Stephen Thompson celuje w powrót na UFC 244 w Madison Square Garden

Stephen Thompson (14-4-1) po przegranej z Anthonym Pettisem (22-8-0) chce powrócić do akcji na UFC 244Madison Square Garden. Warto wspomnieć, że Amerykanin po nieudanym występie musiał pauzować przez 60 dni, co spowodowało, że nie wystąpi na UFC Greenville 22 czerwca w swoim rodzinnym mieście. Zawodnik jednak nie załamuje się i w wywiadzie dla MMAJunkie przyznaje, że chce być w pełni sił na kolejną galę i po raz kolejny dać dobry pojedynek.

Naprawdę chciałem znaleźć się na karcie w Południowej Karolinie. Razem z moim ojcem staraliśmy się, aby UFC zawitało do mojego miasta, ale w Nashville zostałem nieźle zgaszony i to spowodowało moją nieobecność.

„Wonderboy” otrzymał już propozycje pojedynków ze strony Dany Whita i jak sam przyznaje, najlepiej pasuje mu powrót 7 listopada na UFC 244 w Nowym Jorku.

Chciałbym dostać się na kartę w MSG. To będzie coś niesamowitego. To mój drugi dom.

Postanowiłem odpocząć przez wakacje i dać swojemu mózgowi trochę luzu i pozwolić na regenerację. Znam wiele gości, którzy zostali znokautowani i chcą szybko wracać i zostają ponownie pokonani, po tym nie są już tacy sami.

Więc tak jak mówię, niech mój mózg się regeneruje i po wszystkim wrócę.

Mimo ostatniej porażki Stephen nie celuje w walkę na przetarcie. Chce zawodnika z najlepszej piątki wagi półśredniej. Co więcej, nie podejmuje się ciężkich treningów, lecz chce skupić się na szlifowaniu swoich umiejętności.

Szczerze to chce kogoś z najlepszej piątki. Rafael Dos Anjos, Santiago Ponzinibbio a może Darren Till, jeżeli nie ma planów. Każdy z tych gości byłby świetny. Zobaczymy, jak będzie.

Swoją drogą wracam do treningów. Nie podejmuje się na razie ciężkich sparingów, celuję w poprawę umiejętności. Korci mnie na powrót, nieważne z kim.

Cała trójka, którą wymienił Thompson, nie ma obecnie zaplanowanych pojedynków. Bardzo realnym starciem wydaje się Argentyńczyk, gdyż ostatnio przeszedł on niespodziewaną operację i będzie mógł wrócić do oktagonu za kilka miesięcy. Co idealnie mogłoby się pokryć z listopadem.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.