Fot. Piotr Pędziszewski

W miniony weekend odbyła się wyjątkowa gala XTB KSW Epic, która był pobocznym projektem KSW, a nie jednym z dwunastu wydarzeń zaplanowanych na rok 2024. Po gali Maciej Kawulski, jeden z szefów organizacji, podziękował za wsparcie kibiców w trakcie tego eventu.

24 lutego w Gliwicach odbyła się gala XTB KSW Epic. W walce wieczoru tego wydarzenia doszło do pojedynku pięściarskiego pomiędzy Mamedem Khalidovem a Tomaszem Adamkiem. W trakcie gali odbyły się też walki na zasadach grapplingu i muay thai. Po wydarzeniu Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW, napisał w mediach społecznościowych:

Stać samemu to nie to samo, co być samotnym. Wśród was zawsze czuje się częścią czegoś większego niż ja sam. Ta kolektywna energia zdaje się być nieograniczona, a jej źródło wieczne. Dzięki, że z nami byliście.

Gala XTB KSW Epic jest dodatkowym wydarzeniem zaplanowanym na ten rok przez markę KSW. Szefostwo organizacji nie kryje jednak, że być może projekt Epic stanie się cykliczny. Być może więc raz w roku KSW będzie przygotowywać takie wydarzenia, w trakcie których zawodnicy będą walczyć nie tylko na zasadach MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.