Jonathan Paul Koppenhaver to były zawodnik MMA, którego fani dyscypliny mogą pamiętać z bitew, jakie stoczył w największych organizacjach na świecie. Przez prawie dziesięć lat w zawodowym sporcie, dorobił się bilansu czternastu zwycięstw i pięciu porażek. To również jeden z największych psychopatów, z niechlubnej listy tych, których można bezpośrednio powiązać z mieszanymi sportami walki. Wraz ze zmianą imienia w 2008 roku, z Jona Koppenhavera na War Machine, nasiliły się również jego destrukcyjne zachowania, przez które dziś odsiaduje dożywotni wyrok w zakładzie karnym o zaostrzonym rygorze. Jak wyglądała jego droga do szaleństwa? Kiedy przekroczył granicę, z której już nie było powrotu? Zapraszamy do opracowania:

Kariera zawodowego sportowca

Historia Jona ma to do siebie – na nieszczęście dla dyscypliny – że nie jest jednym z tych ludzi, którzy są luźno związani z MMA; którzy stoczyli kilka walk i przez media szumnie nazywani są „zawodnikami”. Kariera Jona jest bogata, a jego pozycja w tym sporcie była mocno ustabilizowana. Po pierwszych pięciu pojedynkach, w 2007 roku dołączył do realizowanego przez UFC, hitowego reality show „TUF”. Misją „The Ultimate Fightera” było wyłonienie kolejnych, perspektywicznych zawodników, których organizacja mogłaby zakontraktować.

Choć Jonathan przegrał swój pierwszy pojedynek w rundzie eliminacyjnej, dostał kolejną szansę, po zakończeniu programu, na pełnoprawnej gali. Tym razem wynik poszedł na jego korzyść. Jon zaprezentował się fantastycznie, pokonując Jareda Rollinsa przez KO w trzeciej rundzie. Za to zwycięstwo otrzymał aż dwa bonusy: za walkę oraz za nokaut wieczoru. W kolejnej konfrontacji „War Machine” znów poległ, a jego drogi z największą na świecie organizacją MMA rozeszły się w kontrowersyjnych okolicznościach. Walczył później na innych znanych galach, takich jak: XFC, Tachi Palace Fights czy w drugim po UFC Bellatorze.

Nigdy nie był wybitnym zawodnikiem, ale jego umiejętności były na przyzwoitym poziomie. Zwolnienie z UFC odcięło go też od tych bardziej klasowych rywali, na tle których mógłby w pełni pokazać, na co go stać. Dodatkowo notoryczne problemy z prawem nie ułatwiały mu regularnego trenowania. Jednak w rywalizacjach mniejszego kalibru, z pełną skutecznością obijał lokalnych bohaterów na małomiasteczkowych galach. Po pięciu zwycięstwach z rzędu, niewiele brakowało by znów znalazł się w UFC. Szósta walka, pechowo dla niego, poszła jednak na konto rywala, który zwyciężył niejednogłośną decyzją sędziowską. Sława, którą przyniosło mu uczestnictwo w TUF-ie sprawiała, że nie narzekał na brak ofert. W 2011 roku zestawiono go nawet ze słynnym, ale już będącym u schyłku kariery, Rogerem Huertą. Oprócz tego miał inne atuty, dzięki którym był rozchwytywany: był przystojny, postawny, wytatuowany, umięśniony, a kibiców sportów walki przyciągała jego osobowość buntownika, „bad boya” oraz otoczka człowieka, który przyciąga kłopoty.

Początki psychozy

Tatuaż „anarchia” na dłoni, granat na szyi, modląca się dziewczynka na przedramieniu, ludzie nabici na pal na bicepsie – Gdy w 2007 roku na kastingu do TUF-a poproszono go, by wytłumaczył tę ostatnią makabrę, odpowiedział z uśmiechem „W dzieciństwie widziałem ludzi nabitych na pal w filmie „Dracula” i spodobało mi się to”.

W programie dał się poznać jako agresywny i prowokujący wandal. Postrzeganie jego osoby zmieniło się jednak w ósmym odcinku, który w większości został poświęcony właśnie jemu. Widzowie, którzy wcześniej byli zdegustowani jego zachowaniem, poznali go od innej, wrażliwszej strony, gdy ze łzami w oczach opowiadał o śmierci ojca czy braku wiary w siebie (odcinek można obejrzeć na platformie UFC FightPass „TUF 6, odc. 8”):

Bardzo denerwuję się przed walką. Może inni tego nie robią bo mają dużo wsparcia. Moim wsparciem był mój ojciec – a teraz już go nie ma.

Po tym uzewnętrznieniu i pokazaniu, że nawet pod tak twardą skorupą czai się pełen niepokojów i emocji człowiek, jego popularność wystrzeliła. Gdy już był zawodnikiem UFC z bilansem 1-1, organizacja dała mu kolejną szansę, ceniąc go za umiejętności oraz przede wszystkim za popularność, bowiem War Machine coraz częściej bywał na ustach wszystkich. Jego stan psychiczny jednak coraz bardziej się pogarszał. Pomimo otrzymania szansy życia, zaczął odmawiać walk, które mu oferowano, frustrując tym ówczesnego matchmakera organizacji Joego Silvę. Czara goryczy przelała się, gdy publicznie zaczął ogłaszać, że niedawno zmarły zawodnik oraz były mistrz UFC wagi średniej, Evan Tanner, tak naprawdę popełnił samobójstwo. Według „War Machine”, powodem miało być załamanie kariery Evana i brak perspektyw na przyszłość. Rozpowiadał, że UFC mu nie pomagało i Tanner był bankrutem. Lekarze badający przyczynę jego śmierci, wykluczyli jednak samobójstwo, za oficjalną przyczynę podając hipertermię.

Droga ku destrukcji

Mniej więcej w tym okresie, gdy był w UFC, pojawiały się jego pierwsze poważniejsze problemy z prawem. W połowie 2007 roku został skazany na trzy lata więzienia w zawieszeniu oraz na 30 dni prac społecznych za pobicie. W 2010 został skazany na rok więzienia za dwie napaści. W pierwszej zaatakował kelnerkę, a później bramkarza pilnującego porządku w barze w Las Vegas. Ostatecznie spędził dwa lata w ośrodku zamkniętym.

Po wyjściu na wolność, do walk MMA, dołączył nową ścieżkę kariery – filmy dla dorosłych. Jon bardzo chwalił swoją nową profesję. Tłumaczył prasie, że teraz robi dwie rzeczy, które lubi najbardziej i za każdą z nich mu płacą. W 2013 roku, podczas sesji zdjęciowej dla magazynu Hustler poznał Christine Mackinday, która w „tej” branży znana jest bardziej jako Christy Mack. Para szybko przypadła sobie do gustu, a profile społecznościowe Jona Koppenhavera, ze zdwojoną siłą informowały o jego nowym związku i wielkiej miłości, która ich połączyła. Sprawę podłapały też tabloidy, które chętnie pisały o wielkiej gwieździe filmów pornograficznych będącej w związku z jednym z największych „bad boyów MMA”. Kontrakty, oferty sponsorskie, wielki świat show businessu otwierał przed parą nowe możliwości.

Relacja trwała rok. Choć na zewnątrz wyglądali jak najszczęśliwsza i pełna pasji para, Christine przeżywała z Koppenhaverem prawdziwy koszmar. War Machine okazał się być manipulującym ją oprawcą, od którego nie mogła uciec. Mack ukrywała przed rodziną oraz przyjaciółmi prawdziwą naturę swojego faceta. Gdy została pobita, zakładała ciemne okulary, używała mocnego makijażu albo wymyślała jakieś usprawiedliwienie na jej stan. Christy uważała się za silną kobietę i jak tłumaczyła w sądzie, nigdy nie dopuszczała do siebie myśli, że to właśnie ją spotka toksyczny związek. Gdy w końcu zderzyła się z szarą i brutalną rzeczywistością, było jej wstyd, że jest jedną z „tych” kobiet, które tkwiły w „takim” związku. Nie pomagało też zastraszanie jej przez Jona, który powtarzał, że zna komandosów z Navy Seal oraz ma kontakty w słynnym gangu „Hells Angels”, który według Amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości jest organizacją przestępczą. War Machine groził swojej dziewczynie, że jeśli kiedykolwiek opowie o jego przemocy, naśle ich na nią i na wszystkich jej bliskich.

Aktów przemocy było dużo. Jedno z takich zdarzeń, miało miejsce w samochodzie, podczas jazdy, gdy Mack była jako pasażerka. W pewnym momencie agresja Jona była tak duża, że chciała uciec z pojazdu i gdy stanęli na światłach, pociągnęła za klamkę, wyskakując z siedzenia. Koppenhaver złapał ją jednak za włosy i wciągnął z powrotem do środka, na koniec uderzając jej głową o deskę rozdzielczą. To jednak nie koniec; wciąż wściekły, jak zwierzę, ugryzł ją w brodę. Jonathan Paul Koppenhaver był świetny w zastraszaniu i manipulowaniu. Chwilę po tym zdarzeniu, zatrzymał się pod marketem, oznajmiając Mack, że teraz musi ją zabić i idzie po narzędzia, bo ludzie widzieli, że chce uciec. Zeznając w sądzie, ze łzami w oczach, Christy powiedziała, że jego dokładne słowa brzmiały następująco:

Teraz muszę zawieźć cię na pustynię i tam zabić.

Gdy w końcu udało jej się zakończyć ten toksyczny związek, Jon nie mógł się z tym pogodzić. Zatrzymał sobie kluczyk do jej mieszkania i czekał na odpowiedni moment by go użyć. Ten nadszedł 8 sierpnia 2014, czyli trzy miesiące po zerwaniu. To, co stało się tamtego dnia, całkowicie pogrążyło Koppenhavera. Zdarzenie to, było punktem przełomowym w jego niechlubnej kryminalnej karierze i skrętem w drogę z której nie dało się już wrócić.

Pobicie, gwałt, próba morderstwa

Według odtajnionych rozpraw sądowych, można odtworzyć przebieg wydarzeń tamtego wieczoru. Jonathan Paul Koppenhaver korzystając z ukradzionego klucza, wszedł do mieszkania Christy Mack. Na miejscu zastał ją w łóżku z Coreyem Thomasem, jej nowym partnerem. Widok ten tak rozwścieczył Jona, że bez zastanowienia rzucił się na zaskoczoną parę. Najpierw zaatakował Thomasa, którego zaczął uderzać po twarzy, gryźć, a także dusić. Corey próbował się bronić, ale nie miał szans ze wściekle atakującym go zawodnikiem MMA, który znał się na swoim fachu. W tym czasie Mack wypuściła swoje psy, tłumacząc, że War Machine najpewniej by je zabił, gdyby tego nie zrobiła – zamknęła się także w łazience. W pewnym momencie, zdając sobie sprawę, że obrona przed rozszalałym Jonem nic nie da, Thomas zapytał go czy chce go zabić czy wypuści go. To zbiło z tropu Koppenhavera, który najwyraźniej zrozumiał, że nie jeśli nie przestanie, zabije tego człowieka. Kazał więc przysiąc rozbitemu Thomasowi, że nie pójdzie na policję i wypuścił go z mieszkania. Co ciekawe Corey Thomas słowa dotrzymał. Informując War Machine, że nie jest szpiclem, faktycznie nie poszedł na komisariat po tej masakrze na nim. Co bardziej szokujące, jak gdyby nigdy nic, zostawił swoją byłą już partnerkę z niebezpiecznym i agresywnym byłym chłopakiem. W sądzie tłumaczył, że nie wyobrażał sobie, że Jon uderzy Mack.

Niestety Mack również została pobita do nieprzytomności, a gdy się obudziła, leżała nago pod prysznicem, nie pamiętając, jak się tam znalazła. Oprawca zaczął ją kopać oraz straszyć nożem, który przyłożył do jej ucha. Przez niemal dwie godziny znęcał się nad Christy, gwałcąc ją w przerwach między atakami.

Podobnie jak podczas akcji w samochodzie, również i w tym przypadku groził jej śmiercią. Mówił:

Teraz będę musiał cię zabić, przekroczyłem granicę, za daleko się posunąłem. Ludzie się dowiedzą, gdy cię zobaczą w takim stanie.

Gdy Jonathan zszedł do kuchni po nowe ostrze (ponieważ złamał te, którym groził Christy), jego ofiara zdołała dotrzeć do balkonu i zeskoczywszy z niego, poszukać schronienia u sąsiadów, którzy wezwali policję oraz pogotowie. Obrażenia Mack były poważne. Miała osiemnaście złamań na samej twarzy, dwanaście złamanych/wybitych zębów, trzy pęknięcia na żebrach i uszkodzoną wątrobę. Jej twarz była cała spuchnięta, a włosy i twarz miała pociętą od noża.

Jon gdy zauważył, że jego była dziewczyna uciekła, opuścił jej mieszkanie i przez ponad tydzień ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. W tym czasie pozostawał aktywny na Twitterze, wrzucając komentarze, w których starał się usprawiedliwić to co zrobił.

Nie jestem złym facetem. Poszedłem tam by zrobić swojej dziewczynie niespodziankę, pomóc jej i oświadczyć się jej, a skończyło się, że walczyłem o życie.

lub

Żałuję, że ten facet był z nią wtedy. Chciałem być szczęśliwy z Christy, oświadczyć się jej. Nie wiem czemu ciąży nade mną klątwa. Pewnego dnia prawda wyjdzie na jaw.

Po tygodniu War Machine został ujęty, ale jego sprawa ruszyła dopiero po dwóch latach. Nie przyznał się do żadnego z zarzucanych mu czynów. Do żadnego z trzydziestu czterech zarzutów, w tym porwania z użyciem broni, gwałtu i próbie morderstwa.

Po zeznaniach Coreya Thomasa, Christy Mack, jej rodziny i przyjaciół, analizie ran odniesionych przez pierwszą dwójkę oraz mając na uwadze poprzednie przestępstwa popełnione przez Jona, sąd skazał Koppenhavera na karę dożywotniego pozbawienia wolności. Przysięgli nie mieli wątpliwości, że jest winny. Udowodniono mu 29 z 34 zarzutów. Oskarżenie o próbę usiłowania morderstwa zostało oddalone – nie zmieniło to jednak surowości kary. Sędzia Elissa Cadish podczas ogłaszania wyroku, powiedziała Koppenhaverowi, że nie sądzi, iż jest potworem, ale człowiekiem mającym złe i dobre strony. Podczas rozprawy obrona Jona wspominała o problemach, jakie zawodnik miał w młodości i jak traumy z tych lat wpłynęły na to, kim jest dzisiaj. Sędzia opowiedziała, że zdaje sobie z tego sprawę, ale dziś musi odpowiedzieć za swoje czyny jak dorosły człowiek.

Były zawodnik MMA może ubiegać się o przedterminowe zwolnienie, ale dopiero po 36 latach spędzonych za kratkami. Jeśli sąd po tym czasie zaopiniowałby pozytywnie jego wniosek, War Machine wyjdzie na wolność mając 71 lat.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

173 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

G
Guest

#jebacbaby
#szkodachlopa

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of MaloHombre
MaloHombre

PRIDE FC
Lightweight

6,295 komentarzy 22,338 polubień
Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

EFC Africa
Middleweight

2,934 komentarzy 19,256 polubień

w drugim po UFC Bellatorze.

:triggered::kawulpokapoka:
Szkoda, że tak mało informacji o karierze w mma a najwięcej o pobiciu aktorki porno.
Nie ma to jak artykuły od @Cactus :goldi:

Odpowiedz polub

Avatar of chaoz
chaoz

WSOF
Heavyweight

3,512 komentarzy 7,662 polubień

Idealny przepis na życiową klęskę, związek psychopaty i gwiazdy porno.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of yonigga
yonigga

Weed Master

17,240 komentarzy 28,820 polubień

chlop sie ustatkowal, jakis czas temu wzial slub w kryminale:lol:

Odpowiedz 18 polubień

click to expand...
Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

EFC Africa
Middleweight

2,934 komentarzy 19,256 polubień

chlop sie ustatkowal, jakis czas temu wzial slub w kryminale:lol:

Happy end:jon:

Odpowiedz 3 polubień

click to expand...
Avatar of skunx
skunx

KSW
Heavyweight

6,012 komentarzy 9,674 polubień

Do KSW go jak wyjdzie

Odpowiedz 1 Like

G
Guest

#jebacbaby
#szkodachlopa

:korwinwhat:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Janusz Sram
Janusz Sram

EFC Africa
Heavyweight

3,027 komentarzy 4,341 polubień

Dawać zadymiarza do Fame. Rywal w sam raz dla Ferrarki, który też jest po wyrokach.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of cholou92
cholou92

Legacy FC
Heavyweight

2,185 komentarzy 3,040 polubień

gościu lepsze wary miał od swojej kobiety, w więzieniu pewnie zrobili z niego użytek :juanlaugh:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

UFC
Heavyweight

19,647 komentarzy 76,179 polubień

chlop sie ustatkowal, jakis czas temu wzial slub w kryminale:lol:

i niech mi ktoś powie, że baby nie są głupie :putinlaugh:

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

EFC Africa
Middleweight

2,934 komentarzy 19,256 polubień

i niech mi ktoś powie, że baby nie są głupie :putinlaugh:

Łobuz kocha najmocniej :gabi_much_love:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Szaba
Szaba

Error Fighters Extreame

1,300 komentarzy 8,109 polubień
Avatar of Mes_
Mes_

Spał pod stołem

1,766 komentarzy 5,223 polubień

i niech mi ktoś powie, że baby nie są głupie :putinlaugh:

Co Cię takiego spotkało w życiu, że tak bardzo nie lubisz kobiet?

Odpowiedz polub

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

UFC
Heavyweight

19,647 komentarzy 76,179 polubień

Co Cię takiego spotkało w życiu, że tak bardzo nie lubisz kobiet?

Po czym wnioskujesz, że nie lubię kobiet? :korwinwhat:
Przecież ja tylko prawdę mówię. Czy mówienie prawdy to od razu "nienawiść"? Eh, co za shipisiałe czasy :stevecarell:

Odpowiedz polub

Avatar of beef
beef

Bellator
Middleweight

4,585 komentarzy 8,635 polubień

Za pobicie Christy chuj do dupy

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Mes_
Mes_

Spał pod stołem

1,766 komentarzy 5,223 polubień

Po czym wnioskujesz, że nie lubię kobiet? :korwinwhat:

Po tym komentarzu i dziesiątkach innych. Z całej tej historii odniosłeś się wyłącznie do tego, że „haha, ale te baby głupie”. Wchodząc w taki temat mogę już w ciemno zakładać, że zobaczę tego typu wysryw z Twojej strony. Serio pytam z czego to wynika, bo najczęściej spotykam się z takim podejściem u sfrustrowanych prawiczków lub typów co jedyne co poruchali w życiu to jak na kurwy poszli bo żadna dziołcha sama z siebie nie chce z nimi do wyra iść

Odpowiedz polub

Avatar of Gienek
Gienek

UFC
Middleweight

10,743 komentarzy 19,778 polubień

Dobry pojeb z niego.

Odpowiedz polub

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

UFC
Heavyweight

19,647 komentarzy 76,179 polubień

Po tym komentarzu i dziesiątkach innych. Z całej tej historii odniosłeś się wyłącznie do tego, że „haha, ale te baby głupie”. Wchodząc w taki temat mogę już w ciemno zakładać, że zobaczę tego typu wysryw z Twojej strony. Serio pytam z czego to wynika, bo najczęściej spotykam się z takim podejściem u sfrustrowanych prawiczków lub typów co jedyne co poruchali w życiu to jak na kurwy poszli bo żadna dziołcha sama z siebie nie chce z nimi do wyra iść

:putinlaugh:

Odpowiedz polub

Avatar of Mes_
Mes_

Spał pod stołem

1,766 komentarzy 5,223 polubień

:putinlaugh:

To też już jest standard, że jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to wrzucasz emotkę lub gifa:)

Odpowiedz polub

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

UFC
Heavyweight

19,647 komentarzy 76,179 polubień

To też już jest standard, że jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to wrzucasz emotkę lub gifa:)

No bo nie chciałem być niegrzeczny i napisać Ci, że: "pięknie się zesrałeś"... dobrze, że się powstrzymałem :putinlaugh:

Odpowiedz polub

Avatar of Mes_
Mes_

Spał pod stołem

1,766 komentarzy 5,223 polubień

No bo nie chciałem być niegrzeczny i napisać Ci, że: "pięknie się zesrałeś"... dobrze, że się powstrzymałem :putinlaugh:

Uff całe szczęście. Byłeś już się popłakać i poskarżyć na mnie jak na dizla?

Odpowiedz polub

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

UFC
Heavyweight

19,647 komentarzy 76,179 polubień

Uff całe szczęście. Byłeś już się popłakać i poskarżyć na mnie jak na dizla?

Nie trzeba. Pięknie się zesrałeś publicznie, wszyscy widzieli :deniroclap:

Odpowiedz polub

Avatar of Mes_
Mes_

Spał pod stołem

1,766 komentarzy 5,223 polubień

Nie trzeba. Pięknie się zesrałeś publicznie, wszyscy widzieli :deniroclap:

Sranie to Wasza sanocka specjalizacja. Nie będę Ci w zakres kompetencji wchodził

Odpowiedz polub

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

UFC
Heavyweight

19,647 komentarzy 76,179 polubień

Sranie to Wasza sanocka specjalizacja. Nie będę Ci w zakres kompetencji wchodził

Za późno

Odpowiedz polub

Avatar of Mes_
Mes_

Spał pod stołem

1,766 komentarzy 5,223 polubień

Za późno

Przy żonie też się wyłącznie z pogardą o kobietach odnosisz czy włącza się tryb samca beta?

Odpowiedz polub

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

UFC
Heavyweight

19,647 komentarzy 76,179 polubień

Przy żonie też się wyłącznie z pogardą o kobietach odnosisz czy włącza się tryb samca beta?

No już przestań. Podetrzyj się i idź dalej, nie brnij we własnej sraczce :putinlaugh:

Odpowiedz polub

Avatar of Mes_
Mes_

Spał pod stołem

1,766 komentarzy 5,223 polubień

No już przestań. Podetrzyj się i idź dalej, nie brnij we własnej sraczce :putinlaugh:

Potrafisz się odnieść do czegokolwiek czy całkiem gimba mental wjechał i jedynie o sraniu jesteś w stanie napisać?

Odpowiedz polub

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

UFC
Heavyweight

19,647 komentarzy 76,179 polubień

Potrafisz się odnieść do czegokolwiek czy całkiem gimba mental wjechał i jedynie o sraniu jesteś w stanie napisać?

:pociesznymirek:

Odpowiedz polub

s
slonik

Jungle Fight
Light Heavyweight

384 komentarzy 627 polubień

Po tym komentarzu i dziesiątkach innych. Z całej tej historii odniosłeś się wyłącznie do tego, że „haha, ale te baby głupie”. Wchodząc w taki temat mogę już w ciemno zakładać, że zobaczę tego typu wysryw z Twojej strony. Serio pytam z czego to wynika, bo najczęściej spotykam się z takim podejściem u sfrustrowanych prawiczków lub typów co jedyne co poruchali w życiu to jak na kurwy poszli bo żadna dziołcha sama z siebie nie chce z nimi do wyra iść

Mówisz, jakby ludzie to byli zwierzęta, które istnieją tylko po to by ruchać. A zachowanie tej kobiety było głupie. No bo jeśli ktoś ciebie bije wbrew twojej woli, to raczej nie utrzymuje się z nim przyjaznych stosunków, a ona to robiła. Ale czego się spodziewać po kimś, kto daje dupy za pieniądze

Odpowiedz 1 Like

click to expand...
Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

EFC Africa
Middleweight

2,934 komentarzy 19,256 polubień
G
Guest

chlop sie ustatkowal, jakis czas temu wzial slub w kryminale:lol:

Jak to kurwa jest, że taki psychol zawsze znajdzie jakąś fankę która się z nim hajtnie, taki Trynkiewicz też se żonkę znalazł :brainoverload:

Odpowiedz 11 polubień

click to expand...
Avatar of Mes_
Mes_

Spał pod stołem

1,766 komentarzy 5,223 polubień

:pociesznymirek:

Miękka fajka. Potwierdzasz to co zawsze myślałem :fjedzia:

Mówisz, jakby ludzie to byli zwierzęta, które istnieją tylko po to by ruchać. A zachowanie tej kobiety było głupie. No bo jeśli ktoś ciebie bije wbrew twojej woli, to raczej nie utrzymuje się z nim przyjaznych stosunków, a ona to robiła. Ale czego się spodziewać po kimś, kto daje dupy za pieniądze

W tej historii jest wiele głupich i złych zachowań ze wszystkich stron ale andrzejek „samiec beta” z sanoka jak zawsze wykorzystał sytuację wyłącznie do pokazania jak bardzo gardzi kobietami. No ale co się dziwić, jakby przez całe moje życie jedyna kobieta, z którą uprawiałem seks była moją aktualną żoną tez byłbym pewnie sfrustrowany

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of Miskatonic
Miskatonic

UFC
Heavyweight

19,647 komentarzy 76,179 polubień

Miękka fajka. Potwierdzasz to co zawsze myślałem :fjedzia:

W tej historii jest wiele głupich i złych zachowań ze wszystkich stron ale andrzejek „samiec beta” z sanoka jak zawsze wykorzystał sytuację wyłącznie do pokazania jak bardzo gardzi kobietami. No ale co się dziwić, jakby przez całe moje życie jedyna kobieta, z którą uprawiałem seks była moją aktualną żoną tez byłbym pewnie sfrustrowany

Czekałem na jakiegoś nowego pelikana ale, że użytkownik z takim stażem tak widowiskowo się zesra publicznie to się nie spodziewałem :mjsmile:

Odpowiedz polub

Avatar of Mes_
Mes_

Spał pod stołem

1,766 komentarzy 5,223 polubień

Czekałem na jakiegoś nowego pelikana ale, że użytkownik z takim stażem tak widowiskowo się zesra publicznie to się nie spodziewałem :mjsmile:

80% Twojej twórczości na tym forum polega na sraniu na innych, ignorancji i okazywaniu swojej zaściankowości. Gdyby nie to to nawet bym Cię lubił:)

Odpowiedz polub

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

UFC
Heavyweight

19,647 komentarzy 76,179 polubień

80% Twojej twórczości na tym forum polega na sraniu na innych, ignorancji i okazywaniu swojej zaściankowości. Gdyby nie to to nawet bym Cię lubił:)

:fjedzia:

Odpowiedz polub

Avatar of szplin
szplin

UFC
Light Heavyweight

16,290 komentarzy 76,646 polubień

Miękka fajka. Potwierdzasz to co zawsze myślałem :fjedzia:

W tej historii jest wiele głupich i złych zachowań ze wszystkich stron ale andrzejek „samiec beta” z sanoka jak zawsze wykorzystał sytuację wyłącznie do pokazania jak bardzo gardzi kobietami. No ale co się dziwić, jakby przez całe moje życie jedyna kobieta, z którą uprawiałem seks była moją aktualną żoną tez byłbym pewnie sfrustrowany

Mogę tylko gdybać, ale z takim mindsetem jak obecnie uważam, że to akurat zajebiste być z kimś swoimi jedynymi partnerami seksualnymi. Może gdybym był w takiej sytuacji to myślałbym inaczej

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

UFC
Heavyweight

19,647 komentarzy 76,179 polubień

Mogę tylko gdybać, ale z takim mindsetem jak obecnie uważam, że to akurat zajebiste być z kimś swoimi jedynymi partnerami seksualnymi. Może gdybym był w takiej sytuacji to myślałbym inaczej

Cohones bawi i uczy. Również się dzisiaj dowiedziałem, że uprawianie seksu z jedną osobą w życiu, która do tego staje się współmałżonkiem to coś złego. Powoduje frustracje u ludzi i świadczy o zaściankowości. Ciekawe, nie wiedziałem, że żeby być uznanym za jaśnie oświeconego postępowca to kobieta musi się puszczać na lewo i prawo a facet musi lizać sromy jakimś szmulom po dystkotekach... :frankapprove:

Ale to takie właśnie nowoczesne wartości przyświecają dzisiejszym "samcom alfa" :mamed:

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of Mes_
Mes_

Spał pod stołem

1,766 komentarzy 5,223 polubień

Mogę tylko gdybać, ale z takim mindsetem jak obecnie uważam, że to akurat zajebiste być z kimś swoimi jedynymi partnerami seksualnymi. Może gdybym był w takiej sytuacji to myślałbym inaczej

Cohones bawi i uczy. Również się dzisiaj dowiedziałem, że uprawianie seksu z jedną osobą w życiu, która do tego staje się współmałżonkiem to coś złego. Powoduje frustracje u ludzi i świadczy o zaściankowości. Ciekawe, nie wiedziałem, że żeby być uznanym za jaśnie oświeconego postępowca to kobieta musi się puszczać na lewo i prawo a facet musi lizać sromy jakimś szmulom po dystkotekach... :frankapprove:

Ale to takie właśnie nowoczesne wartości przyświecają dzisiejszym "samcom alfa" :mamed:

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of Miskatonic
Miskatonic

UFC
Heavyweight

19,647 komentarzy 76,179 polubień

Jak już usuwacie komentarze to usuńcie całą "dyskusję" a nie tylko część... :matt:

Odpowiedz polub

Avatar of Mes_
Mes_

Spał pod stołem

1,766 komentarzy 5,223 polubień

Mogę tylko gdybać, ale z takim mindsetem jak obecnie uważam, że to akurat zajebiste być z kimś swoimi jedynymi partnerami seksualnymi. Może gdybym był w takiej sytuacji to myślałbym inaczej

Jak już usuwacie komentarze to usuńcie całą "dyskusję" a nie tylko część... :matt:

Nie uważam tego z góry za coś złego. Po prostu już mnie mierzi ten sanok mental i sranie na całe grupy społeczne bez powodu i czułem potrzebę żeby Ci trochę dojebać

Odpowiedz polub

Avatar of Mes_
Mes_

Spał pod stołem

1,766 komentarzy 5,223 polubień

Już komuna wjechała i usuwajo wszystko

Odpowiedz polub

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

UFC
Heavyweight

19,647 komentarzy 76,179 polubień

czułem potrzebę żeby Ci trochę dojebać

nie udało Ci się :fjedzia:

Odpowiedz polub

Avatar of Abe
Abe

BAMMA
Welterweight

891 komentarzy 2,150 polubień

4367d437.png

Pozwolę sobie wrzucić klasyka. Oczywiście z przymrużeniem oka, jakby ktoś bez dystansu nie załapał.

Odpowiedz 17 polubień

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

UFC
Heavyweight

19,647 komentarzy 76,179 polubień

View attachment 23702

Pozwolę sobie wrzucić klasyka. Oczywiście z przymrużeniem oka, jakby ktoś bez dystansu nie załapał.

Ja chyba też muszę do moich postów dopisywać takie "wyjaśnienia" gdzieś poniżej tekstu... :putinlaugh:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Mes_
Mes_

Spał pod stołem

1,766 komentarzy 5,223 polubień

Ja chyba też muszę do moich postów dopisywać takie "wyjaśnienia" gdzieś poniżej tekstu... :putinlaugh:

Albo w ogóle nie pisać jak nie masz nic mądrego do powiedzenia :roberteyeblinking:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

UFC
Heavyweight

19,647 komentarzy 76,179 polubień

Albo w ogóle nie pisać jak nie masz nic mądrego do powiedzenia :roberteyeblinking:

:pudziaonicbyniedao:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Kraver
Kraver

KSW
Middleweight

5,580 komentarzy 15,737 polubień

Dobry content. Wincyj!

Odpowiedz polub

Avatar of tex
tex

Oplot Challenge
Middleweight

119 komentarzy 186 polubień

Tendencyjny ten artykul.

Aha wiec CM jest biedna zaszczuta Ex, ktora chce sie uwolnic od WM, tymczasem tuz przed samym atakiem:
CM: wysyla do WM foto topless
WM: "I need that"
CM: "It's all yours"

I nie chce tu bronic WM, ale to rzuca inne swiatlo na caly ten ich patologiczny zwiazek i wyrok dozywocia totalnie z czapy.

Odpowiedz 7 polubień

Z
Zimniak

Shark Fights
Heavyweight

1,361 komentarzy 1,913 polubień

Jak można być w związku z kobietą którą brało na 100 perwersyjnych sposobów wielu facetów ! Robili z nią praktycznie wszystko i to często w kilku na raz.
Ja nie mógł bym być nawet z babką którą grzmocili inni. Mam kolegę o którego żonie wiem wiele, że za młodu lubiła się ostro zabawiać z chłopakami. On ją kocha i jest z nią szczęśliwy ale tylko dlatego, że nie wie co robiła przed nim.

Odpowiedz polub

Avatar of cholou92
cholou92

Legacy FC
Heavyweight

2,185 komentarzy 3,040 polubień

Tendencyjny ten artykul.

Tuz przed samym atakiem:
CM: wysyla do WM foto topless
WM: "I need that"
CM: "It's all yours"

I nie chce tu bronic WM, ale to rzuca inne swiatlo na caly ten ich patologiczny zwiazek i wyrok dozywocia totalnie z czapy.

Dożywocie z czapy? Czaję, że takie wiadomości moga komuś najebać w głowie i że "biedak" mógł być skonfundowany, ale za to co odwalił, to niech gnije do końca życia w pace.

Odpowiedz polub

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

UFC
Heavyweight

19,647 komentarzy 76,179 polubień

Jak można być w związku z kobietą którą brało na 100 perwersyjnych sposobów wielu facetów ! Robili z nią praktycznie wszystko i to często w kilku na raz.
Ja nie mógł bym być nawet z babką którą grzmocili inni. Mam kolegę o którego żonie wiem wiele, że za młodu lubiła się ostro zabawiać z chłopakami. On ją kocha i jest z nią szczęśliwy ale tylko dlatego, że nie wie co robiła przed nim.

Co Ci się takiego strasznego przydarzyło w życiu, że tak nienawidzisz kobiet?

Spoiler content hidden.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of tex
tex

Oplot Challenge
Middleweight

119 komentarzy 186 polubień

Dożywocie z czapy? Czaję, że takie wiadomości moga komuś najebać w głowie i że "biedak" mógł być skonfundowany, ale za to co odwalił, to niech gnije do końca życia w pace.

No nie wiedzialem ze za brutalne pobicie w afekcie teraz dostaje sie dozywocie.

Odpowiedz polub

Z
Zimniak

Shark Fights
Heavyweight

1,361 komentarzy 1,913 polubień

Co Ci się takiego strasznego przydarzyło w życiu, że tak nienawidzisz kobiet?

Spoiler content hidden.

Swoją kocham i bardzo wiele lubię :lizoremotmaly2:

Ale jak widzę babę którą brało po kolei dwóch gości i każdy skończył w niej a ona teraz ustawia swojego faceta i chce by ja adorował i jej służył to ogarnia mnie wewnętrzny śmiech.

Odpowiedz 1 Like