Czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się kolaboracji organizacji UFC oraz RIZIN FF? Dana White w Las Vegas spotkał się z szefem japońskiej federacji RIZIN, Nobu Sakakibarą.

Dana White oraz Nobu Sakakibara spotkali się w Las Vegas w siedzibie największej organizacji MMA na świecie, UFC. Panowie w przeszłości robili już razem biznesy – UFC wykupiło PRIDE, które należało do Sakakibary. Ten teraz prowadzi organizację RIZIN FF i podczas pobytu w USA spotkał się z Daną White’em. Jak wyznał na swoim profilu na X, temat ich rozmowy ma pozostać tajemnicą dla fanów, a niedługo prawdopodobnie zdradzi więcej szczegółów.

Mimo że cały dzień padał deszcz, co jest bardzo rzadkie na pustynnych terenach Las Vegas, pojechałem do siedziby UFC i zagrałem z Daną w MTG. To, o czym rozmawialiśmy, jest tajemnicą. (śmiech) Bez urazy!

RIZIN FF organizuje wiele gal, głównie w Japonii. W przeszłości występowali tam m.in. Jiri Prochazka, Mirko Cro Cop czy Floyd Mayweather Jr. Obecnie dla Sakakibary walczą Kyoji Horiguchi, Kleber Koike Erbst, Roberto de Souza czy niezwykle utalentowany, wszechstronny Tenshin Nasukawa. Być może spotkanie Dany White’a z szefem RIZIN FF może oznaczać potencjalną współpracę pomiędzy organizacjami. Z pewnością prezydent UFC skorzystałby na współpracy z Sakakibarą w przypadku potencjalnych gal w Japonii w Saitama Super Arena.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,005 komentarzy 3,090 polubień

Czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się kolaboracji organizacji UFC oraz RIZIN FF? Dana White w Las Vegas spotkał się z szefem japońskiej federacji RIZIN, Nobu Sakakibarą. Dana White oraz Nobu Sakakibara spotkali się w Las Vegas w siedzibie największej organizacji MMA na świecie, UFC. Panowie w przeszłości robili już razem biznesy – UFC wykupiło […]

Odpowiedz polub

click to expand...