Tomasz Narkun ufc
Tomasz Narkun

Podczas nadchodzącej gali KSW 50 do klatki organizacji powróci Tomasza Narkuna (MMA 16-3) i zmierzy się w niej z Przemysławem Mysialą (MMA 23-9-1). W rozmowie z Andrzejem Kostyrą dla Super Expressu, Narkun został zapytany o to jak zapatruje się na zapowiedzi Mysiali dotyczące szybkiego znokautowania Tomka.

Fajnie, że chce wygrać ze mną przed czasem, ale o jednym trzeba pamiętać, że wielu zawodników mówiło to przed nim. Tylko jak zamykał się oktagon, to już widać niepewność w oczach rywala. Klatka wszystko zweryfikuje. Żadnego zawodnika na tym poziomie nie można lekceważyć. To już jest światowy poziom. Jestem skoncentrowany w 100% na swoim zadaniu. Jestem skupiony na zadaniu i na tym, żeby moja ręka była po walce uniesiona w górę.

Tomek przyznał również, że chciałby w nadchodzącym boju przypomnieć wszystkim o swoich umiejętnościach walki w parterze.

Chcę odświeżyć sprowadzenia i swoją grę parterową. Ostatnie walki toczyłem głównie w stójce, a wywodzę się z parteru i jestem w tym najlepszy.

W rozmowie pojawiła się również kwestia związana z tym, że Tomasz nie walczy dla UFC.

Bóg chciał inaczej. Każdy ma swoją drogę wojownika. Ja podążam tą drogą. Czas pokaże. Na dziś jestem zawodnikiem KSW. Mam z nimi kontrakt. Relacje bardzo dobrze się nam układają. Nie ma co zmieniać.

48 KOMENTARZE

 1. Światowy poziom:DC:

  Tropiciel wyprał mu mózg i teraz mamy tego efekt. Najlepsze będzie jak Narkun wymęczy decyzje po walce z tym gladiatorem. Tak czy inaczej, wywiad Złotoustego po walce będzie epicki.

 2. Światowy poziom:DC:

  No co, w światowym rankingu cyrków wszechczasów plasują się zaraz za Cirque du Soleil, więc światoymi poziom, jak by nie patrzeć.

  :razz:utinlaugh:

 3. Uwielbiam jak ci 3-ligowcy gadają o światowym poziomie w KSW. Jestem ciekaw, czy oni w to naprawdę wierzą, czy mają w kontrakcie zapisane, że muszę tak gadać w celach promocji.

 4. Ciekawe co będzie jak KSW zaraz upadnie? Pan Maciej zaczął się kręcić w okół filmów i innych rzeczy, a drugi jest w trakcie wojny z trenerem Oknińskim.  Nie zapowiada się to dobrze dla zawodników organizacji bijącej rekordy, no chyba że ich łaskawie przyjmie potężny włodarz Wojciech Gola, bo przecież za granicę za drobne nie pojadą walczyć.

 5. Ciekawe co będzie jak KSW zaraz upadnie? Pan Maciej zaczął się kręcić w okół filmów i innych rzeczy, a drugi jest w trakcie wojny z trenerem Oknińskim.  Nie zapowiada się to dobrze dla zawodników organizacji bijącej rekordy, no chyba że ich łaskawie przyjmie potężny włodarz Wojciech Gola, bo przecież za granicę za drobne nie pojadą walczyć.

  Powrót na bramkę do remizy, proste

 6. Bóg chciał inaczej.

  Cieszy fakt, ze w dzisiejszym, kompletnie zlaicyzowanym swiecie, jest jeszcze organizacja w ktorej Bog ma glos decydujacy i nie zawsze jest to Allach. Tym wieksza szkoda, ze dni tej wspanialej promocji sa najwyrazniej policzone.

 7. Ciekawe co będzie jak KSW zaraz upadnie? Pan Maciej zaczął się kręcić w okół filmów i innych rzeczy, a drugi jest w trakcie wojny z trenerem Oknińskim.  Nie zapowiada się to dobrze dla zawodników organizacji bijącej rekordy, no chyba że ich łaskawie przyjmie potężny włodarz Wojciech Gola, bo przecież za granicę za drobne nie pojadą walczyć.

  Życie nie znosi próżni, wiec wjedzie Miras cały na biało… skoro oni jemu amatorkę, to on in cyrk (płatności w ajfonach oczywiście)

 8. No i dobra niech se siedzi w krs, jego życie. Tylko bez pierdolenia o światowym poziomie, albo niech sprecyzuje w czym bo na pewno nie w MMA :jjsmile:

 9. Ufc top 10 Max chodź i w to wątpię

  Top20 i to gdzieś pod koniec listy. Gość nie ma serca do walki, do tego bez soczku mógłby mieć spory problem. Dlatego te gwiazdy jak youtuber i Gamrot trzymają się cyrku bo wiedzą że tam z testami byłaby lipa.

 10. Top20 i to gdzieś pod koniec listy. Gość nie ma serca do walki, do tego bez soczku mógłby mieć spory problem. Dlatego te gwiazdy jak youtuber i Gamrot trzymają się cyrku bo wiedzą że tam z testami byłaby lipa.

  Zgadzam się poniekąd lecz Narkun co by nie mówić parter ma w miarę na dobrym poziomie,więc jak by tylko był bardziej świadom tego w klatce ,oktagonie to myślę że top 10 by dobił. Ale bez spiny :conorsalute:

 11. Zgadzam się poniekąd lecz Narkun co by nie mówić parter ma w miarę na dobrym poziomie,więc jak by tylko był bardziej świadom tego w klatce ,oktagonie to myślę że top 10 by dobił. Ale bez spiny :conorsalute:

  I żeby się przekonać, to trza tam pójść.

  Niejeden się już zdziwił i są tego teraz świadomi. Wolą pierdzieć w namiocie i mówić o światowym poziomie, niż spróbować.

 12. Nigdzie nie idę :suchykarol:

  I dlatego nie hejtuje Janka JJ Karoliny i Wszystkich tych z wyjątkiem Gorilli co pojebali nasz ciepły Kurwidołek zwany krs1

 13. W sumie to nie logiczne. Każdy nie może mieć swojej drogi wojownika. Droga wojownika ma z zasady być jedna, a człowiek albo się do niej dostosuje i nią pójdzie albo nie . . .

  Ze starych filmów kung-fu, tak to zapamiętałem :zakręcony:

 14. W sumie to nie logiczne. Każdy nie może mieć swojej drogi wojownika. Droga wojownika ma z zasady być jedna, a człowiek albo się do niej dostosuje i nią pójdzie albo nie . . .

  Ze starych filmów kung-fu, tak to zapamiętałem :zakręcony:

  ale moze byc droga wojownika Narkuna, droga wojonownika Blachowicza i tak dalej.

 15. ale moze byc droga wojownika Narkuna, droga wojonownika Blachowicza i tak dalej.

  :eddieconspiracy:

  mmmm,nie, albo idziesz drogą wojownika albo nim nie jesteś, niezależnie od nazwiska jakie posiadasz…

 16. Tomek jest dobrym i utalentowanym zawodnikiem, nie można mu niczego odbierać, ale Top10 UFC to trochę inna bajka.

  Narkun zostałby tam porobiony taktycznie i wypunktowany w stójce.

 17. A osoby z jego otoczenia Twierdziły z takim przekonaniem, że do UFC z pewnością się wybierze. W sumie jego życie i kariera, ale jeżeli obrał taki kurs, to jego losy jako zawodnika kompletnie przestają mnie interesować.

 18. :eddieconspiracy:

  mmmm,nie, albo idziesz drogą wojownika albo nim nie jesteś, niezależnie od nazwiska jakie posiadasz…

  a jak mam na naziwsko Wojowniki ide swoja droga?

 19. Na dziś jestem zawodnikiem KSW. Mam z nimi kontrakt. Relacje bardzo dobrze się nam układają. Nie ma co zmieniać.

  A co ma mówić, jest zadowolony ze swojego pracodawcy, nie będzie pierdolił o przejściu do innego, bo to byłoby kiepsko odebrane. wcale mnie to nie dziwi. a jak będzie chciał to i tak pójdzie.wole takie podejście niż bezsensowne pieprzenie latami o ufc

 20. a jak mam na naziwsko Wojowniki ide swoja droga?

  To masz lepsze nazwisko niż Najman, który choćby szedł ciemna doliną klepanie nie uleknie się

 21. :eddieconspiracy:

  mmmm,nie, albo idziesz drogą wojownika albo nim nie jesteś, niezależnie od nazwiska jakie posiadasz…

  Wbrew pozorom, ta droga jest bardzo łatwa:

  – znajdujesz skośnookiego mistrza

  – z zawiązanymi oczami potrafisz nalać herbatę mistrzowi

  – umiesz złamać piszczelem grubą palmę

  – na początek nie potrafisz zrobić rozkroku, ale dzięki sznurom mistrza zostajesz królem szpagatu

  – dobrze, jak na twojej drodze wojownika stanie Zły, który porwie ci brata, zabije psa, zgwałci kobietę, albo coś równie niedobrego uczyni tobie i twoim bliskim

  – sugeruje się na początku przegrywać na kartach punktowych, aby potem odprawić Złego w ostatecznej walce

  I zostajesz wojownikiem. Prosty kodeks.

 22. a to przypadkiem oktagon nie jest tylko w ufc?

  Przecież narkus raczej nawet nie rozumie co oznacza to słowo. Chuj że klatka w ksw jest okrągła, dla niego to i tak jest oktagon. Zaś Pentagon to taka wielka baza, gdzie ukrywają obcych.

 23. Przecież narkus raczej nawet nie rozumie co oznacza to słowo. Chuj że klatka w ksw jest okrągła, dla niego to i tak jest oktagon. Zaś Pentagon to taka wielka baza, gdzie ukrywają obcych.

  Lol wyobrażam sobie jak Narkun to czyta i uświadamia sobie, zalewając się łzami, że nigdy nie walczył w oktagonie

 24. Cieszę się że nie walczy w UFC bo jeszcze bym mu kibicował przez omyłkę …Aż przechodzą dreszcze

 25. Narkun by się spalił w UFC. Nawet jeśli umiejętności by teoretycznie pozwalały na jakiś top10, to spaliłby się i przegrał wszystko. Po tylu latach w cyrku nie dałby rady rywalizować w organizacji sportowej.

 26. Narkun by się spalił w UFC. Nawet jeśli umiejętności by teoretycznie pozwalały na jakiś top10, to spaliłby się i przegrał wszystko. Po tylu latach w cyrku nie dałby rady rywalizować w organizacji sportowej.

  Cóż za wspaniały jad, chuj tam, że to prawda pewnie, ale jaki jad przedni :wow::antonio:

 27. Narkun by się spalił w UFC. Nawet jeśli umiejętności by teoretycznie pozwalały na jakiś top10, to spaliłby się i przegrał wszystko. Po tylu latach w cyrku nie dałby rady rywalizować w organizacji sportowej.

  I to jest wlasnie caly sekret ziomeczku. Gamrota tez to czeka…

 28. I to jest wlasnie caly sekret ziomeczku. Gamrota tez to czeka…

  Jeszcze Gamrot cyrku nie opuścił, także wstrzymałbym się z tymi opiniami 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.