Alistair Overeem

Alistair Overeem ma za sobą bardzo długą i bogatą karierę w mieszanych sztukach walki. I chociaż w swoich ostatnich trzech bojach zanotował tylko jedną wygraną, nie zamierza jeszcze kończyć sportowej kariery. To natomiast co trzyma go przy MMA, to częste zmiany klubów, w których trenuje.

Gdybym na stałe był związany z jednym lub dwoma klubami, zapewne byłbym już na emeryturze. Muszę dokonywać zmian. Czasami mogę nie mieć na to ochoty, ale muszę to robić jeśli chcę kontynuować moją karierę.

Overeem w programie The MMA Hour, przypomniał również niedawny czas, kiedy to na jego koncie pojawiły się dwie porażki z rzędu.

Po tym jak przegrałem z Curtisem Blaydesem miałem na swoim koncie dwie przegrane z rzędu. Trenowałem w klubie Jackson-Wink. Świetnie nam się pracowało, ale to był koniec. Ja nadal chcę walczyć, więc nie mogę kontynuować czegoś co się nie sprawdziło.Trzeba coś zmienić i dojść do tego, co nie działa. Muszę więc zmieniać kluby. Mam 38 lat, ale czuję, że nadal mam w sobie to coś i chcę walczyć.

Alistair Overeem powróci do klatki już 20 kwietnia, kiedy to zawalczy z Alexeyem Oleynikiem.

15 KOMENTARZE

 1. Walcz Królu złoty jak najdłużej, jak odejdziesz, to fani, antyfani i hejterzy zapierdzą smutno. Marzy mi się, żeby Reem zrobił jeszcze jeden zryw po pas i zakończył karierę jako najlepiej utytułowany zawodnik HW. Ale wiem, że szanse małe, nawet nie chodzi o to, że nie starczyłoby mu skillsów szczęki, tylko w dzisiejszym UFC, to łatwiej o interima zajebanego czy jakiś superfight, aniżeli walkę z legitnym mistrzem….

  Niemniej jednak, jak Reem zakurwi jeszcze parę kolan na czyjeś mordy, to ja będę kurwa rad. I polon.

 2. Walcz Królu złoty jak najdłużej, jak odejdziesz, to fani, antyfani i hejterzy zapierdzą smutno. Marzy mi się, żeby Reem zrobił jeszcze jeden zryw po pas i zakończył karierę jako najlepiej utytułowany zawodnik HW. Ale wiem, że szanse małe, nawet nie chodzi o to, że nie starczyłoby mu skillsów szczęki, tylko w dzisiejszym UFC, to łatwiej o interima zajebanego czy jakiś superfight, aniżeli walkę z legitnym mistrzem….

  Niemniej jednak, jak Reem zakurwi jeszcze parę kolan na czyjeś mordy, to ja będę kurwa rad. I polon.

  Ach, mordeczko – mądrego to i dobrze poczytać z rana… A za rad i polon trzymaj browarka :beer:

 3. Walcz Królu złoty jak najdłużej, jak odejdziesz, to fani, antyfani i hejterzy zapierdzą smutno. Marzy mi się, żeby Reem zrobił jeszcze jeden zryw po pas i zakończył karierę jako najlepiej utytułowany zawodnik HW. Ale wiem, że szanse małe, nawet nie chodzi o to, że nie starczyłoby mu skillsów szczęki, tylko w dzisiejszym UFC, to łatwiej o interima zajebanego czy jakiś superfight, aniżeli walkę z legitnym mistrzem….

  Niemniej jednak, jak Reem zakurwi jeszcze parę kolan na czyjeś mordy, to ja będę kurwa rad. I polon.

  O to to, lajkuje

 4. Nic tak nie motywowało do treningów jak seria The Reem.

  Najlepsza serio vlogów w historii tego sportu.

  Ten odcinek w okresie między świetami a sylwkiem w pamieci forever.

  Jako idealista ciągle wierze że ten ostatni pas jest ciągle w zasięgu.

 5. Niech walczy jak najdłużej, pięknie się go ogląda nieprzytomnego w highlightach innych zawodników:jarolaugh:

 6. Pochwale sie jeszcze raz, przykminilem go na SuperPro Samui Gym 🙂

  Nie dało się trochę chociaż uśmiechnąć ? :awesome:

 7. Nie dało się trochę chociaż uśmiechnąć ? :awesome:

  Stremowany bylem szczerze mowiac, nie czesto ma sie okazje porozmawiac z kims z UFC. Byl mega luzakiem, to przed bęckami od Blaydes’a.

 8. Nie dało się trochę chociaż uśmiechnąć ? :awesome:

  Dwa razy większy murzyn miał jego telefon. Nie zastanawiałbyś się czy go odzyskasz gdybyś był na miejscu @Ceylon?

  Żarty z rasowych stereotypów takie śmieszne:korwinlaugh:

 9. Wieczny sentyment do Reema. Moce wsparcia i kibicowskiego ducha przekazuje Ci byś zesłał grom zagłady na Olejnika na jego ziemi, przy wsparciu lokalnego tłumu i uciszył ich w następstwie twojego triumfu. Siła!

 10. Najlepiej wyszkolony zawodnik w ciężkiej. Czasem brakowało szczęścia i szczęki, ale skille najwyższe w tej dywizji.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.