Amanda Nunes wzięła udział w nagiej sesji zdjęciowej dla popularnego magazynu ESPN Body Magazine.

Niedawno stacja ESPN ujawniła listę sportowców którzy rozbiorą się dla magazynu Body w 2019 roku. Magazyn przedstawia artystyczne akty najpopularniejszych sportowców na świecie i został stworzony jako odpowiedź na kultowy amerykański magazyn Sports Illustrated Swimsuit.

Brazylijska „Lwica” będzie kolejną zawodniczką ze świata MMA która zaprezentuje światu swoje nagie zdjęcia. Wcześniej w podobnej sesji mogliśmy oglądać posiadaczki pasów UFC Rondę Rousey oraz Mieshę Tate. Do tego grona dołączyły również urodziwe Gina Carano, Michelle Waterson, Paige VanZant W sesji swego czasu wzięła udział również Cris Cyborg ze swoim byłym już mężem Evangelista Santosem.

Przedsmak rozbieranej sesji zdjęciowej Amandy Nunes można podziwiać na materiale wideo zamieszczony na kanale ESPN.

Wydanie ESPN Body które zaplanowano na 4 września, będzie ostatnim drukowanym wydaniem magazynu. Od przyszłego roku ESPN Body będzie dostępny na platformach cyfrowych.

224 KOMENTARZE

 1. Dużo osób będzie zawiedzionych ale niestety na fotki musicie poczekać do 4 września 😎

  Myślę , że nikt nie będzie zawiedziony bo chyba prawie nikt nie chce tego oglądać.

 2. To ja już wolęe Klaudie Gadelje.

  Co ty porownujesz? Claudia dobra dupa. Cycki ma dziwnie zrobione, dziwne wystają na tle tego kaloryfera, ale tyły jak najbardziej dobre :redford:

 3. Co ty porownujesz? Claudia dobra dupa. Cycki ma dziwnie zrobione, dziwne wystają na tle tego kaloryfera, ale tyły jak najbardziej dobre :redford:

  Brazylijskie porównanie.

 4. Myślę , że nikt nie będzie zawiedziony bo chyba prawie nikt nie chce tego oglądać.

  Mówisz tak bo nie widziałeś tego zdjęcia

  #hot

 5. Tak sobie myślę, że poniższy GIF pojawił się na cohones lata temu specjalnie właśnie dla tego jednego tematu – ktoś przewidział przyszłość dodając go.

  :jimcarreyvomit:

 6. :childcry:   :iamdone:   :burnit:   :brianvomit:::clintdis::   :jimcarreyvomit:   :rainbowvomit:

 7. Def dobry troll xD

  Serio piszę. Nie kupuję całej tej nagonki na homoseksualnych rodziców. Dziecko potrzebuje wzorców zarówno męskich jak i żeńskich, w tym względzie pary heteroseksualne są zapewne rozwojowo bardziej pożądanymi rodzicami. Natomiast nigdy nie wiadomo jakie ciasteczko trafisz – chyba lepsza para kochających homoseksualnych rodziców bez jednego z wzorców płci dla dziecka, niż pełen wzorzec, tyle że patologiczny. Wszystkie te mamy Madzi itede, to prawilni, heteroseksualni, bogobojni ludzie. Tak więc nie ma reguły.

 8. Fajnie, może będą lepszymi rodzicami niż niejedna patologiczna heteronormatywna rodzinka.

  Jako lesby są z automatu patologiczna rodzina

 9. Dużo osób będzie zawiedzionych ale niestety na fotki musicie poczekać do 4 września 😎

  Ehhh a już wyciągalem…

 10. Serio piszę. Nie kupuję całej tej nagonki na homoseksualnych rodziców. Dziecko potrzebuje wzorców zarówno męskich jak i żeńskich, w tym względzie pary heteroseksualne są zapewne rozwojowo bardziej pożądanymi rodzicami. Natomiast nigdy nie wiadomo jakie ciasteczko trafisz – chyba lepsza para kochających homoseksualnych rodziców bez jednego z wzorców płci dla dziecka, niż pełen wzorzec, tyle że patologiczny. Wszystkie te mamy Madzi itede, to prawilni, heteroseksualni, bogobojni ludzie. Tak więc nie ma reguły.

  słuchaj mnie przekonywać nie musisz haha xD

 11. Dużo osób będzie zawiedzionych ale niestety na fotki musicie poczekać do 4 września 😎

  Nie zapomnij ich wrzucic w spoiler i wielkimi literami ozaczyc, bo nie wiem czy oczu kapiel na to pomoze, a ktos jeszcze moze jakas fajna szame z fotek zwrocic:wtf2:

 12. Dziecko potrzebuje wzorców zarówno męskich jak i żeńskich

  otóż to, więc nie wiem jak można popierać adopcję przez pary homo?

 13. otóż to, więc nie wiem jak można popierać adopcję przez pary homo?

  A czy ja biegam z banerem pochwalnym? Wstrzymywanie się przed bezrefleksyjnymi sądami skorupkowymi to co innego niż apoteoza.

 14. otóż to, więc nie wiem jak można popierać adopcję przez pary homo?

  Ale jak ma siedzieć w domu dziecka to jeszcze gorzej. Wolałbym juz mieć dwóch tatuśków niż nikogo. Chodzi o to, żeby wszyscy ci tęczowi co chcą sie pchać w cos takiego zdawali sobie sprawę z wad takiego wychowywania dziecka. To nie jest idealne rozwiązanie zgadzam się. No i wiem, że będą przypadki skrzywdzenia dziecka przez jakieś pierdolnięte i zlewaczałe do absurdu pary :/

 15. Ale jak ma siedzieć w domu dziecka to jeszcze gorzej. Wolałbym juz mieć dwóch tatuśków niż nikogo. Chodzi o to, żeby wszyscy ci tęczowi co chcą sie pchać w cos takiego zdawali sobie sprawę z wad takiego wychowywania dziecka. To nie jest idealne rozwiązanie zgadzam się. No i wiem, że będą przypadki skrzywdzenia dziecka przez jakieś pierdolnięte i zlewaczałe do absurdu pary :/

  To jest taki społeczny eksperyment i dopiero po wielu latach będą widoczne efekty.

 16. To jest taki społeczny eksperyment i dopiero po wielu latach będą widoczne efekty.

  no trochę jest. fakt.

 17. no trochę jest. fakt.

  tak naprawdę to jest bardziej złożone niż się wydaje.

  Jeśli pary homoseksualne chcą być równo traktowane w świetle prawa wielu państwa, to musza miec w jakiś sposób dzieci.

  Małżeństwa mają różnego rodzaju ulgi podatkowe, pomoc państwa, w niektórych krajach masz bykowe dla ludzi nie mających dzieci…

  Nie jest tak, że pary heteroseksualne mają monopol na wychowywanie dzieci. U mnie w rodzinie babcia wychowała dwie moje kuzynki, bo matki nie dawały rady. W latach po wojnie często było też tak, ze wielodzietne rodziny dawały krewnym dzieci na wychowanie – często samotnym. Także to nie jest takie znowu proste. Afroamerykanie maja problem z przestępczością, bo m.in. większość chłopcow jest wychowywana przez samotne matki, więc szybko upomina się o nich ulica. Cięko powiedzieć jak to wpłynie na dzieci dane pod opiekę takich par, także kto podejmuje takie decyzje bierze na siebie sporą odpowiedzialność.

 18. Ale jak ma siedzieć w domu dziecka to jeszcze gorzej. Wolałbym juz mieć dwóch tatuśków niż nikogo. Chodzi o to, żeby wszyscy ci tęczowi co chcą sie pchać w cos takiego zdawali sobie sprawę z wad takiego wychowywania dziecka. To nie jest idealne rozwiązanie zgadzam się. No i wiem, że będą przypadki skrzywdzenia dziecka przez jakieś pierdolnięte i zlewaczałe do absurdu pary :/

  Widziałeś statystyki zdrowia psychicznego dzieci, wychowywanych przez pary homo? To Ci powiem, że jeden chuj, i tak ma jebitnie duże szanse na spierdolenie umysłu,prawie jak w banku, i na poziomie podobnym, jak u patologii. Ecce homo:triggered:

 19. Widziałeś statystyki zdrowia psychicznego dzieci, wychowywanych przez pary homo? To Ci powiem, że jeden chuj, i tak ma jebitnie duże szanse na spierdolenie umysłu,prawie jak w banku, i na poziomie podobnym, jak u patologii. Ecce homo:triggered:

  Daj źródło. Te statystyki są za każdym razem inne zależy jaki portal. Takich obiektywnych z tego co wiem to zwyczajnie nie ma.

 20. tak naprawdę to jest bardziej złożone niż się wydaje.

  Jeśli pary homoseksualne chcą być równo traktowane w świetle prawa wielu państwa, to musza miec w jakiś sposób dzieci.

  Małżeństwa mają różnego rodzaju ulgi podatkowe, pomoc państwa, w niektórych krajach masz bykowe dla ludzi nie mających dzieci…

  Nie jest tak, że pary heteroseksualne mają monopol na wychowywanie dzieci. U mnie w rodzinie babcia wychowała dwie moje kuzynki, bo matki nie dawały rady. W latach po wojnie często było też tak, ze wielodzietne rodziny dawały krewnym dzieci na wychowanie – często samotnym. Także to nie jest takie znowu proste. Afroamerykanie maja problem z przestępczością, bo m.in. większość chłopcow jest wychowywana przez samotne matki, więc szybko upomina się o nich ulica. Cięko powiedzieć jak to wpłynie na dzieci dane pod opiekę takich par, także kto podejmuje takie decyzje bierze na siebie sporą odpowiedzialność.

  Bardzo dobry post 😛

 21. Widziałeś statystyki zdrowia psychicznego dzieci, wychowywanych przez pary homo?

  Nie i ty też nie widziałeś bo nie ma takich. Poza tym co to są "statystyki"? Z dupy wzięte miary stosunkowe na ulotce propagandowej? Bez badań podłużnych nie podchodź.

 22. Nie i ty też nie widziałeś bo nie ma takich. Poza tym co to są "statystyki"? Z dupy wzięte miary stosunkowe na ulotce propagandowej? Bez badań podłużnych nie podchodź.

  Jak nie ma, skoro są? Lewakom się nie spodobały, i dlatego o nich cicho :razz:utinlaugh:

 23. Bardzo dobry post 😛

  Dzięki, zgadzam się, że lepiej dać dziecko parze homoseksulanej niż skazywać na dom dziecka, ale to znowu rodzi problemy, bo w teorii mogą być sytuacje ,gdzie trzeba będzie wybierać pomiędzy parą heteroseksualną a homoseksualną. I teraz jak w miarę racjonalnie podjąć decyzję. Wiadomo, że jakies negatywy wychowywania przez pary homoseksualne, będą, jak to się będzie miało do wychowywania przez pary heterseksualne, gdy okaże się, poprzez jakieś badania naukowe, że dziecko ma więcej potencjału będąc wychowywanym przez parę heterseksulaną ( a może homoseksualną tak jak podał przykład @Drzewo)). Ktos na 100 procent będzie dyskryminowany.

 24. Tutaj masz tytuł,https://wpolityce.pl/m/polityka/439151-dzieci-par-homoseksualnych-szczesliwsze-przerazajacy-raport

  ja czytałem jeszcze wcześniejszy, bodajże ze Szwecji. Cóż, że ze Szwecji…:razz:utinlaugh:

  Lol i to według Ciebie jest poważne źródło ? xD Weź mi jeszcze wyślij może obrazek z demotywatorów ze "statystykami". Chlopie dawaj mi tu coś z naukowego portalu a nie gównoartykuł z portalu który napisał to na podstawie raportu amerykańskiego socjologa z 2012 roku. Zresztą wpolityce to prawicowy portal więc wiadomo czego się spodziewać tak samo jak jasne jest jakie badania będą na lewicowych portalach.

 25. Nie ma co się spierać. Serio. Homo, to odchył (choroba, jak kto woli), ale jak czytam niektóre komentarze tutaj, to nie dziwi mnie wcale tak due poparcie dla partii Biedronia i jego kolorowych szczęśliwych kolegów. Patologia, to tylko pojęcie, a pod nim kryją się roznego rodzaju zboczenia, w tym homoseksualizm.

 26. Nie ma co się spierać. Serio. Homo, to odchył (choroba, jak kto woli), ale jak czytam niektóre komentarze tutaj, to nie dziwi mnie wcale tak due poparcie dla partii Biedronia i jego kolorowych szczęśliwych kolegów. Patologia, to tylko pojęcie, a pod nim kryją się roznego rodzaju zboczenia, w tym homoseksualizm.

  Takie komentarze to ja uwielbiam xDDDDDDD

 27. Nie ma co się spierać. Serio. Homo, to odchył (choroba, jak kto woli), ale jak czytam niektóre komentarze tutaj, to nie dziwi mnie wcale tak due poparcie dla partii Biedronia i jego kolorowych szczęśliwych kolegów. Patologia, to tylko pojęcie, a pod nim kryją się roznego rodzaju zboczenia, w tym homoseksualizm.

  Nikt nie wybrał na Biedronia prezydenta Słupska, bo ten jest gejem. Chodziło o domu do domu robił kampanię, mieszkańcy byli zmęczeni lokalnymi politykami.

 28. Wypier*alać do innego działu, najlepiej takiego lgbt czy chu*j wie co.

  To jest news o sesji do ESPN, a nie o adoptowaniu dzieci przez "inne" pary.

 29. Wypier*alać do innego działu, najlepiej takiego lgbt czy chu*j wie co.

  To jest news o sesji do ESPN, a nie o adoptowaniu dzieci przez "inne" pary.

  Przecież Amanda adoptowała dziecko wraz ze swoją mężem/zoną. Temat jak najbardziej na miejscu. Ty jesteś za czy przeciwko?

 30. Nie ma co się spierać. Serio. Homo, to odchył (choroba, jak kto woli), ale jak czytam niektóre komentarze tutaj, to nie dziwi mnie wcale tak due poparcie dla partii Biedronia i jego kolorowych szczęśliwych kolegów. Patologia, to tylko pojęcie, a pod nim kryją się roznego rodzaju zboczenia, w tym homoseksualizm.

  Tutaj na forum oglądamy pół nagich facetów, którzy się turlają razem w parterze. Także tego.

  :muttley:

 31. Ja dziś znowu bez kanapek :childcry:

  Nie wiem, jak to ten Bastek tak potrafi :suchykarol:

  jeszcze mniej se tej zieleniny nałóż  bo ci zaszkodzi

  Jestem przeciwko adopcji przez homoseksualistów, przeciwko nim nie. Ale faktem jest że niema żadnych poważnych badań i to jest skandal.

 32. otóż to, więc nie wiem jak można popierać adopcję przez pary homo?

  Tylko że adopcja nie działa tak, że zabierasz dziecko normalnej rodzinie lol, tylko tak, że dajesz dziecku z sierocińca rodzinę, bo albo ono jej nie albo była jebaną patologią i dzieciaka musiano rodzicom odebrać.

 33. Tylko że adopcja nie działa tak, że zabierasz dziecko normalnej rodzinie lol, tylko tak, że dajesz dziecku z sierocińca rodzinę, bo albo ono jej nie albo była jebaną patologią i dzieciaka musiano rodzicom odebrać.

  Dziecko mósi mieć Ojca i Madke.

  Nie no serio, jakieś 70 mln lat ewolucji

  Samotne madki się zemną  zgodzą.

 34. Zwykle o adopcji ktoś decyduje, są odpowiednie kryteria i procedury. Nadrzędnym celem jest dobro dziecka i oczywistym jest dla mnie, że najlepsza będzie tradycyjna, heteroseksualna rodzina, ale też, że lepsi kochający rodzice homo, niż żadni.

  Problem w tym, że wojujący tęczowi lewicowcy oczekują pełnego równouprawnienia, czyli nie tylko prawa do adopcji, ale prawa takiego samego jak rodziny hetero, a z tym ciężko mi się zgodzić. Czyli, akceptuję adopcje dzieci przez pary jednopłciowe, ale w procesie wyboru rodziny wyżej punktuję pary hetero.

 35. No atrakcyjna to ona – łagodnie mówiąc – nie jest. Miesha Tate, Gina Carano czy Michelle Waterson – tutaj z kolei jest na czym oko zawiesić 😉

 36. Osobiście nie mam nic do gejów i lesbijek chuj mnie obchodzi co robisz w swoim łóżku i z kim. Uważam że osoby odmiennej orientacji nie powiny być z tego powodu szkalowane. Państwo powinno im zapewnić możliwość zawierania ślubu cywilnego by mogły wspólnie brać kredyt rozliczać podatki i  i wrazie pobutu w szpitalu udzielić informacji o stanie zdrowia partnera /partnerki. Na tym mój liberalizm się kończy. Adopcja dzieci przez pary jednopłciowe nie powinna mieć miejsca. Uważam że taki model rodziny będzie miał negatywny wpływ na podatną na bodźce psychikę młodego człowieka. Dziecko powinno mieć tatę, który będzie jego przyjacielem i autorytetem oraz mamę która będzie dbała o ciepło domowego ogniska i darzyła wrodzoną kobiecą miłością.

 37. Szczególnie dla drobnomieszczaństwa i homofobów.

  Homofob to tylko wymyślone słówko pedalow żeby ich nikt nie obrażał ja osobiście do nich nic nie mam ale nie uważam ze jest to rzecz normalna to tak jak się urodzić z downem albo jakaś inna dolegliwością nie ma co z tego robić bóg wie czego

 38. Homofob to tylko wymyślone słówko pedalow żeby ich nikt nie obrażał ja osobiście do nich nic nie mam ale nie uważam ze jest to rzecz normalna to tak jak się urodzić z downem albo jakaś inna dolegliwością nie ma co z tego robić bóg wie czego

  Słówko drobnomieszczanin natomiast to taki eufemizm określający ludzi o poglądach podobnych do twoich, których iloraz inteligencji jest zbliżony do tych z downem, ale którzy mieli szczęście urodzić się bez wady genetycznej. Też nie robi się z tego bóg wie czego, świat pełen jest drobnomieszczaństwa.

 39. otóż to, więc nie wiem jak można popierać adopcję przez pary homo?

  Myślisz, że lesbijki trzymają dzieci w izolacji od wzorców męskich. A co powiesz o dzieciach wychowywanych przez mamę z babcią o teoretycznie heteroseksualnej orientacji, które zioną agresją i brakiem szacunku do facetów, bo ich prywatni faceci chlają, albo zdradzają, albo się wynieśli, bo były złymi kobietami, bez szacunku właśnie.

  Życie nie jest proste kolego, a orientacja tworzy się na etapie rozwoju komórkowego, tak jak kolor twoich oczu.

 40. Już chcieliście troszkę potarmosić?:razz:udzianfap:

  Czekać małe kurwie, będzie gorąco:rutekajak:! :lesnarhappy:

 41. Do czego to doszło, żeby człowiek musiał argumentować sprzeciw adopcji przez pary homoseksualne..już nie robię offtop.. Amanda w ESPN jest mi obojętna:)

 42. @kapitanameryka a ty myślisz, że wspierając wszystko co jest propagowane w mainstreamie i odchodzi od normy, jesteś lepszą i inteligentniejsza jednostka. Pamiętaj, gdy myślisz, że wszyscy dookoła to debile, to może warto się zastanowić, czy to z tobą jest cos nie tak

 43. Myślisz, że lesbijki trzymają dzieci w izolacji od wzorców męskich. A co powiesz o dzieciach wychowywanych przez mamę z babcią o teoretycznie heteroseksualnej orientacji, które zioną agresją i brakiem szacunku do facetów, bo ich prywatni faceci chlają, albo zdradzają, albo się wynieśli, bo były złymi kobietami, bez szacunku właśnie.

  Życie nie jest proste kolego, a orientacja tworzy się na etapie rozwoju komórkowego, tak jak kolor twoich oczu.

  O to to.

  :razz:enn:

 44. Myślisz, że lesbijki trzymają dzieci w izolacji od wzorców męskich. A co powiesz o dzieciach wychowywanych przez mamę z babcią o teoretycznie heteroseksualnej orientacji, które zioną agresją i brakiem szacunku do facetów, bo ich prywatni faceci chlają, albo zdradzają, albo się wynieśli, bo były złymi kobietami, bez szacunku właśnie.

  Życie nie jest proste kolego, a orientacja tworzy się na etapie rozwoju komórkowego, tak jak kolor twoich oczu.

  Wrzucasz wszystkich do jednego worka. Dlaczego mama i babcia ma zionąć agresja bo im życie nie wyszło? Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej i chce uniknąć wszystkiego złego co może je spotkać. Dziecko czerpie z dorosłych (jak zauważyłeś) większa szansa na to, ze będzie coś nie tak jak będzie patrzeć jak dwóch „tatusiów” lub „mamusie” się przytulają, całują itp. Takich rzeczy trzeba oszczędzić. Szczególnie małym ludziom, którzy są podatni na „wzorce” od dorosłych. Żeby było jasne, patologia pod każdym względem jest zła i nie jesteś w stanie popatrzeć na kogos i powiedzieć, ze ten jest patusem, a tamten nie. Jak ktoś jest homoseksualista, to wiesz, ze to patologia. Mama z babcia, to model niemal 80% spoleczenistwa, ale są domy i jest to na szczęście coraz częstsze, ze ojcowie są prawdziwymi ojcami i biorą odpowiedzialność za wychowanie dziecka, ale tak na prawdę. To wszystko. Wyłączam się z tematu, bo uważam, ze nawet nie na miejscu jest tłumaczenie, ze choroba to zło. Jak ktoś myśli, ze tak jest dobrze, to trudno.

 45. Jestem pedałem proszę o zadawanie pytań 😛

  Czy uważasz seks gejowski za bardziej męski od heteroseksualnego z uwagi na to, że bierze w nim udział więcej mężczyzn?

 46. Czy uważasz seks gejowski za bardziej męski od heteroseksualnego z uwagi na to, że bierze w nim udział więcej mężczyzn?

  Szczerze to nie wiem ale sam Roman Dmowski tak twierdził więc pewnie to prawda.

 47. Jestem pedałem proszę o zadawanie pytań 😛

  Czy fakt, że niektórzy z zawodników MMA są homoseksualni wpływa na twoją doń sympatię/antypatię albo zmienia ją w jakikolwiek sposób?

 48. Czy fakt, że niektórzy z zawodników MMA są homoseksualni wpływa na twoją doń sympatię/antypatię albo zmienia ją w jakikolwiek sposób?

  Oczywiście, że by wpłynęło pozytywnie ale czy istnieje w ogóle jakiś który sie do tego przyznaje ? Ja nie znam xD

 49. orientacja tworzy się na etapie rozwoju komórkowego, tak jak kolor twoich oczu.

  :razz:ociesznymirek:

  kto Ci to wmówił Przyjacielu ? Ten ktoś Cię okłamał.

 50. Oczywiście, że by wpłynęło pozytywnie ale czy istnieje w ogóle jakiś który sie do tego przyznaje ? Ja nie znam xD

  Nie wiem czy się zrozumieliśmy. Miałem na myśli sytuację: darzysz danego zawodnika/zawodniczkę jakimś tam szacunkiem/sympatią (lub przeciwnie), następnie dowiadujesz się, że jest homoseksualny. No i czy ze względu że macie tę samą seks-orientację, zmieniasz nastawienie do tego zawodnika/niczki?

  :razz:ociesznymirek:

  kto Ci to wmówił Przyjacielu ? Ten ktoś Cię okłamał.

  Może chodziło mu o genetykę po prostu?

 51. Nie wiem czy się zrozumieliśmy. Miałem na myśli sytuację: darzysz danego zawodnika/zawodniczkę jakimś tam szacunkiem/sympatią (lub przeciwnie), następnie dowiadujesz się, że jest homoseksualny. No i czy ze względu że macie tę samą seks-orientację, zmieniasz nastawienie do tego zawodnika/niczki?

  Powiem Ci tak nowy, zdrowy, niełysy bez kleszczy Jim Miller po wizycie u Barber Shopa jeśli by zmienił orientacje to byłbym wniebowzięty.

 52. Jestem pedałem proszę o zadawanie pytań 😛

  Kiedy uświadomiłeś sobie ze Twój popęd seksualny skierowany jest w stronę cohones a nie piczki?

 53. Kiedy uświadomiłeś sobie ze Twój popęd seksualny skierowany jest w stronę cohones a nie piczki?

  jak zobaczyłem pierwszy raz teledsyk Villege People – YMCA w telewizji xD

 54. Nie wiem czy się zrozumieliśmy. Miałem na myśli sytuację: darzysz danego zawodnika/zawodniczkę jakimś tam szacunkiem/sympatią (lub przeciwnie), następnie dowiadujesz się, że jest homoseksualny. No i czy ze względu że macie tę samą seks-orientację, zmieniasz nastawienie do tego zawodnika/niczki?

  Pójdę nawet dalej nazistów nie lubię ale ten ma specjalne miejsce w mym serduszku. :heart:

  Ernst Röhm

  "Był niski i otyły. Gorliwie uprawiał jazdę konną. Wyglądem przypominał typowego landsknechta. Według opisu oficera Wehrmachtu nie budził większego zaufania. Sprawiał wrażenie typowego brutalnego oprycha, jakby wziętego żywcem z katalogu zbrodniarzy. Był osobą o brutalnym usposobieniu, nie ukrywającą swojego homoseksualizmu."


 55. Jestem pedałem proszę o zadawanie pytań 😛

  :lol::lol:

  Dizel – Bieber czy Efron??

  Ten kto zainicjował taka sesje musi byc dewiantem i zwyrolem, tak sie nie robi naprawde :korwinwhat:

 56. Zycie to pułapka:lol:

  Ten temat i tak jest nie do końca poważny więc można go rozjebać. Czemu Ty lajków nie możesz dawać ?

 57. Ten temat i tak jest nie do końca poważny więc można go rozjebać.

  Czyli co łykam Twoą bajere niczym młody pelikan?

 58. Ten temat i tak jest nie do końca poważny więc można go rozjebać. Czemu Ty lajków nie możesz dawać ?

  Bo w rzeczywistości mam czerwona kartkę, czyli jestem żywym trupem, tykająca bomba, guzem złośliwym:roberteyeblinking:

 59. Czyli co łykam Twoą bajere niczym młody pelikan?

  Lepiej byłoby powiedzieć łykasz mą bajerę niczym napalony twink xD

  Trochę trolluje trochę nie. Spoko wracaj do swego "białego" i tradycyjnego życia. Nie wygłupiłeś się. Pozdrawiam. 😛

 60. Bo w rzeczywistości mam czerwona kartkę, czyli jestem żywym trupem, tykająca bomba, guzem złośliwym:roberteyeblinking:

  A ja gówno mam. Nawet tęczowego pasa mi nie dadzą.

 61. A ja gówno mam. Nawet tęczowego pasa mi nie dadzą.

  ja już osiągnąłem wszystko, mogę umierać

  Musisz sie bardziej starać, wejść na szczyty pedosławy, osiągnąć homoprime i pozostawić po sobie gejowizne i ciotozgliszcza

 62. "Był niski i otyły. Gorliwie uprawiał jazdę konną. Wyglądem przypominał typowego landsknechta. Według opisu oficera Wehrmachtu nie budził większego zaufania. Sprawiał wrażenie typowego brutalnego oprycha, jakby wziętego żywcem z katalogu zbrodniarzy. Był osobą o brutalnym usposobieniu, nie ukrywającą swojego homoseksualizmu."


 63. Lepiej byłoby powiedzieć łykasz mą bajerę niczym napalony twink

  :juanlaugh:

  Spoko wracaj do swego "białego" i tradycyjnego życia.

  kiedyś byłem czarny i grałem w kosza. A swoich poglądów nie zmienię taki chuj. :conorsalute:

 64. tzw perma nie miales wiec masz cel Miszel 😆

  Perm to zgon, a nie osagniecie, ale wiesz jeszcze nigdy mulitkonta nie miałem, takie życie po życiu:D

 65. Wrzucasz wszystkich do jednego worka. Dlaczego mama i babcia ma zionąć agresja bo im życie nie wyszło? Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej i chce uniknąć wszystkiego złego co może je spotkać. Dziecko czerpie z dorosłych (jak zauważyłeś) większa szansa na to, ze będzie coś nie tak jak będzie patrzeć jak dwóch „tatusiów” lub „mamusie” się przytulają, całują itp. Takich rzeczy trzeba oszczędzić. Szczególnie małym ludziom, którzy są podatni na „wzorce” od dorosłych. Żeby było jasne, patologia pod każdym względem jest zła i nie jesteś w stanie popatrzeć na kogos i powiedzieć, ze ten jest patusem, a tamten nie. Jak ktoś jest homoseksualista, to wiesz, ze to patologia. Mama z babcia, to model niemal 80% spoleczenistwa, ale są domy i jest to na szczęście coraz częstsze, ze ojcowie są prawdziwymi ojcami i biorą odpowiedzialność za wychowanie dziecka, ale tak na prawdę. To wszystko. Wyłączam się z tematu, bo uważam, ze nawet nie na miejscu jest tłumaczenie, ze choroba to zło. Jak ktoś myśli, ze tak jest dobrze, to trudno.

  Prawdziwa patologia, to jest mylenie przekonań z wiedzą i brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Chciałbym Ci różne rzeczy wytłumaczyć, ale chyba nie potrafię. Posłuchaj np. Lwa Starowicza co mówi o orientacjach seksualnych.

 66. :razz:ociesznymirek:

  kto Ci to wmówił Przyjacielu ? Ten ktoś Cię okłamał.

  Od czasów Freuda to wiadomo, jesteś w plecy kilka dekad.

 67. Skąd ta zmiana?:razz:enn:

  Standardowo. Zaciekawił mnie wegetarianizm. Potem poleciało jak z górki.

 68. Oczywiście, że by wpłynęło pozytywnie ale czy istnieje w ogóle jakiś który sie do tego przyznaje ? Ja nie znam xD

  Myślę, zę tam mnóstwo kryptogejów, szczególnie bjj i zapasy mocno homonacechowane, wąchanie sobie spoconych jaj, zachodzenie od tylca, dążenie do bliskiego kontaktu, rear naked przytulaski, wspólne kąpiele itp

 69. Standardowo. Zaciekawił mnie wegetarianizm. Potem poleciało jak z górki.

  Czy jesteś w związku? Gdzie i jak znajdujesz partnerów? Co myślisz o Marszu Równości?

  Na Chuj zadaję takie pytania :razz:ociesznymirek:

 70. Myślę, zę tam mnóstwo kryptogejów, szczególnie bjj i zapasy mocno homonacechowane, wąchanie sobie spoconych jaj, zachodzenie od tylca, dążenie do bliskiego kontaktu, rear naked przytulaski, wspólne kąpiele itp

  Ciężko stwierdzić. W zapasach chyba najszybciej xD W boksie też sobie konia walą na kadrze podobno.

   To zdjęcie w wannie jest tak kurewsko pedalskie że nawet ja się patrzeć na to nie mogę xD

 71. Ciężko stwierdzić. W zapasach chyba najszybciej xD W boksie też sobie konia walą na kadrze podobno.

   To zdjęcie w wannie jest tak kurewsko pedalskie że nawet ja się patrzeć na to nie mogę xD

  Co myślisz o polityce Netflixa i wrzucaniu gejowskich postaci na pierwszy plan?

 72. Co myślisz o polityce Netflixa i wrzucaniu gejowskich postaci na pierwszy plan?

  Kaman zbyt poważne te pytania xD

 73. To zdjęcie w wannie jest tak kurewsko pedalskie że nawet ja się patrzeć na to nie mogę xD

  Przecież koleś po prawej na dole trzyma za rękę Khebabiba, który trzyma go czule za łydkę:lesnarhappy:

 74. Przecież koleś po prawej na dole trzyma Khebabiba za rękę, które trzyma go czule za łydkę:lesnarhappy:

  Myślałem, że Khabib preferuje owce.

  :razz:utinlaugh:

 75. Przecież koleś po prawej na dole trzyma za rękę Khebabiba, który trzyma go czule za łydkę:lesnarhappy:

  Nigdy się w to aż tak nie wpatrywałem. 😆

 76. Czemu nie podobają Ci się kobiety?

  :muttley:Najlepsze pytanie.

  Nie jestem w stanie wymyślić żadnej ciekawej odpowiedzi. Do cholery!

 77. Prawdziwa patologia, to jest mylenie przekonań z wiedzą i brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Chciałbym Ci różne rzeczy wytłumaczyć, ale chyba nie potrafię. Posłuchaj np. Lwa Starowicza co mówi o orientacjach seksualnych.

  Jeśli chodzi o brak czytania ze zrozumieniem, to się może zgadzać, gdzieś mogłem zagubić niektóre fakty. Z całym szacunkiem (mówię poważnie) nie znam Twojej osoby osobiście. Nie trafiają do mnie psychoanalitycy, psychoterapeuci, psychologowie. Może jestem zamknięty na wiedzę, mądrzejszych ode mnie w różnych dziedzinach, ale pewne rzeczy we mnie są i nie dam sobie wmówić, ze rodzina to dwóch „tatusiów” czy dwie „mamusie”. Mówię już tak całkowicie od siebie, bez opierania się na jakiejkolwiek wiedzy naukowej, statystykach czy wykładach.

 78. Myślę, zę tam mnóstwo kryptogejów, szczególnie bjj i zapasy mocno homonacechowane, wąchanie sobie spoconych jaj, zachodzenie od tylca, dążenie do bliskiego kontaktu, rear naked przytulaski, wspólne kąpiele itp

 79. Czy dupa tak rozpruta, że gówno wypada nie dotykając ścian?

  Chyba Ci newsy o oczyszczalni czajka za bardzo weszły ziomuś

 80. Jestem pedałem proszę o zadawanie pytań 😛

  Miałbym kilka pytań, ale najpierw proszę o informacje: jesteś pedałem platformowym czy zatrzaskowym?

 81. Serio piszę. Nie kupuję całej tej nagonki na homoseksualnych rodziców. Dziecko potrzebuje wzorców zarówno męskich jak i żeńskich, w tym względzie pary heteroseksualne są zapewne rozwojowo bardziej pożądanymi rodzicami. Natomiast nigdy nie wiadomo jakie ciasteczko trafisz – chyba lepsza para kochających homoseksualnych rodziców bez jednego z wzorców płci dla dziecka, niż pełen wzorzec, tyle że patologiczny. Wszystkie te mamy Madzi itede, to prawilni, heteroseksualni, bogobojni ludzie. Tak więc nie ma reguły.

  No jasne, bo wśród homoseksualistów nie ma jednostek patologicznych (często o skłonnościach pedofilskich).

  orientacja tworzy się na etapie rozwoju komórkowego, tak jak kolor twoich oczu.

  Znajoma opowiadała mi o swoim koledze, chłopaczku z bogatego domu, któremu rodzice nie poświęcali zbyt wiele uwagi w dzieciństwie. Otóż wyobraź sobie, że ten chłopaczek odkrył w sobie swoją gejowską stronę. Zaczął spotykać się ze starym pedałem, chodzić z torebką itd. Pewnego razu jednak gdy najebał się z koleżanką zaczął się do niej dobierać. Moje pytanie więc brzmi, czy homopropaganda, którą m.in. tu uprawiasz nie ma żadnego wpływu na jednostki rozchwiane emocjonalne? Bo ten pseudogej, którego historię przedstawiłem bynajmniej pedałem się nie urodził (miał wcześniej inną dziewczynę). I druga sprawa, skoro związki heteroseksualne w wyniku stosunku mogą zrobić dziecko A homoseksualne-nie to o czym to świadczy? Może natura dała w ten sposób do zrozumienia: "hola, hola pedały nie przeginajcie pały!" Myślę, że kolejnym krokiem powinno być prawo do adopcji dla dendrofilów. Przecież to, że ktoś rucha drzewa nie dyskryminuje go jako wartościowego człowieka prawda? A już na pewno jest lepszy od sebixa z pod bloku, mamy Madzi, czy innego patologicznego domu dziecka.

 82. No jasne, bo wśród homoseksualistów nie ma jednostek patologicznych (często o skłonnościach pedofilskich).

  oczywiście że są, tak jak w każdej grupie. ale co to ma do rzeczy? sofizmat rozszerzenia.

  Znajoma opowiadała mi o swoim koledze

  dowód anegdotyczny. to raz. dwa – słyszałeś o biseksualizmie? zresztą, można to też odwrócić:

 83. oczywiście że są, tak jak w każdej grupie. ale co to ma do rzeczy? sofizmat rozszerzenia.

  dowód anegdotyczny. to raz. dwa – słyszałeś o biseksualizmie? zresztą, można to też odwrócić:

  Tak słyszałem o biseksualizmie podobnie jak o 62 płciach i dziewczynkach z fiutem. Sorry ale nie będę Ci tu wrzucał linków z badaniami naukowymi albo filmikami bo aż tak mnie ten temat nie jara. Gdyby tak było to siedziałbym na forum o orientacjach seksualnych a nie kurwa o sportach walki. Przytoczyłem anegdotę z życia wzietą bo uznałem, że jest ciekawa i wiele mówi o całym tym środowisku, ale gdzie mi tam do lewicowych autorytetów moralnych z tytułami profesorskimi.

 84. Tak słyszałem o biseksualizmie podobnie jak o 62 płciach i dziewczynkach z fiutem. Sorry ale nie będę Ci tu wrzucał linków z badaniami naukowymi albo filmikami bo aż tak mnie ten temat nie jara. Gdyby tak było to siedziałbym na forum o orientacjach seksualnych a nie kurwa o sportach walki. Przytoczyłem anegdotę z życia wzietą bo uznałem, że jest ciekawa i wiele mówi o całym tym środowisku, ale gdzie mi tam do lewicowych autorytetów moralnych z tytułami profesorskimi.

  Luz. Ja nie jestem apologetą homoseksualizmu, ale moim kompasem życiowym jest nauka, nie wiara czy "zdrowy rozsądek".

  fajne tęczowe kolory masz w swoim awatarze 😆

 85. Luz. Ja nie jestem apolegetą homoseksualizmu, ale moim kompasem życiowym jest nauka, nie wiara czy "zdrowy rozsądek".

  fajne tęczowe kolory masz w swoim awatarze 😆

  No fajne kolory, a Ty masz muskularnego murzyna i co z tego? Przytoczę jeszcze jedną anegdotę, ostatnio dwie lesbijki po rozstaniu ze sobą, zażądały alimentów od dawcy nasienia, z którego powstało dziecko, które z kolei adoptowały. Tą historię możesz akurat łatwo zweryfikować, bo jako miłośnik dowodów naukowych zapewne wiesz jak korzystać z google. To by było tyle z mojej strony w tym temacie. Pozdro, bez spiny.

 86. Ty masz muskularnego murzyna i co z tego?

  Ja murzynów darzę sympatią (taki rasistowski fetysz), natomiast ty gejów chyba nie.

  Przytoczę jeszcze jedną anegdotę, ostatnio dwie lesbijki po rozstaniu ze sobą, zażądały alimentów od dawcy nasienia, z którego powstało dziecko, które z kolei adoptowały. Tą historię możesz akurat łatwo zweryfikować, bo jako miłośnik dowodów naukowych zapewne wiesz jak korzystać z google. To by było tyle z mojej strony w tym temacie. Pozdro, bez spiny.

  No ok. I na co ta anegdota ma niby wskazywać?

 87. jak dizel dostanie tęczowy pas to ja tez chce

  Na pas trzeba zapracować, musisz odpowiedzieć na 10 pytań które potwierdzą twoją orientację.

 88. Daj źródło. Te statystyki są za każdym razem inne zależy jaki portal. Takich obiektywnych z tego co wiem to zwyczajnie nie ma.

  -obiektywizm

  -cohones

  wybierz jedno

 89. Ja murzynów darzę sympatią (taki rasistowski fetysz), natomiast ty gejów chyba nie.

  No ok. I na co ta anegdota ma niby wskazywać?

  Wnioski każdy może sobie wyciągnąć sam. Niezależnie czy jako kompasu życiowego używa zdrowego rozsądku, nauki, kazań księdza, historii babci, przysłów polskich, czy telewizji śniadaniowych. Jeżeli przekracza to twoje możliwości, to nie mój problem. A kto jakie ma sympatie czy antypatie uważam za sprawę prywatną i nie widzę potrzeby palenia na stosie z tego powodu, tak samo jak nie uważam za konieczne wprowadzania zmian legislacyjnych pod wpływem represywnych metod narzucania swoich racji większości przez mniejszość. Sorry ale tak działa demokracja, że większość ma rację jaka by ona nie była. A z tego co można zauważyć ostatnio w Polsce te same środowiska, które propagują lgbt, grzmią o niszczeniu demokracji.

 90. Na pas trzeba zapracować, musisz odpowiedzieć na 10 pytań które potwierdzą twoją orientację.

  ale ja nie chce być pedałem, chce tęczowy pas tylko

 91. ale ja nie chce być pedałem, chce tęczowy pas tylko

  To tak jakbyś chciał pas UFC bez wchodzenia do klatki, albo pas Weed Mastera bez wypalenia chociaż jednego jointa.

  :no no:

 92. To tak jakbyś chciał pas UFC bez wchodzenia do klatki, albo pas Weed Mastera bez wypalenia chociaż jednego jointa.

  :no no:

  chuja tam. Wini w wywiadzie z kosim już wyjaśnił. Tęcza dla wszystkich! Nie tylko lgbt

 93. chuja tam. Wini w wywiadzie z kosim już wyjaśnił. Tęcza dla wszystkich! Nie tylko lgbt

  Najlepsza rozmowa Winiego w tym roku.

 94. Wnioski każdy może sobie wyciągnąć sam. Niezależnie czy jako kompasu życiowego używa zdrowego rozsądku, nauki, kazań księdza, historii babci, przysłów polskich, czy telewizji śniadaniowych.

  I z tym brakiem rozróżnienia między wnioskowaniem z przysłów i nauki cię zostawiam.

 95. chuja tam. Wini w wywiadzie z kosim już wyjaśnił. Tęcza dla wszystkich! Nie tylko lgbt

  Cóż może masz racje, tęczowy pas dla każdego.

 96. Tak słyszałem o biseksualizmie podobnie jak o 62 płciach i dziewczynkach z fiutem. Sorry ale nie będę Ci tu wrzucał linków z badaniami naukowymi albo filmikami bo aż tak mnie ten temat nie jara. Gdyby tak było to siedziałbym na forum o orientacjach seksualnych a nie kurwa o sportach walki. Przytoczyłem anegdotę z życia wzietą bo uznałem, że jest ciekawa i wiele mówi o całym tym środowisku, ale gdzie mi tam do lewicowych autorytetów moralnych z tytułami profesorskimi.

  Wrzucaj badania, mogą być neutralne politycznie.

 97. I z tym brakiem rozróżnienia między wnioskowaniem z przysłów i nauki cię zostawiam.

  A czy ja napisałem, że nie różnią się między sobą Einsteinie? Nie zauważyłeś celowego zastosowania kontrastu w tym zdaniu? Badaniami można manipulować w dowolny sposób jak sondażami, wystarczy odpowiednio dobrać próbę. Jeśli jeszcze tego nie wiesz to albo jesteś bardzo mało spostrzegawczy albo w przyszłym tygodniu rozpoczynasz rok szkolny. Zresztą już napisałeś, że kierujesz się nauką A nie zdrowym rozsądkiem, bo oczywiście jedno bezwzględnie wyklucza drugie.

 98. Wrzucaj badania, mogą być neutralne politycznie.

  Po co? Żeby Cię przekonywać? Sorry, ale nie mam takich ambicji.

 99. A czy ja napisałem, że nie różnią się między sobą Einsteinie?

  Tak. Ze zdania "Wnioski każdy może sobie wyciągnąć sam. Niezależnie czy jako kompasu życiowego używa zdrowego rozsądku, nauki, kazań księdza, historii babci, przysłów polskich, czy telewizji śniadaniowych." wynika, że każdy sam niech sobie wyciąga wnioski obojętnie z jakiego źródła.

  Nie zauważyłeś celowego zastosowania kontrastu w tym zdaniu?

  Nie. Ale jeśli chcesz, możesz wyjaśnić co miałeś na myśli.

  Badaniami można manipulować w dowolny sposób jak sondażami, wystarczy odpowiednio dobrać próbę.

  Manipuluje się zmiennymi, nie badaniami. A to jakie kto wyciąga wnioski z badań to osobna kwestia i tu faktycznie w interpretacji wyników często pokutuje jakaś polityczna agenda. A badanie które nie legitymuje się randomizowanym doborem próby, czyli takie które nie ma solidnych metodologicznych podstaw nie powinno być w ogóle rozpatrywane w kategoriach uprawiania nauki.

  Jeśli jeszcze tego nie wiesz to albo jesteś bardzo mało spostrzegawczy albo w przyszłym tygodniu rozpoczynasz rok szkolny.

  Jestem spostrzegawczy na tyle, żeby zauważyć że nie masz pojęcia o metodologii nauk. Ja mam, więc jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, to nie pozuj, tylko zapytaj, zamiast wyjść na idiotę dowiesz się przynajmniej czegoś ciekawego.

  Zresztą już napisałeś, że kierujesz się nauką A nie zdrowym rozsądkiem, bo oczywiście jedno bezwzględnie wyklucza drugie.

  LOL. Owszem, scjentyzm stoi w dokładnej opozycji do naiwnego realizmu.

 100. Wrzucaj badania, mogą być neutralne politycznie.

  Nie mogę edytować to zapytam tylko jeszcze, które badania uważasz za neutralne politycznie. Bo jak rozumiem mogą się też znaleźć nieneutralne i mógłbym wyjść na stronniczego.

 101. Tak. Ze zdania "Wnioski każdy może sobie wyciągnąć sam. Niezależnie czy jako kompasu życiowego używa zdrowego rozsądku, nauki, kazań księdza, historii babci, przysłów polskich, czy telewizji śniadaniowych." wynika, że każdy sam niech sobie wyciąga wnioski obojętnie z jakiego źródła.

  Nie. Ale jeśli chcesz, możesz wyjaśnić co miałeś na myśli.

  Manipuluje się zmiennymi, nie badaniami. A to jakie kto wyciąga wnioski z badań to osobna kwestia i tu faktycznie w interpretacji wyników często pokutuje jakaś polityczna agenda. A badanie które nie legitymuje się randomizowanym doborem próby, czyli takie które nie ma solidnych metodologicznych podstaw nie powinno być w ogóle rozpatrywane w kategoriach uprawiania nauki.

  Jestem spostrzegawczy na tyle, żeby zauważyć że nie masz pojęcia o metodologii nauk. Ja mam, więc jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, to nie pozuj, tylko zapytaj, zamiast wyjść na idiotę dowiesz się przynajmniej czegoś ciekawego.

  LOL. Owszem, scjentyzm stoi w dokładnej opozycji do naiwnego realizmu.

  Ok. To proszę wrzuć tu badania, które opisują że dzieci wychowywane w związkach homoseksualnych kończą lepiej niż te z domu dziecka czy heteropatoli. Bo gadasz o nauce A sam zacząłeś dyskusję od własnej opinii. Więc proszę poprzyj ją teraz badaniami.

 102. Ok. To proszę wrzuć tu badania, które opisują że dzieci wychowywane w związkach homoseksualnych kończą lepiej niż te z domu dziecka czy heteropatoli. Bo gadasz o nauce A sam zacząłeś dyskusję od własnej opinii. Więc proszę poprzyj ją teraz badaniami.

  Nie twierdziłem że kończą lepiej. Wręcz przeciwnie, zaznaczałem że nie ma solidnych metodologicznie badań, na podstawie których można by wyciągnąć jednoznaczny wniosek. W związku z tym moje stanowisko jest takie, że należy się wstrzymać z nagonką na pary homoseksualne adoptujące dzieci.

  PS: Tak z ciekawości, gdyby istniały, to potrafiłbyś zinterpretować raport z takich badań? 🙂

 103. Nie twierdziłem że kończą lepiej. Wręcz przeciwnie, zaznaczałem że nie ma solidnych metodologicznie badań, na podstawie których można by wyciągnąć jednoznaczny wniosek. W związku z tym moje stanowisko jest takie, że należy się wstrzymać z nagonką na pary homoseksualne adoptujące dzieci.

  PS: Tak z ciekawości, potrafiłbyś zinterpretować raport z takich badań? 🙂

  No dobrze, a gdzie konkretnie widzisz tą nagonkę? Bo ja widzę nagonkę dokładnie z drugiej strony. Najpierw musiałbym taki raport przeczytać, a skoro mówisz że nie ma przesłanek metodologicznych do wyciągnięcia wniosków więc pewnie szybko to nie nastąpi. Druga sprawa, gdyby to homoseksualiści mieli dzieci i stanowili większość społeczeństwa, to ciekawe czy przyznali by prawa do adopcji hetero? Ciekawe dlaczego tak nie jest.

 104. LOL. Owszem, scjentyzm stoi w dokładnej opozycji do naiwnego realizmu.

  Aha czyli jak powiem, że jeżeli skoczę z 20 piętra wieżowca to się zabiję to będzie to przejaw scjentyzmu, czy naiwnego realizmu?

 105. No dobrze, a gdzie konkretnie widzisz tą nagonkę? Bo ja widzę nagonkę dokładnie z drugiej strony

  Poczytaj komentarze w tym temacie.

  Najpierw musiałbym taki raport przeczytać

  OK, to dam ci raport z badania, które sam uważam za niedostatecznie solidne, a ty mi powiedz czy umiesz je właściwie zinterpretować. I dlaczego wyniki badania budzą moje wątpliwości.

  https://www.tandfonline.com/proxy.library.vcu.edu/doi/full/10.1080/10926750903313278

  Druga sprawa, gdyby to homoseksualiści mieli dzieci i stanowili większość społeczeństwa, to ciekawe czy przyznali by prawa do adopcji hetero? Ciekawe dlaczego tak nie jest.

  Nie wiem, mnie to wydaje się mało ciekawe. To, że ktoś inny postępowałby w określony sposób, nie znaczy że ja też mam tak postępować. Moja motywacja do działania jest odwewnętrzna, nie opiera się o reaktywny wzorzec postępowania przeciwnie do grupy której nie lubię.

  Aha czyli jak powiem, że jeżeli skoczę z 20 piętra wieżowca to się zabiję to będzie to przejaw scjentyzmu, czy naiwnego realizmu?

  Zależy ile masz promili w wydychanym powietrzu.

 106. @dizel77 czy ktoś poza cohones wie o Twojej orientacji?

  Pedalski post, pedalska ranga.

  W dupe jeża :childcry:

  Poza to właśnie wszyscy wiedzą lol tutaj mi nie wierzą bo za dużo pajacowałem ciężko mnie poważnie traktować i jeszcze ze mnie straszny atencjusz czasem:razz:

 107. Awww <3

  nie prowokuj zwierzu :shy:

  a chuja do dupy tez chcesz?:lesnarhappy::chuck:

  wolałbym nie

  a weźmiesz mnie do kina?

 108. nie prowokuj zwierzu :shy:

   

  wolałbym nie

  a weźmiesz mnie do kina?

  Na tłiterze mam odblokowane wiadomości dla każdego można nudesy wysyłać xD

 109. Marksistowska propaganda w pigułce podpisana przez zespół osób o sprecyzowanych poglądach A nie żadna wiedza.

  Nie jestem zaskoczony Twoją reakcją.

 110. Marksistowska propaganda w pigułce podpisana przez zespół osób o sprecyzowanych poglądach A nie żadna wiedza.

  Kufa przepraszam

  Jak widzę post o nagich zdjęciach kobiet w magazynie to rozważam przy tym kilka kwestii

  1 czy ładna

  2 jaką ma dupe

  3 jakie ma cycki

  Tyle i aż tyle

  Robienie z forum mma pogawędki marksistowsko-socjalistycznej o seksualności czlowieka to przegięcie.:iamdone:

  Ja z racji dziedziny, która zajmuje się dla mnie istotne jest jedynie czy ktoś łamie lub nie łamie prawa. Mam to gdzieś kto z kim śpi

 111. Widzę, że debata na temat osób homoseksualnych trwa. Spróbuję zatem i ja coś dodać w tej kwestii. Przede wszystkim osoby homoseksualne na pewnym etapie życia odkryły, że odczuwają pociąg do osób tej samej płci. To nie jest ich wymysł, nie robią tego dla mody – homoseksualizm od początku ludzkości był i będzie. Oczywiście mogą się zdarzyć osoby robiące to pod publikę i dla mody, nie oceniam.

  Wyobraźcie sobie teraz, że  jesteście hetero, osoby homoseksualne są w większości i musicie ukrywać się na każdym kroku ze swoim pociągiem do kobiet. Każdego dnia, gdy jesteście w pracy, na zakupach, na randce z dziewczyną ryzykujecie, że ktoś Was obrazi, poniży, pobije, opluje, etc. Nie możecie być po prostu sobą, zamykacie się w sobie i tłumicie swoje uczucia albo po prostu decydujecie się walczyć na każdym kroku – ktokolwiek Was obrazi, dajecie w ryj. Wydaje mi się, że takie życie może być niesłychanie męczące – nie możesz być albo przynajmniej próbować być sobą. Dlatego moim zdaniem marsze równości są potrzebne, bo jest zawsze szansa na większą świadomość społeczeństwa. Najgorsze co mogłoby się stać, to zamknąć tych ludzi w swoich domach i nie pozwolić im się ujawnić.

  Od razu dodam, że wiele działań środowisk lgbt nie pomaga osobom homoseksualnym. Część na pewno chce dobrze (a część ma to w dupie i promuje na tym siebie), ale efekt jest taki, że tylko sobie szkodzą w tym wszystkim i powodują jeszcze większe rozsierdzenie społeczeństwa. I dlatego doskonale rozumiem dlaczego jest to taki trudny, kontrowersyjny temat. Wierzę jednak, że kiedyś znajdzie się złoty środek w ich działaniach, geje i lesbijki nie będą się już musieć ukrywać. Będzie mniej sytuacji, gdy dziewczyna zostaje wyrzucona z domu, bo jest lesbijką albo kumple kończą swoją relację, bo jeden z nich okazał się gejem. I w drugim kierunku – różni ludzie przestaną mówić, że tylko dwóch tatusi albo dwie mamusie to norma, a reszta to bee. Dziecko samo zdecyduje co jest dla niego odpowiednie jak już dorośnie i pozna siebie.

  Widok dwóch całujących się facetów nie jest dla mnie czymś pięknym, ale staram się to akceptować. Najwyżej odwrócę wzrok, pocałuję kobietę i zapomnę, a wraz z upływem czasu taki widok będzie miał dla mnie coraz mniejsze znaczenie.

  Co do adopcji dzieci przez pary homoseksualne, to już tu zostało wiele napisane na ten temat i z częścią się zgadzam. Nie do końca wiadomo jaki to ma wpływ na dorastanie dzieci, dlatego warto zwiększać świadomość takich rodziców jak je wychowywać, może podchodzić trochę bardziej restrykcyjnie w stosunku do takich osób – jakieś rozwiązanie na pewno się znajdzie. Też uważam, że lepsza taka rodzina niż żadna choćby dlatego, że każde dziecko potrzebuje uwagi, opieki i czasu, a jak ma to dostać nawet w najlepszym domu dziecka, gdzie dzieci może być kilka razy więcej niż wychowawców i opiekunów? Można powiedzieć, że to dosyć nowy pomysł – adopcja przez pary homoseksualne. Przy większości nowości jest strach, ryzyko. Czas pokaże jak się to sprawdzi w praktyce, ale warto jednak dać szanse na lepsze wychowanie przyszłych pokoleń dla tych, którzy z różnych powodów nie mają rodziców.

  Jeśli ktokolwiek to przeczytał, to przepraszam, że tak dużo ale nie potrafię pisać krótko i zwięźle.

  Niezależnie od poglądów każdy dialog jest wartościowy, każdy ma prawo do swoich poglądów. Może ktoś po przeczytaniu zmieni zdanie na ten temat, a może nie. A może u mnie się coś zmieni – nie wiadomo.

 112. Dziecko samo zdecyduje co jest dla niego odpowiednie jak już dorośnie i pozna siebie.

  Prawdopodobnie zdecyduje tak jak będzie ukształtowane i tu jest pewien klops. Trochę jakby każdy dorosły Arab miał zdecydować co do religii.

  No i relatywizm, kantyzm, itd.

  Niech się homo ze sobą rozmnażają. Homo jednak potrzebują hetero? 🙂

  homoseksualizm od początku ludzkości był

  Gwałty, morderstwa, zdrady, powodzie, wojny też. Próchnica nie wiem.

 113. Kufa przepraszam

  Jak widzę post o nagich zdjęciach kobiet w magazynie to rozważam przy tym kilka kwestii

  1 czy ładna

  2 jaką ma dupe

  3 jakie ma cycki

  Tyle i aż tyle

  Robienie z forum mma pogawędki marksistowsko-socjalistycznej o seksualności czlowieka to przegięcie.:iamdone:

  Ja z racji dziedziny, która zajmuje się dla mnie istotne jest jedynie czy ktoś łamie lub nie łamie prawa. Mam to gdzieś kto z kim śpi

  Nie ja rozpocząłem dyskusję odnośnie adopcji wrzucając przy okazji linki do jakichś badań z dupy i stanowiska śmiesznych instytucji w tym temacie ale ok. A odnośnie tych trzech punktów, które wymieniłeś to jak wrażenia?

 114. Prawo

  Psem nie mógłbym być 😛

  Dlaczego? Dzisiaj mówisz, że jesteś kobietą, jutro facetem, pojutrze psem. Masz do tego pełne prawo i nic komu do tego.

 115. Dlaczego? Dzisiaj mówisz, że jesteś kobietą, jutro facetem, pojutrze psem. Masz do tego pełne prawo i nic komu do tego.

  Cokolwiek teściowa tam chce :korwinlaugh:

  Nie ja rozpocząłem dyskusję odnośnie adopcji wrzucając przy okazji linki do jakichś badań z dupy i stanowiska śmiesznych instytucji w tym temacie ale ok. A odnośnie tych trzech punktów, które wymieniłeś to jak wrażenia?

  1 nie

  2 nie

  3 ujdzie jeszcze 😛

 116. Na to liczyłem. Njus o sesji Nunes i od razu 10 stron wpisów na fachowym forum o mma.

  :razz:ociesznymirek:

 117. Na to liczyłem. Njus o sesji Nunes i od razu 10 stron wpisów na fachowym forum o mma.

  :razz:ociesznymirek:

  Cohones tak jak MMA nie ogranicza się do jednego stylu, dyskusji na jeden temat. Nasi użytkownicy posiadają wszechstronną wiedzę i nie wahają się z niej korzystać.

 118. Cohones tak jak MMA nie ogranicza się do jednego stylu, dyskusji na jeden temat. Nasi użytkownicy posiadają wszechstronną wiedzę i nie wahają się z niej korzystać.

   I dlatego na to liczyłem!

 119. Widok dwóch całujących się facetów nie jest dla mnie czymś pięknym, ale staram się to akceptować. Najwyżej odwrócę wzrok, pocałuję kobietę i zapomnę, a wraz z upływem czasu taki widok będzie miał dla mnie coraz mniejsze znaczenie.

  Propsy kolego. Od siebie dodam, że wielu ludziom wydaje się, że to o czym napisałeś, to jakaś specjalna filozofia zen. Prawda jednak jest taka, że tolerowanie tego co nam się nie podoba, albo z czym się nie zgadzamy to najczęściej wyraz zwyczajnej emocjonalnej dojrzałości i umiejętności konstruktywnego funkcjonowania w społeczeństwie. Najbardziej gorliwi czy nawet fanatyczni we wrogości do osób homoseksualnych ludzie, korzystają po prostu ze swojej uprzywilejowanej pozycji. Na swoją społeczną rangę tzw. "większości" sami jednak nie zapracowali, po prostu tak wyszło. Potrafią przy tym być bardzo dumni ze swojej przynależności (np. bycia Polakiem), co jest jednym z największych logicznych absurdów w przestrzeni publicznej, bo jak można być dumnym z czegoś na co się nie zapracowało, a co jest dziełem przypadku. Zwykle są to niestety frustraci i słabeusze, którzy nie potrafią wynegocjować dla siebie podwyżki, więc przenoszą agresję na obiekt zastępczy – psa, żonę, dziecko, geja albo żyda. Warto zauważyć, że orientacja polityczna ma tutaj tak naprawdę wtórne znaczenie – większość moich znajomych o stricte prawicowych zapędach nie ma najmniejszego problemu z homoseksualizmem. Ale mają rodziny, pobudowali się i ogarniają rzeczywistość. Ci najbardziej zadziorni w piętnowaniu to nieudacznicy, którzy swoje poczucie wartości muszą budować na umniejszaniu wybranej grupy mniejszościowej albo identyfikowaniu się z jakimś kolektywem (najczęściej narodowościowym). Brakuje im indywidualności. I nie piszę tego jako skrajny lewak, tylko zwolennik leseferyzmu, w takiej czy innej formie.

  Jeśli ktokolwiek to przeczytał, to przepraszam, że tak dużo ale nie potrafię pisać krótko i zwięźle.

  To są złożone zagadnienia i wyrażanie swoich przekonań względem nich w sposób lapidarny prokuruje najczęściej grę w ping-ponga na argumentum ad personam. Innymi słowy wymagają rozpisania się, a nie wymiany kilku kalek myślowych. Za to również propsy.

 120. Ależ się nam obrońców lgbtqwety ujawniło.  Spoko, nie krępujcie się.  Większości i tak nie interesuje jakie macie preferencje, byleby we własnych domach. :showdatass::razz:udzianfap:

 121. Cohones tak jak MMA nie ogranicza się do jednego stylu, dyskusji na jeden temat. Nasi użytkownicy posiadają wszechstronną wiedzę i nie wahają się z niej korzystać.

  Ja mam również wiedzę praktyczną.

  @kapitanameryka aleś Ty mądry 🙂

 122. dzięki. lata praktyki gry w szachy po ciemku i chodzenia do kościoła tyłem. potrafię też sterować planetami i zmienić się w abażur.

  Wystarczy wyslac wedle zakladu :razz:ociesznymirek:

 123. dzięki. lata praktyki gry w szachy po ciemku i chodzenia do kościoła tyłem. potrafię też sterować planetami i zmienić się w abażur.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.