W środę Szymon Kołecki (MMA 8-1-0) był gościem programu Oktagon Live na Kanale Sportowym. Były sztangista, a obecnie zawodnik mieszanych sztuk walki wypowiedział się na temat potencjalnego starcia z Łukaszem Jurkowskim (MMA 17-11-0) oraz ewentualnej sytuacji, w której ponownie jego pojedynek miałby zostać odwołany.

„To nie jest tak, że mi na walce z Łukaszem zależy. Naprawdę. Będzie walka z Łukaszem, to będzie z Łukaszem. Będzie z kimś innym, to będzie z kimś innym. Ja po prostu, gdy będę dopinał dokumenty to na pewno się zabezpieczę w ten sposób, żeby moja walka nie wypadła. Jeżeli przeciwnik, którego będę miał postawionego, z jakichś powodów, bo jest zawsze dużo powodów, z których może nie dojść do walki, wypadnie, to chcę mieć po prostu zastępstwo i na tej gali chcę się bić. A kto to będzie, to już…”

Na ten moment nie wiadomo, kiedy kibice zobaczą walkę Kołecki – Jurkowski. „Juras” w ostatnim wpisie zapowiedział, że „jeszcze kilka dni pracy telewizyjnej i zaczynamy robotę treningową”. Jak sam napisał, będzie to jego ostatnia walka w karierze.

Niewykluczone, że do oczekiwanego starcia dojdzie w okolicach października. Jak zdradził Kołecki, w 2020 roku planuje stoczenie jeszcze dwóch pojedynków, w związku z czym kolejny powinien mieć miejsce na jednej z kolejnych gal KSW.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

15 KOMENTARZE

 1. Oktagon Live to najlepszy PROJEKT związany z mma od czasów starej Szklanej Szczęki.

  A wczorajszy odcinek z Szymon, chyba najlepszy jaki do tej pory się pojawił.

 2. Szymon  jak zawsze profesjonalny. Do tego znalazł się w chyba w nieprofesjonalnym otoczeniu tej walki wiec zabezpieczenie się ma sens. Zegar tyka a gość chce walczyć. Jak zawsze powodzenia.

 3. Chce sie zabezpieczyc zeby Jurasowi dziecka nie zrobic podczas gwaltu w parterze.

  Sorry, ale to bylo pierwsze co mi sie skojarzylo. Wypowiedz ma jedynie cel humorystyczny, prosze nie usuwac.

 4. Ogladam sobie ten oktagon live i wychodzi mi na to że juras jest jakimś patologicznym kłamca. Zamiast przyznac sie do bledu i powiedziec poprostu ze zajebal to wymysla na sile jakies usprawiedliwienia. Pierdoli jeszcze że nie jest małpą w cyrku żeby walczyć z kontuzja… Oczywiście zawsze można powiedziec ze hejtery hejtuja, ale prawda jest taka że jurka nie da sie lubic… Nie wiem jaka jest osoba prywatnie bo go nie znam, ale postac ktora wykreowal w mediach jest poprostu odpychajaca. Straszny buc, klamca, hipokryta i moralizator

  Przeciez jakby on jakims lucky punchem ustrzelil pana Szymona i wygral to bym sie kurwa poplakal

 5. Stawiam 50cm pizze salami, że juras się wykręci z walki na dobre

  Juras musiał przyjąć już kilkaset takich zakładów. To jest łeb do interesów na darmową pizzę

 6. Dziwię się, że żadna pizzeria warszawska nie zrobiła z Mostowiakiem jakiejś kampanii reklamowej (PROJEKTU!). Hasła reklamowe nasuwają się same np. "żryj jak fighter".

 7. KOłecki poknał Pudziana, Janikowskiego. Pokona Jurasa.

  Jakby zestawili go z Materlą i jeszcze jego by pokonał: Don Mirosław chyba na serio byłby królem MMA.

  Sala treningowa przypominająca korytarz, jakiś facet od podnoszenia sztangi po 3 latach treningu osiąga mega postępy :conorwalk:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.