xxx

Informacja prasowa:

Nadszedł czas na ogłoszenie pierwszego zawodowego starcia na gali XCage7. W pierwszej walce wieczoru zmierzą się zawodnicy o takich samych zawodowych rekordach. Kamil Roszak już miał okazję pokazać się toruńskiej publiczności z dobrej strony podczas XCage 6 pokonując na punkty faworyzowanego Dawida Januszewskiego z No Limits Toruń. Reprezentant Berserkers Team tym razem również nie będzie miał łatwego zadania, gdyż stanie naprzeciw utalentowanego Sylwestra Borysa z Arrachionu Olsztyn. Olsztynianin jest zwycięzcą pierwszego sezonu programu „MMAster” i toczył bardzo udanie swoją zawodową karierę do października 2014 roku gdzie został pokonany przez weterana polskiego MMA – Antoniego Chmielewskiego. Będzie to jego debiut na gali federacji XCage.

Obaj zawodnicy wagi średniej przygotowują się do swoich walk u boku gwiazd swoich klubów. Kamil na co dzień trenuje z Mistrzem KSW Michałem Materlą, a Sylwester z Mamedem Khalidovem. Mamy nadzieje, że walka otwarcia przygotuje kibiców zgromadzony w toruńskiej hali, a także przed telewizorami na prawdziwe święto MMA ponieważ to dopiero przedsmak tego co czeka nas w kolejnych walkach.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

3 KOMENTARZE

  1. Bardzo ciekawie zapowiadajce sie starcie, Kamil minimalnym faworytem jak dla mnie. Alez interesujujacy rok przed nami. Dopiero styczen a tutaj praktycznie co tydzien mamy informacje o conajmniej kilku interesujacych walkach. A przeciez wszystko dopiero zaczyna sie rozkrecac.

  2. Dobre pierwsze zestawienie 😉 Oby dalej było równie dobrze, jutro ma zostać ogłoszony rywal dla Hracho Darpinyana, info z twiettera Xcage.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.