Patryk Tołkaczewski ma za sobą jedną, przegraną walkę w KSW. Teraz wróci do okrągłej klatki i przyznaje, że stara się nie narzucać na siebie presji przed walką.

Podczas gali KSW na PGE Narodowym Patryk Tołkaczewski zmierzył się z Krzysztofem Głowackim. Od początku wyglądało na to, że walka układa się po myśli Tołkaczewskiego. Gdy starcie znalazło się z parterze „Gleba” zdobył dosiad i zaczął rozbijać Głowackiego, ale ten ciosem z pleców dobrze trafił i znokautował Tołkaczewskiego. W rozmowie dla KSW Patryk tak podsumował tamten występ.

Porażkę, do której doszło na PGE Narodowym traktuję jako lekcję. Plan został wykonany w 99 procentach, jeden procent zmienił oblicze walki. Starcie to pokazało, że MMA jest sportem nieobliczalnym i można spodziewać się wszystkiego, tym bardziej w wadze ciężkiej. Początkowe porażki nic nie znaczą, a ja chcę się nadal rozwijać i z każdej porażki wyciągnąć lekcję.

Podczas gali XTB KSW 94 Patryk Tołkaczewski zmierzy się z Michałem Turyńskim, czołowym polskim kickboxerem wagi ciężkiej.

Nie czuję żadnej presji. Staram się nie myśleć o przeciwniku, a skupić się na sobie i ciężko trenować na sali, żeby w dniu walki móc sobie powiedzieć, że zrobiłem wszystko. Mam nadzieję, że szczęście mi teraz będzie sprzyjać i zwyciężę. Mój rywal jest zawodnikiem stójkowym. Zdobył wiele tytułów w kickboxingu. Będę dumny mogąc stanąć z nim do rywalizacji w klatce. Do każdego rywala podchodzę jak do mistrza świata.

Przed wejściem do KSW Patryk Tołkaczewski wygrał pięć pojedynków na galach Gromdy i został zwycięzcą dziesiątego turnieju tej organizacji. Tołkaczewski ma za sobą udaną karierę w boksie amatorskim i walki zawodowe w ringu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of KłebekFrenczCzemp
KłebekFrenczCzemp

Jungle Fight
Featherweight

246 komentarzy 537 polubień

Ziemia niby bez presji, ale wata w kroku się pali, bo każdy liczy na kolejny ko roku na nim :roberteyeblinking:

Odpowiedz polub

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Middleweight

12,316 komentarzy 28,356 polubień

Mordo, nie ma żadnej presji. Zero. Większość ludzi nie wie kim ty kurwa jesteś :whodefuk:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Raven
Raven

KSW
Light Heavyweight

5,853 komentarzy 22,892 polubień

„Nie czuję żadnej presji” – Patryk „Gleba”​

Nic dziwnego. Po tym co odjebał w debiucie trudno by mu było się już bardziej skompromitować :fjedzia:

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of tinc
tinc

UFC
Lightweight

9,108 komentarzy 26,995 polubień

Wyjaśnił hejtera i już presja zeszła

:korwinlaugh:

Odpowiedz polub

Avatar of Dijaz
Dijaz

M-1 Global
Welterweight

3,716 komentarzy 7,566 polubień

Podobno ma się pizgać z tym gimbusem co to go naszedł po lekcjach. Mają wspólną historię, jest zła krew i trochę traszu. Poza tym młody podobno ma dwóję z zachowania, co może świadczyć o tym, że jest niebezpieczny.

Odpowiedz 2 polubień