Jak pisaliśmy kilka dni temu, Amanda Nunes została zaproszona do wzięcia udziału w prestiżowej sesji zdjęciowej dla popularnego magazynu ESPN Body Magazine.

Wczoraj w sieci pojawiły się efekty tej sesji a jedno ze zdjęć możecie podziwiać powyżej. Tym samym Nunes dołączyła do listy największych gwiazd świata MMA które pojawiły się w ESPN Body Magazine w trakcie jedenastu lat jego istnienia.

Na łamach popularnego magazynu w przeszłości mogliśmy zobaczyć min. takie gwiazdy MMA jak Ronda Rousey, Miesha Tate, Conor McGregor, Cris Cyborg czy Rose Namajunas. Drukowana wersja pojawi się w sprzedaży w USA w najbliższy piątek a już dziś na stronie ESPN dostępne jest wydanie cyfrowe które możecie obejrzeć tutaj.

29 grudnia zeszłego roku na gali UFC 232, Amanda Nunes przeszła do historii MMA kończąc przed czasem legendarną dominatorkę wagi piórkowej, Cris Cyborg. Brazylijska „Lwica” nokautując w pierwszej rundzie Cyborg zdobyła drugi mistrzowski pas UFC przechodząc do historii tego sportu jako pierwsza posiadaczka dwóch tytułów mistrzowskich UFC.

W ostatniej walce na gali UFC 239, udanie broniła pasa wagi koguciej kończąc przed czasem byłą mistrzynię UFC Holly Holm. W kolejnej obronie mistrzowskiego tytułu do 135 funtów, zmierzy się na gali UFC 245 z Germaine de Randamie.

22 KOMENTARZE

  1. Własnie zobaczyłem człowieka o ciele kobiety i twarzy faceta… nago, dziekuje bardzo właśnie tego mi było trzeba.

  2. Nie przesadzajcie. Ma ciało lepsze od większości waszych matek. Kto się nie zgadza, ten wrzuca fotę mamy.

    chyba przegiąłem

  3. Celulit na lewym pośladku … dobrze, że już dawno po kolacji

    dzięki kurwa że zwróciłeś uwagę na ten sczegół

  4. Własnie zobaczyłem człowieka o ciele kobiety i twarzy faceta… nago, dziekuje bardzo właśnie tego mi było trzeba.

    Chyba na odwrót

Comments are closed.