Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia na temat walki Michała Oleksiejczu. Polak w kolejnym pojedynku zmierzy się z Abusem Magomedovem.

Michał Oleksiejczuk szykuje się do kolejnej walki w organizacji UFC. Polak powróci do klatki 27 czerwca podczas gali UFC w Azerbejdżanie. Rywalem Oleksiejczuka będzie Abus Magomedov.

Po oficjalnym ogłoszeniu pojedynku Oleksiejczuk napisał w serwisie X:

Jestem zaszczycony tym, że po raz kolejny mogę reprezentować Polskę. To dla mnie przywilej i mam obowiązek zrobić to jak najlepiej potrafię. To będzie świetna walka, wiem o tym.

Oleksiejczuk jest dziś na fali trzech wygranych z rzędu. Ostatni raz rywalizował podczas gali UFC Vegas 113: Bautista vs Oliveira, która odbyła się 7 lutego w Las Vegas. Rywalem Polaka był Marc-Andre Barriault.

Abus Magomedov  w UFC stoczył siedem walk. Do klatki powróci po przegranej z Joe Pyferem.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

11 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of tinc
tinc

BAMMA
Light Heavyweight

1,012 komentarzy 1,158 polubień
Avatar of profesor_baranowski
profesor_baranowski

Jungle Fight
Welterweight

324 komentarzy 723 polubień

Wystarczy się nie dać sprowadzić, a w stójce Michał mu robi trojaczki.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Patrosixxx
Patrosixxx

UFC
Heavyweight

18,682 komentarzy 36,020 polubień
Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

UFC
Strawweight

7,360 komentarzy 17,046 polubień

Napierdalaj go Michał!!!

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of roki900
roki900

KSW
Heavyweight

6,026 komentarzy 17,457 polubień

Kto tam puszczal newsa, ze to bedzie walka wieczoru?

Odpowiedz polub

Avatar of Kukul24
Kukul24

Bellator
Heavyweight

4,887 komentarzy 4,488 polubień

Mocna karta jak na gale w baku.
Michał na fali powinien porobić Abusa.
Cieszy yeż ze vetori jest tam gdzie powinien czyli na prelimach w walce z no namem.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Warszawski Antek
Warszawski Antek

KSW
Light Heavyweight

5,883 komentarzy 31,381 polubień

Mocna karta jak na gale w baku.
Michał na fali powinien porobić Abusa.
Cieszy yeż ze vetori jest tam gdzie powinien czyli na prelimach w walce z no namem.

Ooo siema, już myślałem że nie żyjesz morda

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of MirsadBektic
MirsadBektic

UFC
Featherweight

8,484 komentarzy 28,289 polubień

Napierdalaj Milordzie.
Ku chwale Polski I Maryi Panny :chuck:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Shoocker
Shoocker

Lejdis Fajt Najt

8,913 komentarzy 22,695 polubień
Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Heavyweight

17,703 komentarzy 39,125 polubień

No Misiek, dobry strzał w brodę, szyję czy czubek głowy i Abus do grillowania gotowy :beczka:

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,442 komentarzy 82,051 polubień

Kurde szkoda że cała gala w naszych godzinach nie będzie w TV, bo Michał tam gdzie jego miejsce, czyli na karcie głównej.

Ogólnie karta zajebista, gala będzie dojebana, Ogień Michał!

Odpowiedz polub