Jan Błachowicz

Z małym opóźnieniem prezentujemy najciekawsze zestawienia ogłoszone w minionym tygodniu. Oczywiście, największym wydarzeniem była zapowiedź gali UFC w Polsce i pierwsze zestawienia. Niemniej, warto zwrócić uwagę także na nazwiska, które pojawią się na KSW 30, oraz na występy Polaków za granicami naszego kraju.

Poniżej przegląd zestawień z poprzednich siedmiu dni.

Tydzień: 19.01-25.01 (4. tydzień 2015 roku)

 

ŚWIAT

UFC

1. UFC 185: Pettis vs. Dos Anjos, 14 marca, Dallas, Teksas, USA
155 lbs: Joe Duffy (12-1) vs.  Vagner Rocha (11-4)

2. UFC Fight Night: Faber vs. Assuncao, 21 marca, Rio de Janeiro, Brazylia
135 lbs: Urijah Faber (32-7) vs. Raphael Assuncao (23-4)
170 lbs: Demian Maia (19-6) vs. Ryan LaFlare (11-0)
155 lbs: Josh Thompson (20-7) vs. Gilbert Burns (9-0)
170 lbs: Erick Silva (17-5) vs. Ben Sounders (18-6-2)
155 lbs: Matt Winam (16-7) vs. Leonardo Santos (13-3-1)
155 lbs: Cain Carrizosa (6-1) vs. Leonardo Mafra Texeira (11-2)
155 lbs: Drew Dober (15-6) vs. Leandro Silva (17-2-1)

3. UFC Fight Night: Mendes vs. Lamas, 4 kwietnia, Fairfax, Virginia, USA
155 lbs: Benson Henderson (21-5) vs. Jorge Masvidal (28-8)
135 lbs: Lauren Murphy (8-1) vs. Liz Carmouche (9-5)
145 lbs: Chad Mendes (16-2) vs. Ricardo Lamas (15-3)
185 lbs: Clint Hester (11-4) vs. Luke Barnatt (8-2)
155 lbs: Michael Chiesa (11-2) vs. Mitch Clarke (11-2)

4. UFC Fight Night: Cro Cop vs. Gonzaga 2, 11 kwietnia, Kraków, Polska
265 lbs: Mirko Filipović (30-11-2) vs. Gabriel Gonzaga (16-9)
205 lbs: Jan Błachowicz (18-3) vs. Jimi Manuwa (14-1)

5. UFC 186: Dillashaw vs. Barao 2, 25 kwietnia, Montreal, Quebec, Kanada
185 lbs: Nordine Taleb (10-2) vs. Claudio Henrique da Silva (11-1)

Bellator MMA

Bellator 134: Newton vs. McGeary, 27 lutego, Uncasville, Connecticut, USA
170 lbs: Paul Daley (35-13-2) vs. Andre Santos (37-9)
265 lbs: Muhammed Lawal (14-4) vs. Cheick Kongo (22-9-2)

One FC

One FC 25: Age of Champions, 13 marca, Kuala Lumpur, Malezja
125 lbs: Adriano Moraes (12-1) vs. Asuka Mikami (11-2-2)

One FC 26: Valor of Champions, 27 kwietnia, Manila, Filipiny
170 lbs: Ben Askren (14-0) vs. Luis Santos (61-9-1)

POLSKA

Absolute Championship Berkut 13, 31 stycznia, Płock, Polska
77 kg: Arbi Agujev (15-6) vs. Mateusz Strzelczyk (6-4-1)

KSW 30, 21 lutego, Poznań, Polska
77 kg: Borys Mańkowski (16-5-1) vs. Michaił Tsarev (29-4)
70 kg: Jakub Kowalewicz (5-1) vs. Łukasz Rajewski (2-1)
70 kg: Kamil Gniadek (8-3) vs. Mateusz Zawadzki (10-2-1)
120 kg: Michał Włodarek (6-0) vs. Szymon Bajor (14-5)

XCage 7/PLMMA 50, 13 marca, Toruń, Polska
84 kg: Sylwester Borys (5-2) vs. Kamil Roszak (5-2)
93 kg: Mateusz Ostrowski (6-4-1) vs. Hracho Darpinyanem (12-7-1)

EFC 38: Allen vs. Hawkey II, 4 kwietnia, Durban, Republika Południowej Afryki
84 kg: Rafał Haratyk (4-2-1) vs. Keron Davies (1-0)

GMC 6, 18 kwietnia, Castrop-Rauxel, Niemcy
84 kg: Abu Azaitar (9-2-1) vs. Rafał Lewoń (9-3)

ODWOŁANE

Bellator 134: Lima vs. Daley, 27 lutego, Uncasville, Connecticut, USA
170 lbs: Douglas Lima

UFC Fight Night: Mendes vs. Lamas, 4 kwietnia, Fairfax, Virginia, USA
155 lbs: Bobby Green

Tydzień III

Tydzień II

Tydzień I

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.