Daniel Omielańczuk (MMA 23-9-1) podczas ostatniego odcinka Oktagon Live na Kanale Sportowym odpowiedział na pytanie dotyczące Łukasza Jurkowskiego (MMA 17-11-0). Zawodnik ACA zdradził, że „Juras” ma poważną kontuzję i niewykluczone, że nie wejdzie ponownie do klatki.

„Łukasz ma naprawdę kontuzję i to poważną. Moim zdaniem, nie wiem, czy on w ogóle jeszcze będzie kiedyś walczył. On bardzo by chciał. Ale on jest wiekowy. Głowa, serce chce, ale ciało mu odmawia posłuszeństwa.

Szymon Kołecki chce, jego trener chce, KSW też chce. Walka się sprzeda medialnie, ale jak Łukasz nie zawalczy może już nigdy, to już nigdy nie znajdą Szymonowi przeciwnika, że walka będzie niemedialna?

Uważam, że KSW jest na takim etapie i jest to taka silna organizacja, że z każdego przeciwnika mogą mu zrobić walkę medialną, jak będą tylko chcieli. Tylko mi się wydaje, że może nie sam Szymon, ale jego trener bardziej, bo on się udziela w internecie i szuka rozgłosu, że jego klub jest lepszy od naszego klubu i to chyba chodzi najbardziej o to. Boją się wziąć walki, gdzie rzeczywiście będzie zawodnik, który cały czas jest w sztosie. Dlaczego, jak Łukasz nie może, KSW mogłoby zrobić walkę tak samo medialną z lepszym zawodnikiem.”

Sam Jurkowski zapowiedział jednak w połowie lipca, że do starcia z Kołeckim na pewno dojdzie.

„Dostaję wiadomości i pytania, a więc krótko: walka z Szymonem Kołeckim obędzie się na jesieni tego roku. Można się rozejść. Kiedy i gdzie niech ogłasza KSW. Ja będę gotowy”

Szczegóły poznamy prawdopodobnie w ciągu najbliższych miesięcy.

Cały odcinek Oktagon Live możecie zobaczyć poniżej:

42 KOMENTARZE

 1. Po pierwsze bardzo mi się podoba postawa Daniela – ziomki powinni trzymać swoją stronę.

  Po drugie bardzo mi się nie podoba obracanie całej tej sytuacji przeciwko Panu Szymonowi. Juras to samo robił w swojej audycji. Ciągła narracja, że nic się nie stało bo Pan Szymon mógł sobie wziąć jakiegoś innego rywala i sugerowanie, że to on bardziej położył galę niż Juras. Bardzo brzydkie zagranie.

 2. A na koniec zwyciezca i tak będzie Miras. I wywiadzik :" Juras kiedyś trenowal u mnie i miał sukcesy, potem poszedł gdzie indziej. Zaczał przegrywać i wrócil . Przyjąłem go. Potem byłem chory a on mi ubliżał w sieci, mówil że to nie prawda, że wiszę komuś hajs. No, coś tam wisiałem ale przez chorobe całe biznesy legły w gruzach, teraz już ich spłacam, nie alcatelami i oponami. Szymon wyjasnił Jurasa, a że tam coś gadałem przed walką,że Juras bedzie leżał, bedzie bity, bedzie płakał i mostek nie wytrzyma to takie gadanie przed walką. Jeśli Juras mnie przeprosi to może u mnie trenować. Będzie mistrzem jak Jotko."

 3. Juras cierpi na zaawansowaną projektozę atencyjną. Straszna choroba, a ignorant powie, że jest bucem i chamem.

 4. Ziomki z ziomkami wiadomo. Daniel, Szpila, Juras, Akop. Ręka rękę myje.

  Za chwilę się okaże, że Juras był cały czas w sztosie treningowym.

 5. Kocham cohones za takie wrzutki

  :razz:ociesznymirek:

  Btw. Juras jest wiekowy :eddieconspiracy: przecież jest starszy TYLKO o rok.

 6. Co to kurwa za tajemnica z tą kontuzja? Tak ciężko powiedzieć co się stało? Jakieś intymne problemy czy co?

 7. Co to kurwa za tajemnica z tą kontuzja? Tak ciężko powiedzieć co się stało? Jakieś intymne problemy czy co?

  Lewandowski mówił, że przepuklina kręgosłupa

 8. Pierdoli Ulańczuk  bzdury , Kołecki szuka łatwych walk a jego kolega Jurkowski wiadomo gladiator i wzór do nasladowania :razz:ociesznymirek:, jego podopieczny Akop Szostak mial byc wielkim talentem i dobrym zawodnikiem ale skonczylo sie jak sie skonczylo :fjedzia: :korwinlaugh: ,   a jeszcze jak powiedzial ze Izu Ugonoh bedzie mistrzem wagi ciezkiej KSW za kilka walk to gosc juz calkowicie odleciał  :DC:   ,   tam w tym WCA to kółko wzajemnej adoracji i sami mistrzowie ::clintdis::

 9. Pierdoli Ulańczuk  bzdury , Kołecki szuka łatwych walk a jego kolega Jurkowski wiadomo gladiator i wzór do nasladowania :razz:ociesznymirek:, jego podopieczny Akop Szostak mial byc wielkim talentem i dobrym zawodnikiem ale skonczylo sie jak sie skonczylo :fjedzia: :korwinlaugh: ,   a jeszcze jak powiedzial ze Izu Ugonoh bedzie mistrzem wagi ciezkiej KSW za kilka walk to gosc juz calkowicie odleciał  :DC:   ,   tam w tym WCA to kółko wzajemnej adoracji i sami mistrzowie ::clintdis::

  akrat mistrzem krs to każdy zawodnik może byc…

 10. akrat mistrzem krs to każdy zawodnik może byc…

  Watpie żeby Ugonoh mial szanse z De Friesem , Stosiciem , Włodarkiem czy Andryszakiem nawet za 10 walk .

 11. Ja prdl w jakim celu on się udziela w sprawie tego wspaniałego zawodnika? To teraz nie rozumiem mówiąc, ze Kolecki chce walki z Jurasem, a nie z kimś „kto jest w wzrośnie” to czy nie ubliżył jurasowi i Nie umniejszył jego Umiejętnościom? Wyglada na to jakby miał go za kogoś łatwego do przejścia hahah

 12. Odnośnie tej całej medialnej kłótni pomiędzy Kołeckim a Jurkowskim — polecam wywiad konkurencji z Martinem Lewandowskim. Wywiad jest na you tubie i jest sprzed kilku dni. Pan włodarz właściwie potwierdza wersję Kołeckiego, jasno wskazując która ze stron mija się z prawdą.

  Lewandowski wspomina w nim między innymi to, że: "nie ma teraz żadnego innego ciekawego zestawienia dla Szymona, które byłoby tak elektryzujące jak walka z Jurasem." Potem wspominał, że lepiej poczekać na tę walkę 2-3 miesiące niż teraz ryzykować kontuzję Szymona w walce z jakimś mało medialnym zawodnikiem.

  Tak więc gadka pewnego pana o tym, że KSW podsuwało Kołeckiemu innych zawodników, a on odmawiał, to jedna wielka ściema.

 13. Odnośnie tej całej medialnej kłótni pomiędzy Kołeckim a Jurkowskim — polecam wywiad konkurencji z Martinem Lewandowskim. Wywiad jest na you tubie i jest sprzed kilku dni. Pan włodarz właściwie potwierdza wersję Kołeckiego, jasno wskazując która ze stron mija się z prawdą.

  Lewandowski wspomina w nim między innymi to, że: "nie ma teraz żadnego innego ciekawego zestawienia dla Szymona, które byłoby tak elektryzujące jak walka z Jurasem." Potem wspominał, że lepiej poczekać na tę walkę 2-3 miesiące niż teraz ryzykować kontuzję Szymona w walce z jakimś mało medialnym zawodnikiem.

  Tak więc gadka pewnego pana o tym, że KSW podsuwało Kołeckiemu innych zawodników, a on odmawiał, to jedna wielka ściema.

  I tym samym się okazało że nie dość że giętki kręgosłup moralny posiada, to do tego Pinokio.

 14. I tym samym się okazało że nie dość że giętki kręgosłup moralny posiada, to do tego Pinokio.

  Może zaczynać karierę w polityce.

 15. Takie tam 2 minutki z google, ale kto mógł spodziewać się takich wyników szukania:

  Przyczyną przepukliny kręgosłupa mogą być m.in. zwyrodnienia kręgów i stawów kręgosłupa, a także dyskopatie wywołane przez postępujące z wiekiem przeciążenia kręgosłupa, nadwagę, niedobór aktywności fizycznej oraz siedzący tryb życia.


  "Warto podkreślić, że prawie wszystkim dolegliwościom kręgosłupa zawsze sprzyja nadwaga i otyłość." – Jacek Gołębiowski, doktor nauk medycznych, ordynator oddziału neurochirurgicznego, Wojewódzkiego Szpitala w Kielcach.


  Oto czynniki, które prowadzą do zaburzenia w systemie amortyzacji nerwowo-mięśniowej:

  (…)

  Otyłość – nadwaga przesuwa środek ciężkości ciała, a tkanka tłuszczowa utrudnia dostarczanie krwi mięśniom i prowadzenie impulsów nerwowych;


  W wyniku działania pewnych czynników, krążki międzykręgowe mogą ulec uszkodzeniu. Zaliczamy do nich nadwagę, brak aktywności fizycznej, urazy oraz wady postawy.

 16. Teraz pewnie czyta komcie i mu smutno, wy chamy i hejtery bez motura i audi.

  I projektów. Nie zapomnij o projektach.

 17. Mam nadzieję, że mi wybaczycie te nieusunięte tatuaże, ale miałem inne projekty :crazy::crazy::crazy:

  PROJEKTY PROJEKTY PROJEKTY PROJEKTY

 18. Otyłość to naprawdę poważna sprawa i Daniel ma rację, hejterzy.

  Potwierdzam. Cholernie ciezka choroba do zwalczenia. Ja sam z nia walcze juz od kilku lat i jest coraz gorzej.

 19. Jest to kontuzja kręgosłupa.

  Juras wielokrotnie mówił, jakiż to SZTYWNIUTKI kręgosłup moralny posiada.

  Otóż poprzez bycie hipokrytą, regularne łamanie własnego słowa i robienie z mordy cholewy, ten jego mityczny sztywniutki kręgosłup nabrał takiej giętkości, że zawinął się w kształt liczby 8.

  To bardzo poważna choroba!

  A na cohones jak zwykle jad!!!1!!

 20. Omielanczuk, nie pierdol.

  Wszyscy tam się taplacie we własnym sosie i nie ma za bardzo sensu was słuchać. Ci inteligentniejsi i znający prawdę po prostu wolą sie nie odzywać, polecam taka metode. Nie najezdzasz na kolege i nie robisz z siebie idioty. WIN WIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.