Max Holloway UFC 240

”Błogosławiony” przed swoją kolejną obroną pasa wagi piórkowej podda się testom medycznym. Wszystko po to, aby sprawdzić stan swojego zdrowia. Dzisiejszej nocy, kiedy zawodnik przyjechał na galę w Edmonton, nie wyglądał dobrze, mimo to zdołał pokonać Frankiego Edgara (23-7-1) na pełnym dystansie.

Patrzymy w przyszłość. Jest okej, czuję się dobrze, ale muszę porozmawiać ze swoją drużyną i trenerami. Walczyłem 3 razy o pas w ciągu 7 miesięcy. Oczywiście chcę zawalczyć jeszcze raz w tym roku, ale musimy zrobić dodatkowe testy.

W tym wypadku mowa tutaj o walce z Alexandrem Volkanovskim na UFC 243. Wydarzenie odbędzie się w Australii w październiku.

Mam ze sobą tutaj swojego małego syna. Zobaczcie, co stało się w świecie boksu w ostatnim tygodniu, tragedia. W tym wypadku wolę pójść do lekarzy. Chciałbym zostać tutaj na dłuższy czas.

PRZYPOMINAMY: Śmierć Maxima Dadasheva oraz Hugo Santillana.

Co więcej, Max Holloway (21-4) odniósł się do dzisiejszej obrony mistrzostwa i swojego rywala.

Musiałem się odnaleźć. Dużo osób mówiło, że jego zapasy i wywieranie presji mogą mnie przerosnąć. Chciałem więc dać 5-rundowy pokaz ery błogosławionego.

Frankie jest dla mnie inspiracją. Bez tego gościa nie byłoby mnie. Trzeba trenować, dopóki twój idol nie stanie się twoim przeciwnikiem. Gość jest bestią, legendą i nie można mu tego odebrać. Staram się być najlepszym zawodnikiem wszech czasów, nie tylko wagi piórkowej.

1 KOMENTARZ

  1. No Maxiu przez to ścinanie wagi i problemy neurologiczne może faktycznie mieć przejebane w przyszłości plus do tego przyjmowanie tylu ciosów. Myślę , że badania musi zrobić i dać sobie siana już w tym roku bo ledwo 3 miesiące temu zebrał konkretny wpierdol od Dustina a to , że jest młody nic nie znaczy bo jak zajedziesz organizm to zajedziesz i wiek nie ma znaczenia. Mimo , że dzisiaj nic prawie nie przyjął to październik chyba za wcześnie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.