Podczas gali UFC Vegas 91 byliśmy świadkami historycznej chwili. Rolę ring announcera pełniła przez pewien czas kobieta, co wydarzyło się po raz pierwszy w historii organizacji.
Gala UFC Vegas 91 odbyła się 27 kwietnia w obiekcie UFC Apex w Las Vegas. Wydarzenie uświetniła rywalizacja w kategorii muszej. Alex Perez znokautował w drugiej rundzie Mattheusa Nicolau. W walce poprzedzającej starcie wieczoru ważne zwycięstwo odniósł Bogdan Guskov. Uzbek pokonał Ryana Spanna przez techniczny nokaut w drugiej rundzie, czym prawdopodobnie zapewnił sobie miejsce w rankingu kategorii półciężkiej UFC.
Przeważnie walki na galach w obiekcie UFC Apex są anonsowane przez Joe Martineza. I to właśnie on pełnił tę funkcję podczas wydarzenia w Las Vegas. Podczas rywalizacji na karcie głównej Amerykanin zaczął mieć problemy z głosem. Najprawdopodobniej Martinez był chory, co mogło dać się we znaki na późniejszym etapie wydarzenia. 49-latek nie był w stanie w pewnym momencie mówić, więc mikrofon przejęła od niego Charly Arnolt.
To była historyczna chwila, bowiem nigdy wcześniej w ponad 30-letniej historii UFC, kobieta nie pełniła roli ring announcera. Amerykanka głównie w amerykańskiej organizacji odpowiada za wywiady z zawodnikami na zapleczu. Teraz w związku z niedyspozycją Martineza przeszła do historii. Sama Arnolt nie ukrywała emocji we wpisie na platformie X oraz radości z nowego doświadczenia. 36-latka skomentowała tę nagłą zmianę na nagraniu na Instagramie:
Nie należę do osób, którym brakuje pewności siebie. Mam niej mnóstwo, ale wtedy byłam przestraszona. Bałam się, że coś spieprzę. Gdybym nie miała tych wspaniałych ludzi, którzy mnie pchnęli w tym kierunku, nie wiem czy zrobiłabym to.
In case you missed it, here's Charly Arnolt announcing a fight last night, replacing Joe Martinez who lost his voice. pic.twitter.com/M5qq76q29E
— GovernorCovington (@LakazMMA) April 28, 2024
YA’LL. I AM SHAKING!! What an experience that was!!
— Charly Arnolt (@CharlyOnTV) April 28, 2024
29 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
UFC Lightweight
Vale Tudo Championship
Oplot Challenge Heavyweight
Bellator Middleweight
WSOF Strawweight
BAMMA Welterweight
Oplot Challenge Light Heavyweight
BAMMA Featherweight
PRIDE FC Welterweight
WSOF Heavyweight
Maximum FC Heavyweight
Maximum FC Lightweight
UFC Strawweight
UFC Light Heavyweight
Oplot Challenge Heavyweight
Vale Tudo Championship
UFC Lightweight
Vale Tudo Championship
Vale Tudo Championship
M-1 Global Light Heavyweight
Vale Tudo Championship
KSW Middleweight
Jungle Fight Lightweight
WSOF Heavyweight
BAMMA Bantamweight
UFC Light Heavyweight
ONE FC Heavyweight
Roshi
KSW Heavyweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/73571/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>