Tomasz Narkun i Phil de Fries, mistrzowie KSW, od dłuższego czasu są niepokonani i coraz trudniej znaleźć dla nich odpowiednich rywali. Jeden z szefów KSW zapowiedział więc, że być może obaj zawalczą dla innych organizacji.

Tomasz Narkun w wadze półciężkiej pozostaje niepokonany od roku 2015. Phil de Fries od roku 2017 nie znalazł pogromcy w klatce.

W rozmowie z Andrzejem Kostyrą na jego kanale w serwisie YouTube Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, pytany o przyszłość Narkuna powiedział, że nie widzi dla niego  rywala pośród zawodników, których KSW ma na kontrakcie.

Nie wykluczam zestawienia eksportowego, czyli żeby Tomek zawalczył dla innej federacji, oczywiście nadal będąc mistrzem KSW i nadal posiadając z nami wiążący kontrakt, ale też, żeby go ogrywać na arenie międzynarodowej.

Po chwili Martin Lewandowski dodał również:

To też dotyczy Phila de Friesa.

Na razie nie wiadomo kiedy, gdzie i z kim obaj mistrzowie będą walczyć. Od dawna mówi się natomiast o potencjalnej współpracy KSW z organizacją Bellator. Do dziś jednak sprawa nie jest uregulowana.

W przeszłości bywało jednak tak, że zawodnicy KSW bili się dla innych, zagranicznych organizacji. Jednym z nich był np. Mamed Khalidov, który walczył o pas organizacji Sengoku.

22 KOMENTARZE

 1. Można to przetłumaczyć tak "Nakun nie sprzedał się Januszom, nic nie sprzedaje ppv, nikogo on nie obchodzi, niech mu ktoś da walkę i zapłaci, może go gdzieś wepchniemy".

 2. Nakokoksowany i szczęśliwy Filip to super zawodnik, mógłby zamieszać wszędzie poza UFC.

  Tomasza to z kolei nie dotyczy.

 3. To samo zaraz bedzie dotyczyc Soldicia i Parnasse , ale przeciez moga rotowac zestawieniami bo mają ponad 300 zawodnikow na kontrakcie :korwinlaugh:

 4. Proponuję zacząć od innej europejskiej federacji – ACA.

  DeFries vs Johnson

  Narkun vs Yagshimuradov

  Kelner by chyba zawału dostał.

  Zły człowiek z Ciebie proponując takie zestawienie, prezydenci zawału by dostali a barista straciłby robotę i musiałby na portal wrócić albo do Starbucksa poszedłbym pracować.

 5. Bellator?

  Romero ściągnijcie: zbije Narkuna i Friesa na jednej gali

  Narkun by poskładał Romero, to żaden trolling.

  Typ ma juz 43 lata i dal fatalny wystep w 2020.

  Narkun jest w gazie, nawet gdyby Yoel go obalil to chuja by mu w parterze zrobil.

 6. Proponuję zacząć od innej europejskiej federacji – ACA.

  DeFries vs Johnson

  Narkun vs Yagshimuradov

  Kelner by chyba zawału dostał.

  Yagshimuradov już jest w Bellatorze

 7. W końcu jakiś konkretny przykład, że Narkun to marketingowy karzełek, dla którego Janusze na pewno PPV nie kupią. Cyrkowcy szukają kto weźmie gościa w leasing i oczywiście za to zapłaci 😆

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.