Amanda Nunes powróci do akcji na grudniowej gali UFC 245 w Las Vegas broniąc mistrzowskiego tytułu wagi koguciej przeciwko Germaine de Randamie.

Będzie to piąta mistrzowska obrona „Lwicy” w tej kategorii wagowej i druga walka z Holenderką którą pokonała już w 2013 roku.

Nunes (MMA 18-4) to panująca mistrzyni wagi koguciej i piórkowej UFC. Ma obecnie na koncie imponującą serię 9 zwycięstw z rzędu której jednym z ważniejszych momentów było odebranie mistrzowskiego pasa Cris Cyborg w grudniu ubiegłego roku. W ostatnim swoim starciu odprawiła przed czasem byłą mistrzynię Holly Holm.

De Randamie (MMA 9-3) to pierwsza mistrzyni kobiecej dywizji piórkowej UFC. Została pozbawiona swojego tytułu z powodu bezczynności i braku chęci stoczenia walki z Cris Cyborg którą oskarżała publicznie o stosowanie dopingu. Niedługo potem ogłosiła, że ​​wraca do niższej kategorii wagowej. W lipcu tego roku na gali UFC w Sacramento pokonała w 16 sekund wschodząca gwiazdę dywizji Aspen Ladd. To zwycięstwo przedłużyło jej serię zwycięstw do pięciu.

UFC 245 odbędzie się 14 grudnia w hali T-Mobile Arena w Las Vegas.

8 KOMENTARZE

 1. Przed Cyborgową spierdalała, a z Nunes chce się lać ? Nie kupuje tego. Postawiłbym kasę na to, że wypadnie z walki przez jakąś wymyśloną kontuzję.

 2. Przed Cyborgową spierdalała, a z Nunes chce się lać ? Nie kupuje tego. Postawiłbym kasę na to, że wypadnie z walki przez jakąś wymyśloną kontuzję.

  Z Cyborgową chodziło o sterydy. Wygląda na to, że de Randamie jest bardziej czuła na tym punkcie niż Mark Hunt.

  Znaczy na ten moment jej wierzę, ale kto ją tam wie…

 3. Z Cyborgową chodziło o sterydy. Wygląda na to, że de Randamie jest bardziej czuła na tym punkcie niż Mark Hunt.

  Znaczy na ten moment jej wierzę, ale kto ją tam wie…

  Dokładnie! Przeszkadzało jej, że Cyborg ma sztucznie podniesiony poziom teścia, spowodowany kłuciem dupska. Nie przeszkadza jej natomiast naturalny poziom teścia Amanda, spowodowany posiadaniem jąder.

 4. Dokładnie! Przeszkadzało jej, że Cyborg ma sztucznie podniesiony poziom teścia, spowodowany kłuciem dupska. Nie przeszkadza jej natomiast naturalny poziom teścia Amanda, spowodowany posiadaniem jąder.

  :frankapprove:

 5. Dokładnie! Przeszkadzało jej, że Cyborg ma sztucznie podniesiony poziom teścia, spowodowany kłuciem dupska. Nie przeszkadza jej natomiast naturalny poziom teścia Amanda, spowodowany posiadaniem jąder.

  Dziękuje. :beczka:

  Natomiast to zestawienie to taka pokazówka dla cyborg. Amanda ja ogarnie szybciej jak Justino. Harrison i Budd w tym momencie nie są wstanie Amadeusza poskładać, chyba tylko jakaś uralska shehulk ma szanse

 6. Jak Khabib wygra z Dustinem, to nie widze innej opcji jak jego zestawienie z Tonym na tej gali. Inaczej chyba UFC nie wyobraża sobie, żeby walka kobiet była najwyżej na karcie numerowanej w grudniu

 7. Dokładnie! Przeszkadzało jej, że Cyborg ma sztucznie podniesiony poziom teścia, spowodowany kłuciem dupska. Nie przeszkadza jej natomiast naturalny poziom teścia Amanda, spowodowany posiadaniem jąder.

  :razz:ray:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.