Zapowiedź walki wieczoru gali KSW 43: Damian Janikowski vs Yannick Bahati

Rozpiska gali KSW 43

9 KOMENTARZE

  1. Janikowski będzie kolejnym zmarnowanym talentem….od pierwszej walki dostaje w chuj kasy i jest promowany..później będzie pierdolenie że UFC mało płaci i źle traktuje zawodników bo tam na bycie promowanym trzeba sobie zasłużyć.

  2. Nie ma nikogo medialnego żeby dali w PPV xD A tak w otwartym wypromują Janikowskiego i Andryszaka bo bądź co bądź gwiazdy powoli im się kończą, oprócz Pudziana, Mameda nikt nie wykręci dobrych wyników (nie biorę pod uwagę Popków i innych), nawet Materla w otwartym się bił przed odsiadką jak dobrze pamiętam 😀

  3. Janikowski będzie kolejnym zmarnowanym talentem….od pierwszej walki dostaje w chuj kasy i jest promowany..później będzie pierdolenie że UFC mało płaci i źle traktuje zawodników bo tam na bycie promowanym trzeba sobie zasłużyć.

    Uj Ci do tego gdzie się będzie bił tak szczerze mówiąc. Jego sprawa co zdecyduje, Ty też pójdziesz pracować tam gdzie więcej zarobisz dlatego nie rozumiem tego pierdolenia i hipokryzji.

  4. Uj Ci do tego gdzie się będzie bił tak szczerze mówiąc. Jego sprawa co zdecyduje, Ty też pójdziesz pracować tam gdzie więcej zarobisz dlatego nie rozumiem tego pierdolenia i hipokryzji.

    To nie chodzi o to. Rozumiem, że kasa się liczy i ok, ale niech nie poruszają tematu UFC. W tym wypadku się z tobą zgodzę bo wiem, że Damian nic takiego nie mówił

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.