Brendan Allen vs Paul Craig

Dla fanów UFC podekscytowanych dzisiejszą walką wieczoru gali UFC Fight Night 232, a zatem starciem Brendan Allen vs Paul Craig, pojawił się zwiastun, jedynie podnoszący i tak już wysokie emocje.

Na kanale UFC w serwisie YouTube administratorzy umieścili spot reklamowy dzisiejszej gali w budynku UFC Apex w Las Vegas. W walce wieczoru zmierzą się czołowi zawodnicy wagi średniej największej federacji MMA na świecie – Brendan Allen i Paul Craig. Obaj są specjalistami od BJJ, zabójczy w parterze, mają równo po 13 poddań w swoich profesjonalnych karierach MMA – jednak to starcie, zdaniem samych zainteresowanych, nie odbędzie się na macie.

Szkot Paul Craig zapowiedział, że to stójka przesądzi o rezultacie pojedynku i wyraził pragnienie udowodnienia kolegom po fachu ze swojej dywizji, że potrafi także boksować. Pochodzący ze Stanów Zjednoczonych Brendan Allen będzie zaś szukał szóstego nokautu w swojej karierze. W ostatnich słowach, wymienionych między sobą przed walką, Allen zaapelował do Craiga: „Tylko nie przechodź od razu do pełnej gardy w parterze!”.

Gala UFC Fight Night 232: Allen vs Craig startuje dzisiaj o 20:00. Zapraszamy na wyniki na żywo na łamy naszego portalu właśnie od tej godziny. Karta główna rusza o 23:00 i przewiduje sześć pojedynków.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.