islam makhachev javier mendez

Javier Mendez, trener Islama Makhacheva, uważa, że Justin Gaethje, jest potencjalnie jednym z największych zagrożeń dla mistrza. Ostatecznie jednak teraz zniknął z radaru trenera, bo przegrał ostatnią walkę.

Podczas gali UFC 300, która odbyła się 13 kwietnia w Las Vegas, Justin Gaethje przegrał walkę z Maxem Hollowayem. Przegrana ta oddaliła go od walki o pas mistrzowski z Islamem Makhachevem. Javier Mendez, trener mistrza, w nagraniu zamieszczonym na swoim kanale w serwisie YouTube, przyznał, że Gaethje stanowiłby dla Islama duży wyzwanie.

Z wszystkich potencjalnych rywali uważałem go dla nas za bardzo niebezpiecznego pod względem stylistycznym. Ze względu na jego zapaśniczą historię i bardzo dobrą, mocną stójkę. Każdy ma oczywiście inny zestaw umiejętności, ale to właśnie o nim myślałem jako o największym zagrożeniu dla nas, a teraz najpewniej nigdy już nie będzie brany dla nas pod uwagę, więc nie ma potrzeby rozmawiać o nim jako o zagrożeniu.

Po przegranej z Maxem Hollowayem Justin Gaethje spadł w rankingu wagi lekkiej na trzecie miejsce. Kolejnym rywalem Islama Makhacheva będzie Dustin Poirier. Do walki dojdzie na początku czerwca podczas gali UFC 302. Jeśli Makhachev wygra, następnym zawodnikiem w drodze do pasa ma być Arman Tsarukyan.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

M
Masta

Vale Tudo
Championship

25,224 komentarzy 72,289 polubień

Ze względu na jego zapaśniczą historię

Odpowiedz 8 polubień

k
kiki

Oplot Challenge
Welterweight

47 komentarzy 67 polubień

Może trzeba zacząć dyskusję o Hollowayu? Czy nie jest on brany pod uwagę?

Odpowiedz polub

Avatar of warzywko
warzywko

Jungle Fight
Light Heavyweight

399 komentarzy 1,246 polubień

przez wystarczy ze Justin wygra z kimkolwiek. Tak jak Dustin, po porazce wystarczylo ze wygral z typem z poza pierwszej dziesiatki :fjedzia:
Tyle warte sa te rankingi i wygrane w topie. Nazwisko zalatwi wszystko, na uklady nie ma rady. :cmgkeepgoing:

Odpowiedz polub