Santiago Ponzinibbio udanie przeszedł operację i wyszedł ze szpitala

Santiago Ponzinibbio (27-3-0) wyszedł już ze szpitala po tygodniowym pobycie z powodu infekcji bakteryjnej we krwi. Według portalu MMAJunkie zawodnik będzie musiał przejść dodatkowe leczenie i w najbliższym czasie spotka się ze specjalistą w tej dziedzinie. Na daną chwilę Argentyńczyk nie zna daty powrotu do oktagonu. Wszystko zależeć będzie od procesu regeneracji.

„Gente Boa” ostatni raz był widziany w akcji ponad pół roku temu. Swój pojedynek na UFC Fight Night 140 wygrał z Neilem Magnym (21-7-0) i wskoczył na 9 pozycję w rankingu wagi półśredniej UFC. Co więcej, zawodnik American Top Team jest na fali 7 zwycięstw z rzędu i jak podkreślał we wcześniejszych wywiadach, w kolejnym pojedynku chce zmierzyć się z głośnym nazwiskiem. Wcześniej Santiago chciał zestawienia z Anthonym Pettisem oraz Tyronem Woodleyem.

Po wyjściu ze szpitala Ponzinibbio wrzucił na swój Instagram filmik z pobudki po narkozie.

Cześć przyjaciele. Byłem nieobecny w mediach z powodu operacji i musiałem pozostać przez tydzień w szpitalu, powracam do zdrowia. Zostawiam tutaj wideo z mojej pobudki po narkozie.

8 KOMENTARZE

  1. Wracaj Santi, mam dla Ciebie trzech zapaśników do odjebania. Znaczy dwóch odjebiesz, trzeci poza zasięgiem, ale próbować warto!

  2. Szanuje typa bo nie okazuje strachu i idzie po zwycięstwo. Żadne tam mięknięcie jaj go nie dotyka w walkach.

  3. Do 40 będzie się prosił o ten pas. Musi rozjebać jakiegoś busa, albo odstrzelić jakiegoś brazylijczyka.

    Zdecydowanie powinien coś odpierdolić,samymi wynikami trudno się dopchać do walk na szczycie.

  4. Zdecydowanie powinien coś odpierdolić,samymi wynikami trudno się dopchać do walk na szczycie.

    Dlatego mógłby odstrzelić jakiegoś brazola, oni nie za bardzo się lubią do tego tam jest teraz taki sajgon, że swój swojego napada więc nawet uszło by mu to płazem, a promocja dojebana, dałby se przydomek Killer of Brazylian i jazda po pas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.