Marc-Diakiese-1

(Fot: twitter.com/Marc_Diakiese)

Gwiazda Marca Diakiese (MMA 9-0) zaczyna błyszczeć coraz jaśniej. „Bonecrusher” właśnie zanotował kolejne zwycięstwo przez nokaut na gali BAMMA 25. Walkę Diakiesego z Kanem Mousahem (MMA 7-1) sędzia ringowy musiał przerwać po upływie nieco ponad pół minuty od jej rozpoczęcia:

23-letni Anglik jest mistrzem wagi lekkiej BAMMA Lonsdale. Aktualnie może się pochwalić nieskazitelnym bilansem walk. Wcześniejszy pojedynek z Rickiem Selvarajahem (MMA 7-2) skończył po ciosach jeszcze szybciej, bo w 24. sekundzie starcia.

„Bonecrusher” był swego czasu przymierzany do walki z Mateuszem Gamrotem (MMA 10-0, #2 w rankingu MMARocks) w KSW, o czym poinformował szef organizacji, Martin Lewandowski w jednym z odcinków polsatowskiego „Punchera”. Do pojedynku ostatecznie nie doszło.

9 KOMENTARZE

  1. Czekam na tytuł: niedoszły rywal Artura "Kornika" Sowińskiego przegrywa na gali UFC 202. Też włodarze KSW przymierzali.

  2. Suchar

    Czekam na tytuł: niedoszły rywal Artura "Kornika" Sowińskiego przegrywa na gali UFC 202. Też włodarze KSW przymierzali.

    W zasadzie to były więc tak jakby doszły 😀

    A sędzia nie za szybko przerwał? Brakuje ujęcia przegranego na macie.

  3. Z ledwością dostrzegłem ten cios:o o: szkoda że ostatecznie nie doszło starcia z Gamerem ale może kiedyś w innej organizacji…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.