Ranking PL

Ranking MMA na dzień 24.03.2017

Ranking jest dziełem panelu redaktorów mmarocks.pl. Jest on uaktualniany na bieżąco, w miarę jak sklasyfikowani zawodnicy toczą kolejne walki. W zestawieniach brani są pod uwagę fighterzy aktywni w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, jeśli nie spełniają tego kryterium, a mają zaplanowaną walkę, pozostają w rankingu. Aby znaleźć się w zestawieniu zawodnik powinien posiadać polskie obywatelstwo lub stale mieszkać w Polsce, trenować obecnie lub w przeszłości w naszym kraju.

ciężka (120 kg/265 Ib)

1. Marcin Tybura (15-2-0), 1

Ostatnia walka: Luis Henrique Barbosa de Oliveira UFC 209 (wygrana), 3/4/2017
Następna walka: Andrei Arlovski, UFC FN 110, 6/17/2017

2. Daniel Omielańczuk (19-7-1, 1NC), 1

Ostatnia walka: Timothy Johnson UFC FN 107 (przegrana), 3/18/2017
Następna walka: n/d

3. Karol Bedorf (14-3-0)

Ostatnia walka: Fernando Rodrigues Jr. KSW 37 (przegrana), 12/3/2016
Następna walka: Michal Kita KSW 39, 5/27/2017

4. Michał Kita (17-8-0)

Ostatnia walka: Michał Włodarek KSW 36 (wygrana), 10/1/2016
Następna walka: Karol Bedorf KSW 39, 5/27/2017

5. Michał Andryszak (18-6-0, 1NC), 4

Ostatnia walka: Denis Smoldarev ACB 52 (wygrana), 1/21/2017
Następna walka: n/d

6. Damian Grabowski (20-4-0), 1

Ostatnia walka: Anthony Hamilton UFC 201 (przegrana), 7/30/2016
Następna walka: Christian Colombo UFC FN 109, 5/28/2017

7. Adam Wieczorek (8-1-0)

Ostatnia walka: Ernesto Papa, Spartan Fight 5 (wygrana), 10/8/2016
Następna walka: n/d

8. Szymon Bajor (16-7-0), 2

Ostatnia walka: Valentin Moldavsky, Rizin 3 (przegrana), 12/29/2016
Następna walka: n/d

9. Michał Włodarek (7-2-0), 1

Ostatnia walka: Michal Kita, KSW 36 (przegrana), 10/1/2016
Następna walka: n/d

10. Marcin Różalski (6-4-0)

Ostatnia walka: Mariusz Pudzianowski, KSW 35 (wygrana), 5/27/2016
Następna walka: Fernando Rodrigues Jr. KSW 39, 5/27/2017

11. Mariusz Pudzianowski (10-5-0, 1NC)

Ostatnia walka: Popek Rak, KSW 37 (wygrana), 12/3/2016
Następna walka: Tyberiusz Kowalczyk, KSW 39, 5/27/2017

12. Jędrzej Maćkowiak (6-1-0)

Ostatnia walka: Florian Navarro, SWG 12 (wygrana), 11/12/2016
Następna walka: n/d

13. Łukasz Parobiec (12-6-0)

Ostatnia walka: Karol Celiński, ACB 53 (przegrana), 2/18/2017
Następna walka: n/d

14. Tyberiusz Kowalczyk (3-0-0), 1

Ostatnia walka: Tomasz Czerwiński, FEN 14 (wygrana), 10/15/2016
Następna walka: Mariusz Pudzianowski, KSW 39, 5/27/2017

15. Michał Wlazło (4-3-0), 1

Ostatnia walka: ANATOLI CIUMAC, RXF 25 (przegrana), 12/19/2016
Następna walka: n/d

półciężka (93 kg/205 Ib)

1. Tomasz Narkun (13-2-0)

Ostatnia walka: Rameau Thierry Sokoudjou, KSW 36 (wygrana), 10/1/2016
Następna walka: Marcin Wojcik, KSW 39, 5/27/2017

2. Marcin Prachnio (12-2-0)

Ostatnia walka: Jake Butler, ONE Champioship (wygrana), 8/27/2016
Następna walka: n/d

3. Jan Błachowicz (19-6-0)

Ostatnia walka: Alexander Gustafsson, UFC FN 93 (przegrana), 9/3/2016
Następna walka: Patrick Cummins, UFC 210, 4/8/2017

4. Marcin Wójcik (10-4-0)

Ostatnia walka: Marcin Łazarz, KSW 37 (wygrana), 12/3/2016
Następna walka: Tomasz Narkun, KSW 39, 5/27/2017

5. Karol Celiński (13-6-1), nowy

Ostatnia walka: Łukasz Parobiec, ACB 53 (wygrana), 2/18/2017
Następna walka: n/d

6. Michał Fijałka (15-6-1), 1

Ostatnia walka: Marcin Wójcik, KSW 35 (przegrana), 5/27/2016
Następna walka: n/d

7. Michał Oleksiejczuk (10-2-0), 1

Ostatnia walka: Łukasz Klinger, TFL 10 (wygrana), 11/12/2016
Następna walka: Charles Andrade, TFL 11, 4/1/2017

8. Przemysław Mysiala (20-9-1), 1

Ostatnia walka: Jose Daniel Toledo Canellas, CG 10 (wygrana), 11/4/2016
Następna walka: n/d

9. Adam Kowalski (8-3-1), 4

Ostatnia walka: Prince Aounallah, Spartan Fight 6 (wygrana), 12/17/2016
Następna walka: Ireneusz Cholewa, Spartan Fight 7, 4/1/2017

10. Marcin Łazarz (10-4-0), 1

Ostatnia walka: Donald Njatah Nya, Magnum FC 1 (wygrana), 3/11/2017
Następna walka: n/d

11. Marcin Zontek (16-11-0, 2NC), 3

Ostatnia walka: Riccardo Nosiglia, FEN 15 (przegrana), 1/14/2017
Następna walka: n/d

12. Łukasz Klinger (7-4-0), 2

Ostatnia walka: Michał Oleksiejczuk, TFL 10 (przegrana), 11/12/2016
Następna walka: n/d

13. Tomasz Kondraciuk (11-6-0), 2

Ostatnia walka: Marcin Wojcik, KSW 34 (przegrana), 3/5/2016
Następna walka: Kacper Karski, GSW 13, 4/15/2017

14. Mikołaj Różański (4-2-0), 2

Ostatnia walka: Vadim Nemkov, EFN 50 (przegrana), 7/16/2016
Następna walka: n/d

15. Mateusz Ostrowski (7-5-1), 1

Ostatnia walka: Mateusz Zieleńśki, GA 10 (wygrana), 7/15/2016
Następna walka: n/d

średnia (84 kg/185 Ib)

1. Krzysztof Jotko (19-1-0)

Ostatnia walka: Thales Leites, UFC FN 100 (wygrana), 11/19/2016
Następna walka: David Branch, UFC 211, 5/13/2017

2. Mamed Chalidow (32-4-2)

Ostatnia walka: Luke Barnatt, ACB 54 (wygrana), 3/11/2016
Następna walka: Borys Mankowski, KSW 39, 5/27/2017

3. Michal Materla (24-5-0)

Ostatnia walka: Rousimar Palhares, ksw 36 (wygrana), 9/1/2016
Następna walka: n/d

4. Oskar Piechota (7-0-1), nowy

Ostatnia walka: Nikos Sokolis, Spartan Fight 6 (wygrana), 3/17/2017
Następna walka: TBA, Spartan Fight 7, 4/1/2017

5. Marcin Naruszczka (18-6-1), 1

Ostatnia walka: Costello Van Steenis, PLMMA 72 (przegrana), 3/4/2017
Następna walka: TBA, PLMMA 73, 5/20/2017

6. Piotr Strus (10-3-2), nowy

Ostatnia walka: Michail Tsarev, ACB 53 (wygrana), 2/18/2017
Następna walka: n/d

7. Antoni Chmielewski (32-15-0), 2

Ostatnia walka: Michal Materla, KSW 35 (przegrana), 5/14/2016
Następna walka: Łukasz Bieńkowski, KSW 38, 4/7/2017

8. Paweł Hadaś (7-1-0), 1

Ostatnia walka: Paweł Brandys, FEN 14 (wygrana), 10/15/2016
Następna walka: Ioannis Palaiologos, Spartan Fight 7, 4/1/2017

9. Adam Zajac (9-3-1), 3

Ostatnia walka: Abdul-Rahman Dzhanaev, ACB 54 (przegrana), 3/11/2017
Następna walka: n/d

10. Michał Pasternak (11-2-0), 2

Ostatnia walka: Aung La N Sang, ONE Championship (przegrana), 10/7/2016
Następna walka: n/d

11. Piotr Wawrzyniak (7-3-0), 2

Ostatnia walka: Sergiu Breb, GSW 7 (wygrana), 10/15/2016
Następna walka: Grzegorz Siwy, Spartan Fight 7, 4/1/2017

12. Maciej Browarski (13-8-0, 1NC), 2

Ostatnia walka: Claudio Conti, Spartan Fight 5 (wygrana), 10/8/2016
Następna walka: n/d

13. Grzegorz Siwy (9-1-0), nowy

Ostatnia walka: Sylwester Borys, Spartan Fight 5 (wygrana), 12/17/2016
Następna walka: Piotr Wawrzyniak, Spartan Fight 7, 4/1/2017

14. Rafał Haratyk (7-3-2), 3

Ostatnia walka: Dricus Du Plessis, EFC 56 (przegrana), 12/9/2016
Następna walka: n/d

15. Maciej Różański (8-1-0), 3

Ostatnia walka: Jack Hermansson, Venator FC 2 (przegrana), 12/12/2015
Następna walka: Dmitry Voitov, ACB 56, 4/1/2017

półśrednia (77 kg/170 Ib)

1. Borys Mańkowski (19-5-1)

Ostatnia walka: John Maguire, KSW 37 (wygrana), 12/3/2016
Następna walka: Mamed Chalidow, KSW 39, 5/27/2017

2. Peter Sobotta (16-5-1), 1

Ostatnia walka: Nicolas Dalby, UFC FN 93 (wygrana), 9/3/2016
Następna walka: n/d

3. Aslambek Saidow (19-4-0), 1

Ostatnia walka: Ion Pascu, ACB 54 (wygrana), 3/11/2017
Następna walka: n/d

4. Kamil Szymuszowski (15-4-0)

Ostatnia walka: Mindaugas Verzbickas, KSW 35 (wygrana), 5/27/2016
Następna walka: Marif Piraev, KSW 38, 4/7/2017

5. Rafał Moks (11-8-0)

Ostatnia walka: Robert Radomski, KSW 35 (wygrana), 5/27/2016
Następna walka: n/d

6. Salim Touahri (10-1-0)

Ostatnia walka: Bayzet Khatkhokhu, Tech-Krep FC (wygrana), 10/29/2016
Następna walka: n/d

7. Paweł Żelazowski (9-2-0)

Ostatnia walka: Kerim Engizek, GMC 9 (przegrana), 11/19/2016
Następna walka: n/d

8. Robert Bryczek (9-2-0)

Ostatnia walka: Artur Kaminski, PLMMA 70 (wygrana), 11/4/2016
Następna walka: TBA, PLMMA 73, 5/20/2017

9. Albert Odzimkowski (10-3-0), 2

Ostatnia walka: Oskar Somerfeld, FEN 15 (wygrana), 1/14/2017
Następna walka: n/d

10. Michał Michalski (5-2-0), 1

Ostatnia walka: Davy Gallon, FEN 12 (przegrana), 5/20/2016
Następna walka: n/d

11. Adam Lewandowski (7-1-0), 1

Ostatnia walka: Jonny Kruschinske, ifo europe 2 (wygrana), 9/24/2016
Następna walka: n/d

12. Kamil Gniadek (12-4-1, 1NC), nowy

Ostatnia walka: Łukasz Stanek, FEN 16 (wygrana), 3/11/2017
Następna walka: n/d

13. Paweł Pawlak (12-3-0), 1

Ostatnia walka: ireneusz Szydłowski, FEN 16 (wygrana), 3/11/2017
Następna walka: n/d

14. Marcin Bandel (16-5-0), 1

Ostatnia walka: Allan Zuniga, ADW 6 (przegrana), 11/1/2016
Następna walka: n/d

15. Tomasz Jakubiec (7-2-0)

Ostatnia walka: Kamil Roszak, Spartan Fight 5 (wygrana), 10/8/2016
Następna walka: Marcin Mazurek, Spartan Fight 7, 4/1/2017

lekka (70 kg/155 Ib)

1. Mateusz Gamrot (12-0-0), 1

Ostatnia walka: Renato Gomes Gabriel, KSW 36 (wygrana), 10/1/2016
Następna walka: Norman parke, KSW 39, 5/27/2017

2. Marcin Held (22-6-0), 1

Ostatnia walka: Joe Lauzon, UFC FN 103 (przegrana), 1/15/2017
Następna walka: n/d

3. Adrian Zieliński (17-5-0)

Ostatnia walka: Rasul Yakhyaev, ACB 53 (wygrana), 2/18/2017
Następna walka: n/d

4. Łukasz Chlewicki (14-5-1)

Ostatnia walka: Mansour Barnaoui, KSW 37 (przegrana), 12/3/2016
Następna walka: Artur Sowinski, KSW 38, 4/7/2017

5. Marian Ziółkowski (16-5-1, 1NC)

Ostatnia walka: dragan pesic, plmma 72 (wygrana), 3/4/2017
Następna walka: tba, plmma 73, 5/20/2017

6. Grzegorz Szulakowski (7-1-0)

Ostatnia walka: Bartłomiej Kurczewski, KSW 36 (wygrana), 10/1/2016
Następna walka: Renato Gomes Gabriel, KSW 38, 4/7/2017

7. Łukasz Sajewski (13-3-0)

Ostatnia walka: Marc Diakiese, UFC 204 (przegrana), 10/8/2016
Następna walka: n/d

8. Bartłomiej Kurczewski (9-8-0)

Ostatnia walka: Daniele Scatizzi, VCE (przegrana), 2/4/2017
Następna walka: n/d

9. Jakub Kowalewicz (8-3-0)

Ostatnia walka: Leonid Smirnov, WCA 3 (wygrana), 11/20/2016
Następna walka: n/d

10. Łukasz Rajewski (6-2-0, 1NC)

Ostatnia walka: Rasul Yakhyaev, ACB 52 (no contest), 9/24/2016
Następna walka: Sebastian Romanowski, KSW 38, 4/7/2017

11. Gracjan Szadziński (5-1-0), nowy

Ostatnia walka: Aslambek Arsamikov, Spartan Fight 6 (wygrana), 12/17/2016
Następna walka: n/d

12. Mateusz Rębecki (4-1-0), nowy

Ostatnia walka: Adrian Golonkiewicz, FEN 15 (wygrana), 1/14/2017
Następna walka: n/d

13. Igor Michaliszyn (4-0-0), 2

Ostatnia walka: Piotr Wróblewski, Spartan fight 6 (wygrana), 12/17/2016
Następna walka: n/d

14. Piotr Niedzielski (8-3-0), 1

Ostatnia walka: Kapcer Koziorzebski, XFS 2 (wygrana), 2/18/2017
Następna walka: Alan Langer, Spartan fight 7, 4/1/2017

15. Alan Langer (8-6-0, 0NC), 1

Ostatnia walka: Taras Sapa, spartan fight 5 (przegrana), 10/8/2016
Następna walka: Piotr Niedzielski, Spartan fight 7, 4/1/2017

piórkowa (66 kg/145 Ib)

1. Marcin Wrzosek (12-3-0), 1

Ostatnia walka: Artur Sowinski, KSW 37 (wygrana), 12/3/2016
Następna walka: Kleber Koike Erbst, KSW 39, 5/27/2017

2. Kamil Łebkowski (15-5-0), 1

Ostatnia walka: Gabriel Silva (przegrana), 3/11/2017
Następna walka: n/d

3. Artur Sowiński (17-8-0, 2NC)

Ostatnia walka: Marcin Wrzosek, KSW 37 (przegrana), 12/3/2016
Następna walka: Łukasz Chlewicki, KSW 38, 4/7/2017

4. Piotr Hallmann (16-6-0)

Ostatnia walka: Kamil Łebkowski, FEN 13 (przegrana), 8/13/2016
Następna walka: n/d

5. Filip Wolański (10-2-0)

Ostatnia walka: Denilson Neves de Oliveira (wygrana), 12/3/2016
Następna walka: n/d

6. Roman Szymański (9-3-0)

Ostatnia walka: Sebastian Romanowski, KSW 37 (wygrana), 12/3/2016
Następna walka: Denilson Neves de Oliveira, Ksw 38, 4/7/2017

7. Krzysztof Klaczek (10-4-0)

Ostatnia walka: Elias Boudegzdame, Slava republic 1 (przegrana), 4/30/2016
Następna walka: n/d

8. Leszek Krakowski (10-1-0)

Ostatnia walka: Kleber Koike Erbst, ksw 36 (przegrana), 10/1/2016
Następna walka: TBA, CG 12, 5/20/2017

9. Arkadiusz Medyński (5-1-0), 1

Ostatnia walka: Dawid Gabara, soul fc 4 (wygrana), 3/12/2016
Następna walka: n/d

10. Bartłomiej Kopera (8-3-0), 1

Ostatnia walka: Daguir Imavov, FEN 16 (przegrana), 3/11/2017
Następna walka: n/d

11. Sebastian Kotwica (8-2-0)

Ostatnia walka: ioan stoyanov, Fen 16 (wygrana), 3/11/2017
Następna walka: n/d

12. Kacper Formela (4-0-0), 3

Ostatnia walka: Jakub Wieczorek, Slugfest 9 (wygrana), 12/10/2016
Następna walka: n/d

13. Arbi Shamaev (9-3-0, 1NC), 1

Ostatnia walka: SHELY SANTANA, fen 16 (wygrana), 3/11/2017
Następna walka: n/d

14. Sebastian Romanowski (11-7-1), 1

Ostatnia walka: Roman Szymański, KSW 37 (przegrana), 12/3/2016
Następna walka: Łukasz Rajewski, KSW 38, 4/7/2017

15. Aleksander Georgas (8-4-0), 1

Ostatnia walka: Robert Rajewski, FEN 13 (wygrana), 8/13/2016
Następna walka: n/d

kogucia (61 kg/135 Ib)

1. Damian Stasiak (10-3-0)

Ostatnia walka: Davey Grant, UFC 204 (wygrana), 10/8/2016
Następna walka: Pedro Munhoz, UFC FN 109, 5/28/2017

2. Damian Szmigielski (8-1-0)

Ostatnia walka: Evgeniy Lazukov, ACB 49 (wygrana), 11/26/2016
Następna walka: n/d

3. Kamil Selwa (10-5-0)

Ostatnia walka: Piotr Olszynka, FEN 14 (wygrana), 10/15/2016
Następna walka: Anzor Azhiev, KSW 38, 4/7/2017

4. Dawid Gralka (5-1-0), 3

Ostatnia walka: Jakub Wikłacz, spartan fight 6 (wygrana), 12/17/2016
Następna walka: n/d

5. Rafał Czechowski (6-4-0), 1

Ostatnia walka: Lamberd Akhiadov, ACB 53 (przegrana), 2/18/2017
Następna walka: n/d

6. Jakub Wikłacz (4-2-1)

Ostatnia walka: Dukvaha Astamirov, ACB 53 (przegrana), 2/18/2017
Następna walka: n/d

7. Piotr Olszynka (5-5-1), 1

Ostatnia walka: Kamil Selwa, fen 14 (przegrana), 10/15/2016
Następna walka: n/d

8. Sebastian Przybysz (2-0-0), 1

Ostatnia walka: Piotr Kamiński, runda 6 (wygrana), 11/5/2016
Następna walka: n/d

9. Jakub Piesiewicz (4-2-1, 1NC), 1

Ostatnia walka: Mikołaj Kałuda, tfl 10 (wygrana), 11/19/2016
Następna walka: n/d

10. Dawid Pasternak (7-2-0), nowy

Ostatnia walka: Artur Jevsejcik, slugfest 10 (wygrana), 3/11/2017
Następna walka: n/d

P4P

1. Krzysztof Jotko (19-1-0)

Ostatnia walka: Thales Leites, UFC FN 100 (wygrana), 11/19/2016
Następna walka: David Branch, UFC 211, 5/13/2017

2. Mamed Chalidow (32-4-2)

Ostatnia walka: Luke Barnatt, ACB 54 (wygrana), 3/11/2017
Następna walka: Borys Mańkowski, KSW 39, 5/27/2017

3. Mateusz Gamrot (12-0-0), 1

Ostatnia walka: Renato Gomes Gabriel, ksw 36 (wygrana), 10/1/2016
Następna walka: Norman parke, ksw 39, 5/27/2017

4. Marcin Held (22-6-0), 1

Ostatnia walka: Joe Lauzon, UFC FN 103 (przegrana), 1/15/2017
Następna walka: n/d

5. Michał Materla (24-5-0)

Ostatnia walka: Rousimar Palhares, ksw 36 (wygrana), 10/1/2016
Następna walka: n/d

6. Borys Mańkowski (19-5-1)

Ostatnia walka: John Maguire, KSW 37 (wygrana), 12/3/2016
Następna walka: Mamed Chalidow, KSW 39, 5/27/2017

7. Tomasz Narkun (13-2-0)

Ostatnia walka: Rameau Thierry Sokoudjou (wygrana), 10/1/2016
Następna walka: Marcin Wójcik, KSW 39, 5/27/2017

8. Marcin Prachnio (12-2-0), 2

Ostatnia walka: Jake Butler (wygrana), 8/27/2016
Następna walka: n/d

9. Marcin Tybura (15-2-0), nowy

Ostatnia walka: Luis Henrique Barbosa de Oliveira UFC 209 (wygrana), 3/4/2017
Następna walka: Andrei Arlovski, UFC FN 110, 6/17/2017

10. Marcin Wrzosek (12-3-0), nowy

Ostatnia walka: Artur Sowiński, KSW 37 (wygrana), 12/3/2016
Następna walka: Kleber Koike Erbst, KSW 39, 5/27/2017

P4P kobiet

1. Joanna Jędrzejczyk (13-0-0)

Ostatnia walka: Karolina Kowalkiewicz, UFC 205 (wygrana), 11/12/2016
Następna walka: Jessica Andrade, UFC 211, 5/13/2017

2. Karolina Kowalkiewicz (10-1-0)

Ostatnia walka: Joanna Jędrzejczyk, UFC 205 (przegrana), 11/12/2016
Następna walka: Claudia Gadelha, UFC 212, 6/3/2017

3. Agnieszka Niedźwiedź (9-0-0), nowy

Ostatnia walka: Samara Santos Cunha, LFN 4 (wygrana), 12/17/2016
Następna walka: n/d

4. Martyna Czech (3-0-1), nowy

Ostatnia walka: Laura Ciulkeviciute, LFN 4 (wygrana), 12/17/2016
Następna walka: n/d

5. Weronika Zygmunt (3-3-0), nowy

Ostatnia walka: Magdalena Sormova, LFN 4 (przegrana), 12/17/2016
Następna walka: n/d

5 KOMENTARZE

  1. Aktualizujcie częściej to bardzo fajny dział do którego lubię wracać. P.S. P4P kobiet na pewno Agnieszka Niedźwiedź.

  2. Fajnie że aktualizujecie ranking, moglibyście tylko kilka zdjęć wymienić bo są straszne. Często śledzę nasz ranking i fajnie że jest napisane kto z kim walczy na kolejnych galach, bo można śledzić swoich faworytów.

  3. Fajnie że aktualizujecie ranking, moglibyście tylko kilka zdjęć wymienić bo są straszne. Często śledzę nasz ranking i fajnie że jest napisane kto z kim walczy na kolejnych galach, bo można śledzić swoich faworytów.

    Pracuje nad zmianą wszystkich starych zdjęć, próbuje załatwić fotki, które będzeimy mogli wykorzystać, efekty przy następnej aktualizacji czyli około 10 kwietnia.