólnie zajęć bardziej domowych mi się zajebiście przyda

  Trza mieć premium, jak na kohones.

 7. Ten Jeleniewski to niezły bajerant:

  w poprzedniej części mówił, że nikt nie wierzył w Pudziana przed walką z Nastulą.

  Coś tak prawdę miesza z wyobraźnią

 8. Krzychu to jest dobra morda. Miałem okazję go poznać jak odwiedził nasze rodzinne miasto . fajnie było oglądać jego walki i w momencie wyjścia widzieć nazwę swojego miasta jako jego miejsce urodzenia. :conorsalute:

 9. Ten Jeleniewski to niezły bajerant:

  w poprzedniej części mówił, że nikt nie wierzył w Pudziana przed walką z Nastulą.

  Coś tak prawdę miesza z wyobraźnią

  A to nie było czasem o Nastuli?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.