Jan Błachowicz Daniel Cormier

Daniel Cormier nie ma zamiaru wracać do oktagonu, aby mierzyć się z aktualnym mistrzem kategorii półciężkiej UFC, Janem Błachowiczem. W swoim podcaście „DC” wypowiedział się na temat potencjalnego starcia Błachowicza z Jonem Jonesem, w którym faworyzowałby swojego byłego rywala. Polakowi nie spodobały się wypowiedzi Cormiera i postanowił upomnieć go na swoim profilu na Twitterze zaznaczając, że mogą wyjaśnić sobie wszystko w klatce. Reprezentant AKA nie ma jednak chęci na dalsze występy w MMA.

Nie ma szans mistrzu, gratuluję wielkiej wygranej. Jesteś kozakiem! Jesteś teraz królem, nie powinieneś martwić się tym co mówi emerytowany starzec. Dobra robota, zdobyłeś tytułł!

Cormier w swojej ostatniej walce w oktagonie UFC musiał uznać wyższość aktualnego mistrza kategorii ciężkiej, Stipe Miocicia. Był to trzeci pojedynek obu panów. Tym samym trylogia „DC” z Miociciem zakończyła się 2-1 z korzyścią dla aktualnego mistrza. Daniel to były podwójny mistrz UFC – w przeszłości występował także w kategorii półciężkiej, w której posiadaczem tytułu jest obecnie Jan Błachowicz. Tam pokonał go tylko i wyłącznie Jon Jones.

Reprezentant AKA oficjalnie zakończył swoją karierę zawodnika MMA gdy poinformował USADA, aby ta już go nie testowała. Tym samym żeby wrócić do oktagonu  musiałby znowu być testowanym przez agencję antydopingową. Cormier jest oczywiście związany z UFC również na inne sposoby. Jest specjalistą ESPN i komentatorem. Prowadzi także podcast wraz z dziennikarzem ESPN, Arielem Helwanim.

31 KOMENTARZE

 1. Jednoznaczna odpowiedź Daniela Cormiera na wpis Jana Błachowicza

  Daniel Cormier nie ma zamiaru wracać do oktagonu, aby mierzyć się z aktualnym mistrzem kategorii półciężkiej UFC, Janem Błachowiczem. W swoim podcaście "DC" wypowiedział się na temat potencjalnego starcia Błachowicza z Jonem Jonesem, w którym faworyzowałby swojego byłego rywala. Polakowi nie spodobały się wypowiedzi Cormiera i postanowił upomnieć go na swoim profilu na Twitterze zaznaczając, że mogą wyjaśnić sobie wszystko w klatce. Reprezentant AKA nie ma jednak chęci na dalsze występy w MMA.

  Nie ma szans mistrzu, gratuluję wielkiej wygranej. Jesteś kozakiem! Jesteś teraz królem, nie powinieneś martwić się tym co mówi emerytowany starzec. Dobra robota, zdobyłeś tytułł!

  A jednak dziabnełeś newsa :beczka:

 2. Król Jan tylko tupnął nóżką, a już DC się zaczął kajać. Co za rok, 2020 – jesteś gangsterem

 3. Fajnie, że DC to tak zakończył, tym bardziej że ma jeszcze McGregora na głowie i nie chciał prowadzić wojny na dwóch frontach Twittera. :razz:utinlaugh:

 4. Fajnie, że DC to tak zakończył, tym bardziej że ma jeszcze McGregora na głowie i nie chciał prowadzić wojny na dwóch frontach Twittera. :razz:utinlaugh:

  Gruby udaje, że nie widzi wpisu krula, zrobił się miły i koncyliacyjny, dobrze wie, że jak krul wpadnie w szał na twitterze, to nie ma żartów.

 5. Daniel, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili.

  Na poważnie. Wie, kto jest gdzie i nie boi się ani nie wstydzi tego przyznać. Szacunek.

 6. Daniel poza ta sytuacja ze Szwedem wypowiadal sie o Janie z szacunkiem i uznaniem. Krecicie afere.

 7. Nieborak Helwani ze swoim wazeliniarstwem i miękkim elastycznym dziennikarskim kręgosłupem szybko na Woronicza awansowałby do samego zarządu.

 8. Janek serio nie czuje tego sarkazmu ze strony tucznika?

  Skoro DC nie chce się bić to Janek miłościwy wybacza te srakazmy. Co ma zrobić? Zniżyć się do jego poziomu śmieszkowania?

 9. Skoro DC nie chce się bić to Janek miłościwy wybacza te srakazmy. Co ma zrobić? Zniżyć się do jego poziomu śmieszkowania?

  Nikt nie karze się zniżać, chodzi po prostu o wyluzowanie gumy w majtach.  Akurat zły moment na ubliżanie DC :roberteyeblinking:

 10. Po co Dorota czy tam Janek bawią się w takie głupoty? Akurat sportowo do DC Jankowi brakuje dużo. Szkoda ,ze go nie wyzywał do walki jak ten był w formie. Jeszcze chwila to Janek będzie zachowywać się jak JJ z naszyjnikiem z makaronu…

 11. Po co Dorota czy tam Janek bawią się w takie głupoty? Akurat sportowo do DC Jankowi brakuje dużo. Szkoda ,ze go nie wyzywał do walki jak ten był w formie. Jeszcze chwila to Janek będzie zachowywać się jak JJ z naszyjnikiem z makaronu…

  Ale kiedy Janek miał wyzywać Cormiera do walki? Jak jeszcze nie miał pasa? Czy jak grubcio siedział jeszcze w LHW a Jano dopiero wracał na zwycięskie tory?

  Jest okazja to odpowiada. Ma teraz swój czas i lepiej żeby był aktywny w social mediach niż siedzieć cicho.

 12. DC się wycofuje rakiem bo dobrze wie, że jakby Jano zajebał mu middlekicka na ten jego bebzon to jego noga utkwiła by w nim na dobre i rozdzielić ich możnaby było wyłącznie chirurgicznie :cmgkeepgoing:

 13. Nieborak Helwani ze swoim wazeliniarstwem i miękkim elastycznym dziennikarskim kręgosłupem szybko na Woronicza awansowałby do samego zarządu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.