Foto: https://www.instagram.com/kawul_ksw/

Już 3 marca odbędzie się gala KSW 42 w Łodzi. Będzie to piąte wydarzenie organizacji w Atlas Arenie. Od poprzedniej wizyty KSW w Łodzi minęło już blisko pięć lat. O to dlaczego tak długo fani z tej części Polski musieli czekać na kolejne wydarzenie opowiedział Maciej Kawulski w rozmowie z serwisem Polsatsport.pl.

Prawdę mówiąc nie wracaliśmy przez jakiś czas do Łodzi, bo uznaliśmy, że po wysypie nowych, teoretycznie lepszych obiektów, powracanie do Łodzi, która jest już nieco zakurzona, jest jakimś ryzykiem. Okazało się jednak, że samo miejsce geograficzne było wygłodniałe tych emocji i KSW. Bilet sprzedają się doskonale. Jest to prawdopodobnie jeden z kolejnych rekordów bramki, a na pewno będzie komplet na chyba drugiej co do wielkości hali w Polsce.(…) Wydaje się, że 3 marca będzie w tej części Europy prawdziwym świętem MMA.

Współwłaściciel KSW potwierdził również, że w tym roku organizacja przygotuje pięć gal.

Z roku na rok przyspieszamy. W tym roku zrobimy pięć gal, co w pierwszej połowie roku daje taką rytmikę co półtora miesiąca. To jest bardzo dużo.

Kawulski został zapytany również o starcie Karola Bedorfa z Mariuszem Pudzianowskim podczas czerwcowej gali KSW.

To już nie jest żadną tajemnicą, że ta walka jest pewna. Karol Bedorf z Mariuszem Pudzianowskim staną naprzeciwko siebie. Planujemy, żeby to był main event gali KSW 44, a o szczegółach będzie informować wkrótce.

Cała rozmowa do obejrzenia tutaj.

46 KOMENTARZE

 1. Fotka mistrzowsko dobrana, aż się geba cieszy  :mjsmile:

  I te perełki

  samo miejsce geograficzne było wygłodniałe tych emocji i KSW

  więcej takich newsów, idealny rozweselacz na początek dnia

 2. Jak już pisałem …kocham tego gościa, za jego poczucie humoru…fantazje której daje upust w każdym wywiadzie.

  5 gal rocznie….żarty się skończyły kwa.

 3. Czy Kawul dał kiedyś wywiad w którym nie padało słowo "rekord" ?

  Może mówiąc cały czas "rekord" też idzie na rekord? :mamed:

 4. Świetne tempo KSW. Brawa za konsekwencje i kolejny rekord. Po cichu liczę na obniżkę ceny PPV bo tyle gal w roku i chcąc oglądać każdą legalnie musze wybierać czy jeść kawior czy jeść kawior.

 5. Dla porównania rozpiska 3 pierwszych miesięcy roku organizacji, która aktualnie znajduje się w dupie:

  :awesome:

 6. Od 2011 roku było po cztery gale rocznie i w 2018 dojdzie piąta. Skoro KSW przyspiesza "z roku na rok" to daje przyspieszenie rzędu 0.15 gali/rok. Grubo :razz:enn:

 7. Pięć?????????

  Dopiero co gadał że sześć…

  Nie zapominaj, że KSW jest młodą organizacją która cały czas się rozwija.

  Step baj step.

 8. Żeby się na zakręcie nie rozjebali z tej prędkości

  Teraz jest śnieg, lód, błoto pośniegowe – jednym słowem na prawdę ślisko.

 9. nie rozumiem hejtu na ksw.. wypromowali ten piękny sport w naszym kraju i robią zajebiste gale.

  To nie jest hejt tylko szydera z wlodarzy. Zasluzyli sobie wygadywanymi farmazonami.

 10. nie rozumiem hejtu na ksw.. wypromowali ten piękny sport w naszym kraju i robią zajebiste gale.

  no i bija rekordy jeszcze:fjedzia:

 11. Pięć?????????

  Dopiero co gadał że sześć…

  Łoo panie, aż tak rekordowo przyspieszyć i zapierdalać to by było dopiero przegięcie.

 12. Powiem Wam szczerze, że zaczynam się bać, bo chłopaki się tak rozpędzają, idą z takim impetem, ta numeracja gal tak zapierdala, że za chwilę będą w nazwach gal potęgi, żeby ucziciwie i kolejno numerować gale.

  Boję się, że zaraz będzie potrzebny im nowy plan na plakaty, bo żeby wpisać pełen numer gali nie rozdzielając go, będą musieli pisać w orientacji poziomej, żeby się zmieściło w jednej linii, tak zapierdalają.

 13. [caption id="attachment_180846" align="alignnone" width="1067"] Bilet sprzedają się doskonale. Jest to prawdopodobnie jeden z kolejnych rekordów bramki, a na pewno będzie komplet na chyba drugiej co do wielkości hali w Polsce.(…) Wydaje się, że 3 marca będzie w tej części Europy prawdziwym świętem MMA.

  :mjsmile: :deniro::DC: bardzo dobry troll. no kurwa lubie typa:lol:

 14. Po wakacjach mogą spokojnie zrobić znowu ekskluzywną galę live in studio dla 200 osób na widowni, dla zawodników rozmiar gali bez znaczenia, a przynajmniej możnaby to puścić na Polsacie. Pojedynki w namiastce drabinek nie byłyby mniej ważne z powodu rozmiaru gali. K&L róbcie to, to wam pyknie 6 gal w 2018 i mniejsze ryzyko, że głodni walk młodzi zawodnicy wam pouciekają.

 15. Z tymi rekordami to oni nas już ewidentnie troluja. Jestem pewien.

  No kurwa oczywiście. To inteligentne typy są(nie tak jak my) . Potem beke maja jak nas czytają. Nie zmienia to faktu że są chujami i ich nie lubię.

 16. Każdy tylko chce obniżki ppv, kolejnych rekordów, ale najpierw musimy wymienić sprzętu na których oglądamy rekordowe gale, rekordowego pod względem finansowo-medialno-personalno-marketingowym.

 17. Od 2011 roku było po cztery gale rocznie i w 2018 dojdzie piąta. Skoro KSW przyspiesza "z roku na rok" to daje przyspieszenie rzędu 0.15 gali/rok. Grubo :razz:enn:

  Wychodzi na to ze w 2025 roku, czeka nas prawdziwa uczta w postaci 6 gal, a juz w 2032 bedziemy sie emocjonowac 7 eventami. Rok 2067 bedzie tym w ktorym KSW ostatecznie rozpierdoli konkurencje dokonujac niemozliwego i organizujac gale co miesiac, a w okolicach poczatku XXIII wieku pobije rekord rekordow robiac wydarzenie w kazdym tygodniu.

 18. jezeli się potwierdzą słową jednego z włodarzy (:mamed:) że gala na narodowym co drugi rok to w 2019 znowu max 4 gale bo za dużo roboty jest przy organizowaniu gali na stadionie:coffeepc:

 19. Kroczek po kroczku ten kamień się gotuje i za rok, albo dwa, albo sześć będzie kolejna gala więcej.

 20. Jest to prawdopodobnie jeden z kolejnych rekordów bramki

  :mamed:

  Zgadzam się z wami, to już jest troling 😆

 21. Z roku na rok przyspieszamy. W tym roku zrobimy pięć gal

  Tylko się nie rozpędź za bardzo, bo nie wyhamujesz przed końcem roku i jeszcze sześć zrobisz. :mjsmile:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.