Piotr Jeleniewski oraz Krzysztof Soszyński połączyli siły! Efektem tej współpracy jest podcast, w którym podejmowane będą tematy o sprawach bieżących a także historii naszego sportu oraz przygód jakie w swojej karierze trenerskiej miał Piotr a w karierze zawodniczej Krzysztof.

 • Krzysztof Soszyński opowiada o trudach dorastania, gdy jako osiemnastoletni chłopak został ojcem. Jak rozpoczął swoją przygodę w MMA, czemu poszedł na Jiu Jitsu i kto go zainspirował do tego. Poznajemy też nieznaną przeszłość Krzysztofa, który jako młody chłopak jeździł po USA z grupą wrestlingową dając pokaz udawanej, ale widowiskowej walki. Wspomina także zawodnika UFC Joego Doerksena, który zaproponował mu przejście z grapplingu do MMA.
 • Piotr Jeleniewski opowiada o tym co jego skłoniło do nauczenia się samoobrony, jak poradził sobie ze szkolnym osiłkiem i czemu kocha zapasy.

Te i wiele, wiele innych tematów, podjęte zostanie w 30-minutowej rozmowie! Mnóstwo ciekawostek ze świata MMA, kulisy walk w UFC – podcast, który każdy dyscypliny fan musi przesłuchać.

Trener Jeleniewski jest jednym z największych specjalistów w kraju, jeśli chodzi o system nauczania sportów walki, którymi zajmuje się od ponad 30 lat. Był trenerem w takich klubach jak choćby Ankos Zapasy Warszawa czy S4 Fight Club. Prowadził też topowych zawodników: Jana Błachowicza, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka czy Damiana Janikowskiego.

Krzysztof Soszyński obecnie jest szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód. to prawdziwy weteran MMA. Zawodową karierę zaczął w 2003 roku. Popularność zdobył jednak pięć lat później, gdy wystąpił w ósmej edycji reality show The Ultimate Fighter. Choć nie wygrał programu, to zrobił tak duże wrażenie, że UFC zdecydowało się podpisać z nim kontrakt. W największej na świecie organizacji MMA stoczył 8 pojedynków, trzykrotnie zdobywając bonusy za występy wieczoru.

16 KOMENTARZE

 1. Absolutnie najlepsza seria jaka się pojawiła od wielu miesięcy. Krzysztof jest niezwykle ciekawym i sympatycznym człowiekiem, z resztą Piotr również.

  Jest w tych rozmowach potencjał, który może pokazać jak wygląda życie zawodnika od zaplecza, ile rzeczy ma wpływ na wyniki sportowe.

  Liczę na kontynuację.

 2. Wspaniała audycja. Naprawdę od święta słucham czegoś z polskiego MMA bo raz, że mało mało mnie ono obchodzi szczerze mówiąc, a dwa – doba ma tylko 24 godziny, i kiedy już mam czas na podcasty, zwyczajnie wybieram coś ze świata. To jest absolutnie światowy poziom! Cieszę się że takie coś powstało i mam nadzieję, że inicjatywa przerwa.

  Z Krzyśkiem miałem dawno temu okazję zmienić kilka zdań osobiście i naprawdę jest to przemiła osoba, która jest taka normalna i otwarta – zero wywyższania się. Bardzo pozytywne wrażenia. Piotr zresztą też jest mega łebskim gościem, dobrze że opuścił ten nasz smutny grajdołek i że wiedzie mu się w świecie. Czekam na kolejne części.

 3. I da się wreszcie wrzucić chłopaków na słuchawki!

  Portale walczą o widza ekskluzywnymi materiałami #pdk, ten jest obecnie najbardziej exclusive.

 4. Mam nadzieję, że nikogo nie urażę, ale to dla mnie pierwszy podcast w kraju o tematyce mma, którego słucham zupełnie się nie nudząc.

  Dobra robota panowie, oby tak dalej!

 5. I da się wreszcie wrzucić chłopaków na słuchawki!

  Portale walczą o widza ekskluzywnymi materiałami #pdk, ten jest obecnie najbardziej exclusive.

  Ja bez problemów na słuchawkach przesłuchałem poprzednie, dobrze było słychać.

 6. Ja bez problemów na słuchawkach przesłuchałem poprzednie, dobrze było słychać.

  To masz słabe słuchawki:bayan:

  U mnie ten szum tła był zbyt męczący, przesłuchałem na kompie.

 7. Troche juz podeszlo naprawde priedzieleniem starych zgredow jak to nazwali.

  Mnie jakos nie podeszla ostatnia czesc jak Krzysiek gada non stop do Piotra jakies nauki zyciowe.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.