To z pewnością zawodnik, który wyróżnia się stylem walki. Michel Pereira (MMA 26-11-0) za każdym razem chce pokazać coś nieszablonowego, co zaskoczy każdego oglądającego jego starcia.

Już na gali UFC 270 Brazylijczyk stoczy kolejny pojedynek w największej organizacji MMA na świecie. Jego przeciwnikiem będzie Andre Fialho (MMA 14-3-0), dla którego będzie to debiut pod szyldem UFC.

Pereira zawodową karierę rozpoczął w grudniu 2011 roku od walk na regionalnych galach w Brazylii. Kilka lat później zaczął toczyć pojedynki w takich organizacjach, jak Jungle Fight, XFC czy Shooto Brasil.

Głośno o Pereirze zaczęło robić się za sprawą walk na galach HEAT i ROAD FC, gdzie w efektowny sposób kończył swoich przeciwników. Po dwóch zwycięstwach z rzędu, z zawodnikami z rekordami 3-2 i 4-5, podpisał kontrakt z organizacją UFC, gdzie zadebiutował nokautując latającym kolanem Danny’ego Robertsa.

W kolejnych dwóch starciach Michel Pereira musiał uznawać wyższość rywali. Najpierw jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Tristanem Connellym, a kilka miesięcy później przegrał przez dyskwalifikację z Diego Sanchezem.

We wrześniu 2020 roku 28-latek rozpoczął serię wygranych, która trwa do dzisiaj. Najpierw w trzeciej rundzie poddał Zelima Imadaeva duszeniem zza pleców, a w dwóch kolejnych walkach na punkty pokonywał Khaosa Williamsa i Niko Price’a.

Teraz Pereira stanie przed szansą przedłużenia serii wygranych do czterech z rzędu, co przybliży go do walk ze ścisłą czołówką kategorii półśredniej w UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,162 komentarzy 13,202 polubień

Gość jest szalony w oktagonie. Lubię go, ale mam wrażenie, że gdyby mniej skupił się na ekwilibrystyce, a bardziej na skuteczniejszym atakowaniu rywali mógłby mieć lepszy rekord i być wyżej w hierarchii UFC. Cóż jest jednak bardzo efektownym zawodnikiem żywcem wyjętym z jakiejś gierki typu Street Fighter, Mortal Kombat czy Tekken.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Grubas
Grubas

UFC
Middleweight

13,392 komentarzy 19,474 polubień

Zajebiscie sie typa oglada. Lysy tez lubi takich magikow.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,885 komentarzy 12,276 polubień

Jak dla mnie szału nie robi, pokazał już piórkowy Conelly biorący walkę w zastępstwie jak z nim walczyć. Twardy zapaśnik go szybko zweryfikuje.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of tucznik
tucznik

ONE FC
Welterweight

2,431 komentarzy 9,575 polubień

Ten szalony dzieciak jest szalonym gangsterem! Pytanie kto jest bardziej szalony -- Pereira czy Yair Rodriguez? Będę miał nad czym myśleć przez cały weekend!

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of szczurza_warga
szczurza_warga

Shark Fights
Featherweight

1,117 komentarzy 4,899 polubień

jak zobaczyłem pierwszą część tytułu byłem przekonany, że chodzi o Miśka z Nadarzyna

Odpowiedz 1 Like

Avatar of SigisMundis
SigisMundis

EFC Africa
Light Heavyweight

2,984 komentarzy 6,044 polubień

Ostatnio walczy w bardziej wyrachowany sposób. Myślę, że swoje już wyszalał, reputację zrobił, teraz trzeba wygrywać.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

16,480 komentarzy 36,615 polubień

Nie

Jak ktoś chce oglądać salta to niech sobie małpy w cyrku poogląda, w klatce ma się bić

Chyba on też już to zrozumiał bo mniej odpierdala

Odpowiedz 3 polubień