Daniel Omielańczuk (MMA 23-9-1) podczas ostatniego odcinka Oktagon Live na Kanale Sportowym odpowiedział na pytanie dotyczące Łukasza Jurkowskiego (MMA 17-11-0). Zawodnik ACA zdradził, że „Juras” ma poważną kontuzję i niewykluczone, że nie wejdzie ponownie do klatki.

„Łukasz ma naprawdę kontuzję i to poważną. Moim zdaniem, nie wiem, czy on w ogóle jeszcze będzie kiedyś walczył. On bardzo by chciał. Ale on jest wiekowy. Głowa, serce chce, ale ciało mu odmawia posłuszeństwa.

Szymon Kołecki chce, jego trener chce, KSW też chce. Walka się sprzeda medialnie, ale jak Łukasz nie zawalczy może już nigdy, to już nigdy nie znajdą Szymonowi przeciwnika, że walka będzie niemedialna?

Uważam, że KSW jest na takim etapie i jest to taka silna organizacja, że z każdego przeciwnika mogą mu zrobić walkę medialną, jak będą tylko chcieli. Tylko mi się wydaje, że może nie sam Szymon, ale jego trener bardziej, bo on się udziela w internecie i szuka rozgłosu, że jego klub jest lepszy od naszego klubu i to chyba chodzi najbardziej o to. Boją się wziąć walki, gdzie rzeczywiście będzie zawodnik, który cały czas jest w sztosie. Dlaczego, jak Łukasz nie może, KSW mogłoby zrobić walkę tak samo medialną z lepszym zawodnikiem.”

Sam Jurkowski zapowiedział jednak w połowie lipca, że do starcia z Kołeckim na pewno dojdzie.

„Dostaję wiadomości i pytania, a więc krótko: walka z Szymonem Kołeckim obędzie się na jesieni tego roku. Można się rozejść. Kiedy i gdzie niech ogłasza KSW. Ja będę gotowy”

Szczegóły poznamy prawdopodobnie w ciągu najbliższych miesięcy.

Cały odcinek Oktagon Live możecie zobaczyć poniżej:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.