kevin lee khabib conor mcgregor tony ferguosn

Kevin Lee (MMA 18-5) po swojej ostatniej wygranej na UFC 244 zapowiedział, że chciałby zmierzyć się z przyjacielem oraz sparingpartnerem Khabiba Nurmagomedova, Islamem Makachaevem (MMA 18-1). Wygląda jednak na to, że Lee zmienił zdanie w sprawie następnej walki, o czym powiedział w rozmowie dla TMZ Sport.

Teraz czas na większe walki. Tego chcę. Myślę, że następne starcie będzie ogromnym wydarzeniem. Najlepsze jest to, że w wadze lekkiej jest wielu świetnych zawodników. Jeśli jednak mógłbym wybrać, wziąłbym kogoś takiego jak Conor. Jestem z wami szczery. Wiem jednak, że on nie wziąłby walki ze mną. On nie zrobiłby tego co ja. Nie zawalczyłby z niepokonanym rywalem, który nadal buduje swoje nazwisko. Nie zrobiłby czegoś takiego i nie wziąłby walki ze mną.

Drugim celem Lee jest natomiast zwycięzca przyszłego pojedynku mistrzowskiego.

Szczerze mówią walką, w którą celuję jest starcie ze zwycięzcą pojedynku Tony’ego z Khabibem. Chcę zwycięzcy. Wiem, że pewnie muszę zawalczyć jeszcze raz lub dwa, żeby dojść do tego pojedynku, ale czekam na walkę z Khabibem od dawna, a wiele osób chętnie zobaczyłoby mnie walczącego ponownie z Fergusonem. Nie ważne, kto wygra ich starcie. To będzie wówczas najlepszy zawodnik na świecie i chcę się z nim bić.

Kevin Lee swoją ostatnią wygraną nad Gregorem Gillespie powrócił na drogę zwycięstw po dwóch przegranych z rzędu.

18 KOMENTARZE

 1. Ja pierdole.

  Jak widać moje obawy odnośnie Jego pierdolenia były uzasadnione.

  Życzył bym Mu wykurwistego KOsa od Conora, ale zwyczajnie nawet na to nie zasługuje.

  O walce mistrzowskiej to jakiś żart. Niech skonczy z dragami.

 2. Tak jak pisałem wcześniej, porządni fighterzy zrobili go jak chcieli ale jego walke z Justinem widzę. Ale badziej dlatego że tylko ktoś taki jak Lee mógłby sprawdzić Gaethjego w zapasach.

 3. Co za koles. Dopiero co dal performance zycia i bardzo wywazony wywiad po walce za co jego akcje zdecydowanie skoczyly u fanow. Ale widze, ze zrobi wszystko zeby ten boost popularnosci szybko zmarnowac…

 4. Kevin znowu odleciał, zaraz powie Danie że nie potrzebuje UFC i jak nie dadzą mu Khabiba to niech go zwolnią albo jeszcze jakiś inny debilizm wymyśli.

 5. Jeśli jednak mógłbym wybrać, wziąłbym kogoś takiego jak Conor.

  Ktory to sie kurwa prul ostatnio na forum ze wyzywanie Rudzielca do walki bylo modne 4 lata temu? Kolejny bum ktory chcialby zeby Krul mu zapewnil zycie jak w bajce…

 6. "Wiem, że pewnie muszę zawalczyć jeszcze raz lub dwa, żeby dojść do tego pojedynku, ale czekam na walkę z Khabibem od dawna, a wiele osób chętnie zobaczyłoby mnie walczącego ponownie z Fergusonem"

  Nie… Jedyne co to ponowny wpierdol od Tonego.

 7. Szczerze mówią walką, w którą celuję jest starcie ze zwycięzcą pojedynku Tony'ego z Khabibem.

  Yyy… dostałeś gościu wpierdol od Tonego, dwa razy od Ala i jeszcze Dos Anjos też cię poddał… :mamedwhat:Jaki ten typ jest beznadziejnie żenujący, czarny Colba, w dodatku mało śmieszny bo Colba chociaż wygrywa.

  a wiele osób chętnie zobaczyłoby mnie walczącego ponownie z Fergusonem dostającego znowu wpierdol od Fergusona.

  Dajcie mu Gaethjego :beczka:

 8. Nie wiem co napisac, wiėc zostaje mi podpisać się pod każdym negatywnym komemtarzem obrażającym tego kutasa … Czy on ma wg jakiegoś fana ?

 9. Nie wiem co napisac, wiėc zostaje mi podpisać się pod każdym negatywnym komemtarzem obrażającym tego kutasa … Czy on ma wg jakiegoś fana ?

  Podono Jego stara mocno trzyma kciuki.

 10. nie powiedział tu niczego złego.

  Nawet tu nie można się przyczepić:

  wiele osób chętnie zobaczyłoby mnie walczącego ponownie z Fergusonem.

  On sam, mamusia, tatuś, dziadziu, babuleńka, cioteczka, wujaszek i kuzyni. To wiele osób.

 11. Nawet tu nie można się przyczepić:

  On sam, mamusia, tatuś, dziadziu, babuleńka, cioteczka, wujaszek i kuzyni. To wiele osób.

  No co, postawił się w pierwszej walce, ale nie był w 100% zdrowy. Chyba nie uważasz, że było to jednostronne?

 12. No co, postawił się w pierwszej walce, ale nie był w 100% zdrowy. Chyba nie uważasz, że było to jednostronne?

  Z tym, że większość chce zobaczyć Fergusona z Nurmą, ewentualnie z Gejczim lub McGrzesiem. Słyszałeś o jakiejś znacznej grupie, która czeka na rewanż z Lee? Nie licząc oczywiście rodziny i trenerów.

 13. Z tym, że większość chce zobaczyć Fergusona z Nurmą, ewentualnie z Gejczim lub McGrzesiem. Słyszałeś o jakiejś znacznej grupie, która czeka na rewanż z Lee? Nie licząc oczywiście rodziny i trenerów.

  Znam kogoś kto chciałby to zobaczyć, to na pewno.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.