Mike Tyson odpowiedział na krytykę jego zestawienia z Jakiem Paulem. Tyson nie widzi nic złego w zestawieniu z dużo młodszym Paulem, które odbędzie się na wypełnionym stadionie w Texasie.

Mike Tyson to legenda ringu bokserskiego, który ostatni raz walczył w 2020 roku. Wtedy w walce pokazowej zmierzył się z Royem Jonesem Jr. Teraz Bestia zawalczy z Jakiem Paulem, popularnym YouTuberem, Do ich pojedynku dojdzie 20 lipca na AT&T Stadium w Texasie w USA. Walkę zobaczyć będziemy mogli na platformie Netflix. Do starcia Tyson przygotowuje się z byłym trenerem legendarnego Andersona Silvy, Rafaelem Codeiro. W rozmowie z Reuters, Tyson krótko odpowiedział krytykom tego zestawienia, którzy wypominają mu jego wiek.

Mam 58 lat – i co z tego? Ogląda mnie ogromna ilość osób jak tylko mówię o walkach. Wszyscy, najbardziej sportowcy, są po prostu zazdrośni. Nie mogliby wyprzedać całego stadionu… Kto mając 58 lat wyprzedałby arenę na 80 tysięcy miejsc? Jak myślicie, dlaczego on chce się bić ze mną, a nie z innym rywalem? Wszyscy bokserzy chcą z nim walczyć! Jeśli jednak biłby się z nimi to nawet ich rodzice nie przyjechaliby na walkę.

Mike Tyson (BOKS 50-6-0, 44 KO) ostatni raz do ringu wszedł w pojedynku pokazowym. Na gali bokserskiej w listopadzie 2020 roku niejednogłośną decyzją sędziów zremisował on z inną legendą boksu, Roy’em Jonesem Juniorem. Bestia ostatnią zawodową walkę stoczył w czerwcu 2005 roku. Przegrał wtedy po szóstej rundzie z Kevinem McBride’em. Wcześniej Tyson w swojej karierze wygrywał między innymi z Brianem Nielsenem, Juliusem Francisem czy Francoisem Bothą, przegrywał natomiast z Evanderem Holyfieldem  czy Lennoxem Lewisem. Przed walką z Tysonem Furym, wciąż mocno bijący bokser pomagał w przygotowaniach Francisowi Ngannou.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,355 komentarzy 25,913 polubień

Mike Tyson odpowiada na krytykę jego zestawienia z Jakiem Paulem. „Mam 58 lat – i co z tego?”​

Gówno

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Middleweight

10,546 komentarzy 42,058 polubień

Jak myślicie, dlaczego on chce się bić ze mną, a nie z innym rywalem?

Mam 58 lat

:tiphatb:

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of chaoz
chaoz

M-1 Global
Lightweight

3,680 komentarzy 8,525 polubień

Prawda jest tak, że jego zna każdy - może się monetyzować do śmierci. W oczach wielu to dalej jest maszyna która w wieku 22-23 lat ubijała wszystkich jak leci. Moim zdaniem on przespał trochę tę drugą część życia, mógł się ogarnąć z 10 lat temu i być królem takich freakowych zestawień.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of lemmy
lemmy

UFC
Strawweight

7,552 komentarzy 20,039 polubień

Czy są w sportach walki większe nazwiska od Muhamada Aliego i Mika Tysona? To jest niesamowite jakie silne marki powstały z ich nazwisk.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of majkelo89
majkelo89

UFC
Middleweight

13,497 komentarzy 49,795 polubień

Mam 58 lat - i co z tego?

Gówno.

Odpowiedz polub

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

11,670 komentarzy 20,895 polubień

Czy są w sportach walki większe nazwiska od Muhamada Aliego i Mika Tysona? To jest niesamowite jakie silne marki powstały z ich nazwisk.

Alego jak już

wątpię by ktoś się do takiej sławy zbliżył jak ta dwójka
Szczególnie Tyson, o nim dzisiaj niektórzy opowiadają jak o mitycznej bestii

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Middleweight

11,494 komentarzy 27,057 polubień

Alego jak już

Mike Tyson odpowiada na krytykę jego zestawienia z Jakiem Paulakiem :tysonhappy:​

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Cassius42
Cassius42

UFC
Heavyweight

17,381 komentarzy 29,874 polubień

"Jak myślicie, dlaczego on chce się bić ze mną, a nie z innym rywalem? Wszyscy bokserzy chcą z nim walczyć!"
:Duke3d:
Bo liczy na duża kasę i dodatkowo na wygranie z legendą (wprawdzie już 58 letnią!!!)... a z dobrym nazwiskiem w boksie nie ma Jake żadnych szans, tym bardziej że walczy w wadze cruiser, mało popularnej w USA wadze, a Jake jak na przyszłego MŚ (we własnym mniemaniu:facepalm::lol:) preferuje starych, past prime i z niższych wag znanych rywali, najlepiej jeszcze z MMA... bo jak zawalczył już z młodym w sile wieku mocno przeciętnym pięściarzem/celebrytą Tommy'm Fury'm (bez ciosu) to zaliczył już porażkę... a ostatnio miał 2 no-name'ów pięściarskich (35 letnich bumobijów) (#289 i #320 BoxRec)

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of respect
respect

UFC
Light Heavyweight

15,432 komentarzy 71,501 polubień

Dokładnie. Hejtować to można takiego Parnasse co dla hajsu jest w stanie zostać w KSW zamiast iść do UFC a nie Majka, który sobie dorabia na emeryturze miliony bez żadnego wysiłku.

Odpowiedz 1 Like