Goszczący w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym Jan Błachowicz (MMA 27-8-0) po raz kolejny odniósł się do Daniela Cormiera (MMA 22-3-0), który w ostatnich dniach szeroko skomentował zwycięstwo Polaka z Dominickiem Reyesem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Mistrz UFC w wadze półciężkiej wypowiedział się na temat „DC” przypominając, że wielokrotnie proponował mu walkę. Błachowicz stwierdził jednak, że na takie starcie raczej nie ma szans ze względu na sportową emeryturę, na której znajduje się były mistrz.

„Ja mu proponowałem walkę nie raz. Zawsze fajnie byłoby pokazać mu, jak bardzo się myli, co do mojej osoby. No ale to już jest pan, który siedzi na kanapie, zajada ciasteczka i kurczaczki. Nie wiem, czy on jest jeszcze w stanie przebiec sto metrów. Także chyba ciężko będzie mu wrócić do sportu zawodowego. Ale zobaczymy, coś tam tweetuje na Twitterze, coś tam krzyczy, szuka atencji. Zobaczymy. Jest fajnie, bo dużo się dzieje i naprawdę jest kilka tych dróg, które mogą się wydarzyć, ale tak jak mówię, najbardziej realna walka to będzie chyba zwycięzca walki Glover Teixeira kontra Thiago Santos. Chociaż Adesanya też coś przebąkiwał, że chce iść do półciężkiej. Także naprawdę jest fajnie, bo jest w czym wybierać”

Chwilę później Błachowicz ponownie został zapytany o Cormiera i znów potwierdził chęć zmierzenia się z nim w klatce, dodając, że wielokrotnie mieszał się w swoich wypowiedziach.

„Ja zapraszam, jestem otwarty na takie starcie. On też się tak kręci w swoich wypowiedziach. Raz mnie atakuje, później mnie przeprasza. Nie wiem, o co chodzi z Jonesem i z nim. Oni mają jakieś problemy”

37-latek wypowiadając się na temat medialnych wymian słownych jasno stwierdził, że sam nikogo nie zamierza zaczepić, a jedynie kontruje wypowiadane przez innych w jego kierunku słowa.

„Ja nie zaczynam. Ja tylko kontruję. Nie pozwolę sobie, żeby ktoś mi ubliżał i pozwalał sobie za dużo, więc cicho nie będę siedział. Ale to raczej wynika z ich inicjatywy.”

Cały program Oktagon Live możecie zobaczyć poniżej:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.