Khabib Nurmagomedov

Jak zapowiedział szef UFC, Dana White, Khabib Nurmagomedov w swojej kolejnej obronie tytułu mistrzowskiego zmierzy się z Dustinem Poirierem, który właśnie wywalczył pas tymczasowy.

Nurmagomedov, podczas niedawnego spotkania z mediami w Rosji, podkreślił, że Poirier jest posiadaczem pasa właśnie tymczasowego.

Poirier wywalczył pas tymczasowy. Tymczasowy. Ja posiadam prawdziwy pas. Jedyne co interesuje mnie w kolejnym pojedynku to nowy pas. Nowy wzór pasów jest bardzo ładny.

Mimo takiego podejścia do sprawy, Khabib nie zamierza lekceważyć swojego rywala.

Oczywiście rywal jest bardzo dobry i nie mogę go nie doceniać. On pokonał wielu świetnych zawodników ze szczytu rankingu. Mam nadzieję, że negocjacje z UFC pójdą dobrze i do walki dojdzie we wrześniu.

Nurmagomedov aktualnie jest zawieszony po po awanturze, do której doszło podczas gali UFC 229.

5 KOMENTARZE

  1. I to mi się podoba…." Jedyne co mnie interesuje to nowy pas" brzmi o wiele lepiej niż " Jedyne co mnie interesuje to ile zarobię".

    Czekałem na takiego mistrza, który w dodatku zakończył erę innego "mistrza".

  2. I to mi się podoba…." Jedyne co mnie interesuje to nowy pas" brzmi o wiele lepiej niż " Jedyne co mnie interesuje to ile zarobię".

    Czekałem na takiego mistrza, który w dodatku zakończył erę innego "mistrza".

    jakie są istotne różnice? gościu będzie miał rok przerwy, i na dodatek tak jak w przypadku rudzielca zrobiono walkę o pas tymczasowy. poza gadaniem truizmów nie widać większej różnicy, o Floyda płakał jeszcze szybciej niż Rudy.

  3. Na początku nie podobał mi sie ten nowy teraz już nie mogę się patrzeć na ten stary bez kitu. Wygląda kiepsko przy nowym. Khabib jak nie zawalczy dwa razy w tym roku to będzie chujnia na maksa.

  4. Nie wiem jak reszta Cohones ale mi sie coraz bardziej marzy zeby ktos ustrzelil Nurme. Z chlopa tez sie zrobil gwiazdor. Ostatnio sobie nawet z DC zartowal ze powinien zejsc wage nizej bo za gruby :triggered:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.