
Mariusz Pudzianowski zasugerował, że podpisał kontrakt z organizacją Fame. Na razie były zawodnik KSW nie podał żadnych informacji o ewentualnym starciu.
26 kwietnia 2025 roku w Gliwicach Mariusz Pudzianowski walczył po raz ostatni. Zmierzył się z Eddiem Hallem i został przez niego szybko rozbity.
Po ostatniej walce Pudzianowski zapowiedział, że nie zawalczy już w KSW, ale cały czas sugerował, że może zawalczyć dla innych organizacji.
Teraz Pudzianowski opublikował post w mediach społecznościowych, w którym zasugerował podpisanie kontraktu z organizacją Fame.
Mariusz Pudzianowski jest dziś po trzech przegranych z rzędu. Pudzianowski walczy w MMA od roku 2009. Stoczył 27 pojedynków, z których 17 wygrał.



























21 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
Jungle Fight Middleweight
Maximum FC Lightweight
Shark Fights Lightweight
UFC Middleweight
KSW Heavyweight
UFC Middleweight
KSW Heavyweight
UFC Bantamweight
Vale Tudo Championship
Jungle Fight Middleweight
UFC Middleweight
UFC Heavyweight
PRIDE FC Heavyweight
PRIDE FC Heavyweight
KSW Heavyweight
UFC Heavyweight
Jungle Fight Middleweight
UFC Middleweight
Oplot Challenge Lightweight
UFC Light Heavyweight
NoLife FC
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/84958/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>