(fot. UFC.com)

UFC ogłosiło trzy nowe pojedynki na gale UFC 150, planowaną na 11 sierpnia w Denver w Kolorado.

W wadze piórkowej Nik Lentz (MMA 21-5-2, 1 NC, UFC 5-2-1, 1 NC) zmierzy się z Eijim Mitsuoką (MMA 18-8-2, UFC 0-1). Po początkowym sukcesie w UFC i sześciu walkach bez porażki Lentz nie wygrał od marca 2011 roku. Od tego czasu notował no contest z Charlesem Oliveirą oraz przegrane z Markiem Bocekiem i Evanem Dunhamem. 36-letni Mitsuoka zwalczy dopiero drugi raz w oktagonie powracając po nieudanym debiucie na lutowej gali w Saitamie gdzie został znokautowany przez Takanoriego Gomiego.

Również w limicie 66 kilo uczestnik czternastego sezonu TUFa Dennis Bermudez (MMA 8-3, UFC 1-1) spróbuje odnieść drugie zwycięstwo w oktagonie mierząc się z 26-letnim uczniem Jorge’a Gurgela, Tomem Haydenem (MMA 8-1, UFC 0-1). Bermudez odniósł niespodziewany sukces w TUFie docierając do finału gdzie jednak uległ Diego Brandao. Swoje pierwsze zwycięstwo w UFC odniósł 5 maja pokonując Pablo Garzę. Parterowy specjalista Hayden poległ od własnej broni w swoim jedynym występie w UFC do tej pory zostając odklepanym przez Fabricio Camoesa 20 stycznia.

Trzeci z pojedynków zaplanowano w wadze średniej. Doświadczony Jared Hamman (MMA 13-4, UFC 2-3) sprawdzi 22-letniego judokę z Holandii Michaela Kuipera (MMA 11-1, UFC 0-1). Hamman w oktagonie walczy w kratkę przeplatając zwycięstwo z porażką. Ostatnim razem walczył w grudniu 2011 kiedy został znokautowany przez Costę Philippou. Kuiper po 11 wygranych na scenie europejskiej nie dał rady w debiucie w UFC przegrywając na punkty z Rafaelem Natalem na UFC 143 w lutym.

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

5 KOMENTARZE

  1. Rozumiem że ktoś się lubuje tutaj w pokancerowanych twarzach zawodników?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.