shanee

Tak jak sugerował jakiś czas temu, Shane Carwin oficjalnie stał się zawodnikiem japońskiej organizacji Rizin FF. Były tymczasowy mistrz kategorii ciężkiej UFC zadebiutuje w federacji w turnieju, 29 grudnia tego roku. Co ciekawe, zobaczymy tam też występ naszego rodaka, Szymona Bajora. Nieznany jest jeszcze rywal Amerykanina.

Carwin (12-2 MMA) to jeden z najbardziej groźnych zawodników tej dywizji w historii. W 2010 roku zdobył on tymczasowy pas kategorii ciężkiej w walce z Frankiem Mirem na UFC 111. W starciu, które miało zunifikować pasy mistrzowskie, przegrał z Brockiem Lesnarem. Warto dodać, że był bardzo blisko skończenia tej walki w pierwszej rundzie. W ostatniej walce przed emeryturą sportową przegrał przez jednogłośną decyzję z Juniorem dos Santosem na UFC 131. Kontuzja pleców spowodowała, iż musiał odpuścić sobie dalsze starty.

27 KOMENTARZE

 1. LeeBuLee 27/10/2016 at 12:39

  Rizin FF nie śpi, rekrutuje kogo się da.

  =============

  Dziś Aleksandra Emelianenko przed terminem zwalniają z kolonii może i go zabiorą do Rizin FF

 2. Już widzę te ciężkie nokauty na lewo i prawo 😀 Shane pozamiata tam wszystkich, mogą mu dawać kilku jednej gali, byle po kolei i z chwilką przerwy

  To było wiadome od kilku dni, jak wrzucił rękawice Rizin.

  To jakiś dziecięcy rozmiar był, myślałem że dla synka kupił 😀

 3. Na tym zdjęciu wygląda jak Broly z Dragon Balla 😮 o: Ciekawe czy prezentuje choć cień dawnej formy.

 4. Te gale są gdzieś to obejrzenia?

  W sensie powtórki czy te co będą? Co do pierwszego to tak, nawet tu na forum jest kilka wstawek.

  Rizin FF nie śpi, rekrutuje kogo się da.

  Akurat kilka nazwisk mają ciekawych. W sumie to dobrze że mają taką politykę, przez to lubię oglądać Rizin te dwa/trzy razy do roku.

 5. Żebyście się czasem nie przeliczyli. Będzie z wielkiej chmury mały deszcz. Z Fedora zostały już zwłoki to co dopiero z Carwina.

 6. Żebyście się czasem nie przeliczyli. Będzie z wielkiej chmury mały deszcz. Z Fedora zostały już zwłoki to co dopiero z Carwina.

  Jego główny atut czyli masakratyczna siła ciosu powinna ciągle być na miejscu. Naćpie się chłop dobrego teścia i jeszcze będzie kładł pokotem przeciwników na lewo  i prawo.

 7. Żebyście się czasem nie przeliczyli. Będzie z wielkiej chmury mały deszcz. Z Fedora zostały już zwłoki to co dopiero z Carwina.

  Niektórzy tutaj widzą Carwina nokautującego Bedorfa więc wiesz :deniro:

 8. Jego główny atut czyli masakratyczna siła ciosu powinna ciągle być na miejscu.

  A wnioskujesz to po tym, że wyjebał z kapci jakiegoś szczura na cyrkowym evencie?

 9. Myślę, że jest jeszcze w stanie zrobić taką formę jak na powyższym zdjęciu, pamięć mięśniowa zostaje, w Rizin może latać do oporu na bombie, więc nic nie stoi mu na przeszkodzie, myślę że jest zabezpieczony finansowo na tyle by starczyło mu na hormon wzrostu, teścia i insulinę 😀 z ciekawością obejrzę jego poczynania.

 10. A wnioskujesz to po tym, że wyjebał z kapci jakiegoś szczura na cyrkowym evencie?

  Więc sugerujesz, że zapomniał jak się uderza i ma teraz watę w pięściach?

  Dla mnie nie musi wyjebać nikogo z kapci żeby obstawić, że jeśli Shane przyceluje i przyjebie to spora szansa, że skończy się nokautem.

 11. Myślę, że jest jeszcze w stanie zrobić taką formę jak na powyższym zdjęciu, pamięć mięśniowa zostaje, w Rizin może latać do oporu na bombie, więc nic nie stoi mu na przeszkodzie, myślę że jest zabezpieczony finansowo na tyle by starczyło mu na hormon wzrostu, teścia i insulinę 😀 z ciekawością obejrzę jego poczynania.

  RIZIN wprowadza testy

 12. Mirosław też wprowadza 😆

  Po ostatniej gali poinformowali, że po każdej walce zawodnik będzie oddawał próbkę moczu do analizy. Wiadomo nie bedzie czegoś takiego na miarę USADA i losowych testów przed walkami ale zawsze coś.

 13. Po ostatniej gali poinformowali, że po każdej walce zawodnik będzie oddawał próbkę moczu do analizy. Wiadomo nie bedzie czegoś takiego na miarę USADA i losowych testów przed walkami ale zawsze coś.

  Myślę, że będzie zeszyt uwag jak w szkole, a Silvie będą kartki doklejac, bo miejsca nie wystarczy.

 14. Niby ściągają emerytów i kogo się da , ale mają sporą szansę zaistnieć dopóki nie wprowadzą testów , z dobrą oglądalnością nie powinni mieć problemów każdy z ciekawości będzie chciał wrócić do tych klimatów

 15. Jeśli już to przeszłe są do obejrzenia, bieżącej jeszcze nie było, a żeby obejrzeć przyszłe pewnie trzeba byłoby się przenieść w czasie w przyszłość 😀

 16. Tak jak mam generalnie to cale Rizin w dupie tak Carwinem kupili moja uwage, bo to byl jeden z moich ulubionych zawodnikow. Do dzis pamietam w jakim bylem szoku gdy dowiedzialem sie kim jest z wyksztalcenia ten gosc urywajacy rywalom glowy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.