Krzysztof Gutowski (MMA 8-0-0) pokonał Jerry’ego Kvarnstroma (MMA 14-13) przez TKO w pierwszej rundzie.

Gutowski już od pierwszych sekund starcia zamknął przeciwnika pod siatką i atakował bezpardonowo ciosami. Fin nie podejmował walki, schowany był za podwójną gardą. Był workiem do bicia dla Krzysztofa, który fantastycznie pracował łokciami w bliskim dystansie.  Jerry nawet nie próbował się odgryźć w stójce. Postawił wszystko na parter i w połowie rundy udało mu się obalić Polaka a nawet groźne wejść mu za plecy. Gutowski przytomnie strząsnął przeciwnika i dalej kontynuował obijanie. Sędzia Łukasz Bosacki uznał, że zobaczył już wystarczająco i przerwał pojedynek przy ogromnych protestach Kvarnstroma, który tłumaczył, że interwencja była przedwczesna.