Ranking PL

www.rankingmma.pl

Ranking jest dziełem panelu redaktorów mmarocks.pl. Jest on uaktualniany na bieżąco, w miarę jak sklasyfikowani zawodnicy toczą kolejne walki. W zestawieniach brani są pod uwagę fighterzy aktywni w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, jeśli nie spełniają tego kryterium, a mają zaplanowaną walkę, pozostają w rankingu. Aby znaleźć się w zestawieniu zawodnik powinien posiadać polskie obywatelstwo lub stale mieszkać w Polsce, trenować obecnie lub w przeszłości w naszym kraju.

7 KOMENTARZE

 1. Aktualizujcie częściej to bardzo fajny dział do którego lubię wracać. P.S. P4P kobiet na pewno Agnieszka Niedźwiedź.

 2. Fajnie że aktualizujecie ranking, moglibyście tylko kilka zdjęć wymienić bo są straszne. Często śledzę nasz ranking i fajnie że jest napisane kto z kim walczy na kolejnych galach, bo można śledzić swoich faworytów.

 3. Fajnie że aktualizujecie ranking, moglibyście tylko kilka zdjęć wymienić bo są straszne. Często śledzę nasz ranking i fajnie że jest napisane kto z kim walczy na kolejnych galach, bo można śledzić swoich faworytów.

  Pracuje nad zmianą wszystkich starych zdjęć, próbuje załatwić fotki, które będzeimy mogli wykorzystać, efekty przy następnej aktualizacji czyli około 10 kwietnia.

 4. Pracuje nad zmianą wszystkich starych zdjęć, próbuje załatwić fotki, które będzeimy mogli wykorzystać, efekty przy następnej aktualizacji czyli około 10 kwietnia.

  Jeśli chcesz, mogę Ci podesłać kilka zdjęć, które znalazłem, a chyba wszystkie mam z tego co kojarzę 🙂

 5. Pracuje nad zmianą wszystkich starych zdjęć, próbuje załatwić fotki, które będzeimy mogli wykorzystać, efekty przy następnej aktualizacji czyli około 10 kwietnia.

  Jeśli chcesz, mogę Ci podesłać kilka zdjęć, które znalazłem, a chyba wszystkie mam z tego co kojarzę 🙂

  Swojego maila zostawiełm w odpowiedzi na post w moim profilu 🙂