W środę Szymon Kołecki (MMA 8-1-0) był gościem programu Oktagon Live na Kanale Sportowym. Były sztangista, a obecnie zawodnik mieszanych sztuk walki wypowiedział się na temat potencjalnego starcia z Łukaszem Jurkowskim (MMA 17-11-0) oraz ewentualnej sytuacji, w której ponownie jego pojedynek miałby zostać odwołany.

„To nie jest tak, że mi na walce z Łukaszem zależy. Naprawdę. Będzie walka z Łukaszem, to będzie z Łukaszem. Będzie z kimś innym, to będzie z kimś innym. Ja po prostu, gdy będę dopinał dokumenty to na pewno się zabezpieczę w ten sposób, żeby moja walka nie wypadła. Jeżeli przeciwnik, którego będę miał postawionego, z jakichś powodów, bo jest zawsze dużo powodów, z których może nie dojść do walki, wypadnie, to chcę mieć po prostu zastępstwo i na tej gali chcę się bić. A kto to będzie, to już…”

Na ten moment nie wiadomo, kiedy kibice zobaczą walkę Kołecki – Jurkowski. „Juras” w ostatnim wpisie zapowiedział, że „jeszcze kilka dni pracy telewizyjnej i zaczynamy robotę treningową”. Jak sam napisał, będzie to jego ostatnia walka w karierze.

Niewykluczone, że do oczekiwanego starcia dojdzie w okolicach października. Jak zdradził Kołecki, w 2020 roku planuje stoczenie jeszcze dwóch pojedynków, w związku z czym kolejny powinien mieć miejsce na jednej z kolejnych gal KSW.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.