Conor McGregor, zgodnie z zapowiedziami, podał datę swojego powrotu do oktagonu. „The Notorious” poinformował, że walka z jego udziałem ma odbyć się w wadze średniej pod koniec czerwca.

Nie tak dawno Conor zapowiedział ogłoszenie pojedynku w Sylwestra. Były podwójny mistrz UFC dotrzymał obietnicy i opublikował nagranie, gdzie przedstawił szczegóły dotyczące powrotu do oktagonu. McGregor poinformował, że zawalczyć ma, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przeciwko Michaelowi Chandlerowi pod koniec czerwca podczas Międzynarodowego Tygodnia Walk. Do starcia miałoby dojść w kategorii średniej, pomimo, że obydwaj zawodnicy rywalizują w dywizji lekkiej. Nie wiadomo czy rzeczywiście słowa McGregora będą miały odzwierciedlenie w rzeczywistości. Irlandczyk zaśmiał się szyderczo na koniec, a nie byłby sobą, gdyby nie spożywał przy tym alkoholu.

Panie i Panowie, życzę Wam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku. Chciałbym ogłosić datę mojego powrotu, największego w historii, który będzie miał miejsce 29 czerwca w Las Vegas podczas Międzynarodowego Tygodnia Walk. Rywalem będzie Michael Chandler w wadze średniej.

McGregor (MMA 22-6) przegrał 3 z 4 ostatnich pojedynków. W 2021 roku stoczył dwie walki z Dustinem Poirierem, które przegrywał przed czasem. „The Notorious” w drugim starciu z Amerykaninem, do którego doszło w lipcu, złamał nogę. Irlandczyk to były mistrz wagi piórkowej oraz lekkiej UFC. Ostatnie zwycięstwo McGregor odniósł w styczniu 2020. Wówczas w walce wieczoru gali UFC 246 rozbił Donalda Cerrone w ciągu 40 sekund.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,975 komentarzy 3,038 polubień

Conor McGregor, zgodnie z zapowiedziami, podał datę swojego powrotu do oktagonu. „The Notorious” poinformował, że walka z jego udziałem ma odbyć się w wadze średniej pod koniec czerwca. Nie tak dawno Conor zapowiedział ogłoszenie pojedynku w Sylwestra. Były podwójny mistrz UFC dotrzymał obietnicy i opublikował nagranie, gdzie przedstawił szczegóły dotyczące powrotu do oktagonu. McGregor poinformował, […]

Odpowiedz polub

click to expand...