Łukasz Jurkowski (MMA 17-11-0) w krótkim wpisie zapowiedział to, na co czeka wielu kibiców mieszanych sztuk walki w Polsce. Wszystko wskazuje na to, że starcie z Szymonem Kołeckim (MMA 8-1-0) dojdzie do skutku.

„Jeszcze kilka dni pracy telewizyjnej i zaczynamy robotę treningową. Ostatni Raz. Dla siebie. Dla kibiców. Dla tej adrenaliny. Peace Love MMA”

Zamieszanie związane z przełożeniem walki Jurkowskiego z Kołeckim prawdopodobnie się więc zakończy. „Juras” za kilka dni rozpocznie obóz przygotowawczy do pojedynku, który odbędzie się jeszcze w tym roku.

W ostatnich tygodniach głośno było o starciu, które ostatecznie zostało przełożone. Sam sparingpartner „Jurasa” w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym powiedział, że nie wie, czy Jurkowski będzie jeszcze walczył. Sytuacja wygląda więc inaczej i za kilka miesięcy zobaczymy długo oczekiwane starcie.

Najważniejsze informacje dotyczące walki Jurkowski – Kołecki przeczytacie poniżej:

Jeszcze kilka dni pracy telewizyjnej i zaczynamy robotę treningową. Ostatni Raz. Dla siebie. Dla kibiców. Dla tej adrenaliny. Peace Love MMA❤️🔥 Foto. KSW

Publiée par Łukasz "Juras" Jurkowski sur Mercredi 5 août 2020

91 KOMENTARZE

 1. :wow:

  No a nie czekasz na ten pojedynek? Ja się doczekać nie mogę i myślę, że wielu kibiców czeka, z różnych powodów.

 2. Opierdol od Kołeckiego poskutkował IMO. Zwykłych kibiców Juras może wyzywać od hejterów, którzy nic w życiu nie osiągnęli, ale Kołecki pod względem sportowym wciąga Jurasa nosem i tu nie ma podjazdu. Po tym jak Kołecki mówił, że "kontuzję" Jurasa może wyleczyć w cztery dni to Juras został doszczętnie ośmieszony. I to nie przez zawistnych hejterów, którzy się nie znają. Miło, że choć raz Juras trafił na mądrzejszego od siebie i musi podkulić ogon.

 3. Miło, że choć raz Juras trafił na mądrzejszego od siebie i musi podkulić ogon.

  Ale to chyba masz na myśli środowisko mma, w normalnym życiu poza mma bycie mądrzejszym od Niego to raczej żaden wyczyn.

 4. "Jeszcze kilka dni pracy telewizyjnej i zaczynamy robotę treningową. Ostatni Raz. Dla siebie. Dla kibiców. Dla tej adrenaliny. Peace Love MMA"

  Tylu sprzecznych stwierdzeń, zakłamań i oszukiwania samego siebie dawno nie przeczytałem

 5. Pan Łukasz mimo wielkich projektow i śmiertelnych kontuzji zrobi to dla Was niegodni.

  Dla Legiuni, dla Czesława Niemena, dla Bolka i Lolka, dla głodnych modelek i trzynogich szczeniaczków.

  Legenda Jurasa Mostowiaka Iego niech trwa wiecznie.

 6. Ale to chyba masz na myśli środowisko mma, w normalnym życiu poza mma bycie mądrzejszym od Niego to raczej żaden wyczyn.

  A to Kołecki należy już do "środowiska"? Bo to w gruncie rzeczy frik, więc nie wiem? 😎

 7. Jo

  "Jeszcze kilka dni pracy telewizyjnej i zaczynamy robotę treningową. Ostatni Raz. Dla jeszcze tej jednej ostatniej wypłaty."

 8. Nie mam ochoty go juz ogladac w klatce. Ostatnie walki beznadziejne. Obejrze tylko dlatego, ze mam nadzieje na piekne KO do highlightu Pana Szymona.

 9. Ja bym tam wolal zeby jednak nie walczyl. Daniel mowil, ze sprawa kontuzji jest powazna. A jak zginie w klatce ? Chcecie takiego meczennika ?

 10. Juras, nie zesraj się. Mam nadzieję, że Szymon spuści ci szybki wpierdol a ja to sobie gdzieś oblukam na strimie albo w teleexpressie. Nawet mi się nie chce juz z ciebie nabijać atencjuszu, bo po chuj masz się wybijać na moim hejcie?!

  A, no  i tego, szwagra twojego szanuję.

 11. Oczywiście że przecież nie robi tego dla pieniędzy tylko dla kibiców i adrenaliny, akurat co do tego to chyba nikt nie ma watpliwości.

  Dopiero co Omielanczuk mówił że Juras ma taka zajebista kontuzje ze juz pewnie nigdy nie zawalczy… Klamia tam wszyscy jak najeci

 12. 3 przepukliny kręgosłupa jak ręką odjął po nagrywkach cud

  :razz:utinlaugh:

  :deniroclap::deniroclap::deniroclap::deniroclap::deniroclap::deniroclap::deniroclap::deniroclap::deniroclap:

 13. Oczywiście że przecież nie robi tego dla pieniędzy tylko dla kibiców i adrenaliny, akurat co do tego to chyba nikt nie ma watpliwości.

  Dopiero co Omielanczuk mówił że Juras ma taka zajebista kontuzje ze juz pewnie nigdy nie zawalczy… Klamia tam wszyscy jak najeci

  Raz robi to dla siebie a nie kibiców, potem znowu dla kibiców. Kończy po 10 porażce, potem jednak nie kończy, teraz znów ostatni raz, zaraz się okaże, że wróci tylko na ostateczny pożegnalny dwumecz z Bobem Sappem.

 14. Juras a może by zrobić z tego jakiś projekt z przygotowań? Walka z nadwagą, swoimi słabościami itd itp. Na pewno da radę coś na tym zarobić!

  Nie oszukujmy, nikt nie obejrzy tej walki z nadzieją na wybitny, sportowy pojedynek. Co najwyżej ludzie, wróć, hejtaerzy będą chcieli zobaczyć fatality

  e

 15. Z taką nadwagą to nie będzie ciężko o kontuzje. Jak on chce kardio robić? Przecież rozwali kolana, tak się spasł, że stawy nie wytrzymają.

 16. Z taką nadwagą to nie będzie ciężko o kontuzje. Jak on chce kardio robić? Przecież rozwali kolana, tak się spasł, że stawy nie wytrzymają.

  Można robić kardio na rowerku – bezpiecznie dla kolan:tease:

 17. Jeszcze kilka dni pracy telewizyjnej i zaczynamy robotę treningową. Ostatni Raz. Dla siebie. Dla kibiców. Dla tej adrenaliny. Peace Love MMA

  I kontuzje zaleczone na planie zdjęciowym

  :antonio:

 18. Juras, lipiec: Nie będę mówił, czy to moja ostatnia walka czy nie, bo kiedyś już tak powiedziałem, a później wróciłem

  Juras, sierpień: Ostatni raz

 19. Juras my nie chcemy zobaczyć jak ty wychodzisz i walczysz, tylko jak wychodzisz i dostajesz taki wpierdol, że będziemy z tego śmieszkować aż przyjdą wezwania z sądu.

 20. Powodzenia przy robieniu wagi, GRUBASIE. Do LHW ile to będzie 23kg?

  :razz:utinlaugh:

  Kategoria wagowa będzie ustalona na limit lekkociezki, pewnie zrobią max 105kg. Spodziewaj się udziału w nowym projekcie jurasa "śmieciarka", w rolach głównych on sam i jego krucha jak herbatnik psychika :suchykarol:

 21. Powodzenia przy robieniu wagi, GRUBASIE. Do LHW ile to będzie 23kg?

  :razz:utinlaugh:

  Przecież już było mówione. Walka będzie w kategorii ciężkiej.

 22. Juras vs Kołecki: na stadionie Lecha

  To jest jakiś książkowy przykład jak się zachowywać, aby stracić pozytywny PR. Teraz to Juras jest takim typem, którego ludzie lubią nienawidzić. Coś ala Najman, ale gorzej przemyślane.

  Którego kariera stoi wyżej Jurasa czy Kułaka?

 23. Chętnie bym się wypowiedział w tym temacie, ale nie umiem powstrzymać się  od nie używania słowa „Siuras”…

 24. Może i ładniej zrobiłeś literki, ale moje koślawce z painta bardziej pasują do karykatury, jaką tu obśmiewamy. Rzekłem

  :razz:utinlaugh:

 25. Dla Legiuni, dla Czesława Niemena, dla Bolka i Lolka, dla głodnych modelek i trzynogich szczeniaczków.

  Dla tych wspaniałych kibiców.

 26. Może i ładniej zrobiłeś literki, ale moje koślawce z painta bardziej pasują do karykatury, jaką tu obśmiewamy. Rzekłem

  :razz:utinlaugh:

  no to może tak

  doceń skille z pajnta

 27. Pan Szymon wyjaśnia jak to wygląda z jego perspektywy. Komentują także ten post Jurasa. Pan Szymon mówi też o tym, że nie dostał żadnego zawodnika na zastępstwo mimo iż prosił o to Kawula. KSW od razu chciało przenieść ten pojedynek na inny termin. Jurek ostatnio gadał, że Szymon dostał innych zawodników w propozycji ale odrzucił ofertę i że można to łatwo zweryfikować. Co gorsza inni powtarzają to po nim, chociażby Omielanczuk.

  @Jakub Madej nadrób sobie bo można sporo wyciągnąć i zrobić dobry materiał z tego na stronę.

 28. Do dwoch razy sztuka, juras wpierdolu znów tu szuka. Teraz to już chyba sprawa osobista, Pan Szymon ma takich gości na liścia :redford:

 29. Po raz ostatni dla hajsu i podleczenia ego! Po łatwy hajs za nic nie robienie przed walką i poddanie się jak Najman w jej trakcie. Kebaby w górę za siurasa. #musiszdostacwpierdol

 30. Juras to jest prawdziwa historia od Bohatera do …. właśnie czego? Najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby nie wracał na narodowy albo wrócił i koniec, a tak to od tamtej pory wszystko idzie mu dokładnie odwrotnie niż powinno.

 31. Pan Szymon wyjaśnia jak to wygląda z jego perspektywy. Komentują także ten post Jurasa. Pan Szymon mówi też o tym, że nie dostał żadnego zawodnika na zastępstwo mimo iż prosił o to Kawula. KSW od razu chciało przenieść ten pojedynek na inny termin. Jurek ostatnio gadał, że Szymon dostał innych zawodników w propozycji ale odrzucił ofertę i że można to łatwo zweryfikować. Co gorsza inni powtarzają to po nim, chociażby Omielanczuk.

  @Jakub Madej nadrób sobie bo można sporo wyciągnąć i zrobić dobry materiał z tego na stronę.

  stary, Ty Jurkowskiemu wierzysz? Przecież on słowa prawdy nie powiedział, wszystko ponaginane pod siebie i swoje teorie, jak most przy dużym obciążeniu.

 32. Juras to jest prawdziwa historia od Bohatera do …. właśnie czego? Najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby nie wracał na narodowy albo wrócił i koniec, a tak to od tamtej pory wszystko idzie mu dokładnie odwrotnie niż powinno.

  Dokładnie. Co jak co, ale był jakoś w miare lubiany, potem powrót ta akcja #jurasmusisz, sen o Warszawie. I nagle cyk wątpliwa wygrana, potem mostek i namawianie do grania na niego, aferki z telefonami, pobiciem dziewczyny, hipokryzje na każdym kroku, ciągłe wypowiadanie się o hejterach itd. Teraz nawet normalni ludzie i Ci, którzy mu kibicowali przejrzeli na oczy po ostatniej akcji z Kołeckim.

 33. Juras to jest prawdziwa historia od Bohatera do …. właśnie czego? Najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby nie wracał na narodowy albo wrócił i koniec, a tak to od tamtej pory wszystko idzie mu dokładnie odwrotnie niż powinno.

  Czy ja wiem? Robi to na czym mu zależy: zarabia pieniądze. Ma jakieś tam "projekty" za które bierze kupe kapusty, jak dla chłopaka bez żadnego wykształcenia i większych umiejętności idzie mu chyba całkiem nieźle.

  Wychodzi na głupka w oczach fanów mma? Trudno, z drugiej strony jest iluśtam potakiwaczy i wylizywaczy jajek więc się balansuje.

 34. stary, Ty Jurkowskiemu wierzysz? Przecież on słowa prawdy nie powiedział, wszystko ponaginane pod siebie i swoje teorie, jak most przy dużym obciążeniu.

  Ale ja mu w nic nie wierzę, czemu tak sugerujesz?

  :korwinwhat:

  Właśnie celowo podałem wersję którą on przedstawił i wersję Szymona, w którą oczywiście wierzę, tak jak pewnie większość z nas. Juras pisał o tych zastępczych rywalach dla Szymona publicznie, mówił też o tym w Jurasówce. Przydałoby się tego pinokia skonfrontować z jego kłamstwami.

 35. Czy ja wiem? Robi to na czym mu zależy: zarabia pieniądze. Ma jakieś tam "projekty" za które bierze kupe kapusty, jak dla chłopaka bez żadnego wykształcenia i większych umiejętności idzie mu chyba całkiem nieźle.

  Wychodzi na głupka w oczach fanów mma? Trudno, z drugiej strony jest iluśtam potakiwaczy i wylizywaczy jajek więc się balansuje.

  Też tak myślę. Juras swoich odbiorców znalazł i dla nich nadal jest bohaterem. Widać, że jest więcej ludzi świadomych jego głupich zachowań, ale mimo wszystko nadal ma masę swoich fanów. Tym bardziej, że teraz zaczął kasować nieprzychylne komentarze na socialach i jest tam super słodko.

 36. Dla mnie wszystko juz chyba stalo sie jasne. Co prawda bohater tematu nigdy nie jawil mi sie jako jakis intelektualny tytan, ale az tak glupi by oczekiwac, ze ktos to lyknie chyba jednak nie jest. W zwiazku z tym wniosek jest prosty. Realizuje, wraz z KSW, plan by swoja ostatnia walke wypromowac na "patencie Najmana", czyli hasle "Cala Polska czeka by zobaczyc jak zapasiony pseudosportowiec  obskakuje wpierdol od silacza". Niby oklepane rozwiazanie, ale mnie juz kupili, wiec chyba dziala.

 37. … Realizuje, wraz z KSW, plan by swoja ostatnia walke wypromowac na "patencie Najmana", …

  No nie wiem, Jurkowski pojawia się w Polsacie w różnych produkcjach:  komentowanie, Ninja, Koloseum, widziałem go w programie na 30-o lecie Grom-u, siedzi w Legii…  Patent Najmana nie jest mu do niczego potrzebny, a nawet może mu to mocno zaszkodzić. Jeśli nie odwróci trendu i popadnie w śmieszność projektów będzie coraz mniej.

 38. No nie wiem, Jurkowski pojawia się w Polsacie w różnych produkcjach:  komentowanie, Ninja, Koloseum, widziałem go w programie na 30-o lecie Grom-u, siedzi w Legii…  Patent Najmana nie jest mu do niczego potrzebny, a nawet może mu to mocno zaszkodzić. Jeśli nie odwróci trendu i popadnie w śmieszność projektów będzie coraz mniej.

  Przepraszam, ze nie bede wdawal sie w merytoryczna dyskusje na temat osiagniec i projektow bohatera tematu, ale szkoda mi czasu. Moja poprzednia wypowiedz to wylacznie podzielenie sie wrazeniem jakie odnosze. Na marginesie dodam tylko, ze Najman tez wielokrotnie bywal uczestnikiem, czy czesto wrecz kreatorem,  wielu przedsiewziec 😉

 39. Przepraszam, ze nie bede wdawal sie w merytoryczna dyskusje na temat osiagniec i projektow bohatera tematu, ale szkoda mi czasu. Moja poprzednia wypowiedz to wylacznie podzielenie sie wrazeniem jakie odnosze. Na marginesie dodam tylko, ze Najman tez wielokrotnie bywal uczestnikiem, czy czesto wrecz kreatorem,  wielu przedsiewziec 😉

  Właściwie to sam się dziwię, że się odezwałem, bo w sumie to mnie nie obchodzi życie Jurasa i Najmana… :shy:

 40. Raz robi to dla siebie a nie kibiców, potem znowu dla kibiców. Kończy po 10 porażce, potem jednak nie kończy, teraz znów ostatni raz, zaraz się okaże, że wróci tylko na ostateczny pożegnalny dwumecz z Bobem Sappem.

  Przecież Sapp rozniósł by Jurasa jak gnój po polu i tym sposobem przerwał streak czterdziestu porażek z rzędu.

 41. Niektórzy już dawno odkryli czym są social media. Jak łatwo można zbudowac swój wizerunek wielkości dzięki like-om, follow-ersom, serduszkom itd. Tu post umoralniający, tam zdjęcie z akcji charytatywnej, trochę też o swoich projektach, zarobieniu i szczęśliwym życiu. Juras jest jednym z tych którzy wiedzą jak to działa i na tym zbudował swoją markę.

  Do rzeczy. Co z tego, że 1000 osób wie, że to przerost formy nad treścią skoro 50 x więcej osób jest przekonana, że to najprawdziwsza prawda.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.